• Batigol
    53
    Ove godine izlazi na HBO i serija"Dune:Prophecy"...
  • Krizy
    38.2k
    Za dva tjedna izlazi treća sezone "Mayor of Kingstown".
    Jel prati itko ili sam jedini :rofl:
  • mlinchica
    1.2k
    Kliknula na Trailer samo malo da vidim kako Renner izgleda jer inače ne gledam Trailere novih sezona serije koju pratim. :grin:
    Mislila sam da ne budu snimali dalje nakon onog s ralicom. Super da se vratio, super da se serija nastavlja. Jedna od onih koja me nije dovoljno zainteresirala nakon 1. ep ali sam se natjerala pogledat dalje i dobro da jesam.
    Isto mi se desilo i s Succession nakon 1. ep. ili City on hill (pogledaj ako nisi, Kevin Bacon maestralan).
    Sve češće mi se dešava da me serija dobije tek nakon 2. Ili 3. ep. Ne znam jel do mene ili do serija. :lol:
  • Sajla
    3.9k
    a mene zanima nova sezona Dnevnika velikog Perice jer se radnja odvija 1967. i osvajanje KVG se provlači kroz priču. nadam se da su to dobro izveli. bilo bi ludo dobro kad bi snimili neke scene s tih utakmica sa sadašnjim Dinamovim igračima - Baturina kao Čerček, Petko kao Lamza, Ademi kao Rora...
  • kibic
    1.1k
    Baš sam pogledal Furiosa, novi Mad Max bez pobješnjelog Maxa. Dobar film, al kaj mi je ostalo urezano u pamćenje su prazna kina i bolesno skupe karte. Očekujem zatvaranje dosta velikih multipleksa, jer nažalost nitko ne ide u kino više, a i kvaliteta filmova je jako upitna postala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.