• Crle
    510
    E ne, nauči se kumunicirati jer nikog ovdje nije briga da li se ti osjećaš kao kraljevna na zrnu graška, i da li su ti povrijeđeni osjećaji.
  • ZgDLions
    395

    Ma nekako te velike pojmove i ideologije bi trebalo malo pomaknuti u stranu.
    Sve me to podsjeća na, gdje si bio 91.
    Pa normalno da smo bili u ratu jer smo bili to godište i ciljana populacija, neki dobrovoljno, neki mobilizirani.
    I sad smo mi veći Dinamovci od klinaca sa sjevera, meni su svi dobronamjerni navijači koji vole klub isti.
    Kaj si dobio pendrekom, šta se nisi izmaknuo iz inata.
    Bio sam na podosta tekmi u tom periodu i nisam dobio po glavi, a dio familije mi je bio u ustašama, slavili oduvijek taj famozni Božić koji se kao nije smio slaviti itd.
    Za mene je Dinamo klub iz Zagreba i povezujem ga sa odlascima na tekmu iz Dubrave i vrhunskim igračima, što bi rekli, bilo je i tuge i veselja, ali uvijek lijepe uspomene, a tak nekak je i ekipi oko mene koja je to isto prošla.
    Nama je to kub iz djetinjstva i nemamo tu neku nacional preširoku sliku.
    Tak da može malo d ak treba i na svim dresovima.
    Doduše i žena mi je rekla da joj je ljepši sa grbom, ali žao mi je, valjda ekipa koja je većinom izabrana zna kak to treba izgledati i to poštujem.
  • GaijiZG
    1.3k


    Zna se koja je ideologija Dinamovština.

    Ove dresove je odobrila bivša uprava. Ali nebitna je uprava, samo što ljud ovdje, a i Mamićevci, sve žele pretvorit u sukob uprava.

    Meni jednostavno Dinamov dres nije bez šahovnice, i to je to, KOJA GOD DA JE UPRAVA.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Da si ga osjetio na lopatici protiv zvezde na istok stajanju onda ti nebi bio "argument" . A ja osobno jesam i tada sam nosio taj grb iz inata tadasnjem sustavu.Ali

    Jebeš mi sve, vas prvoboraca koji ste prolazili Jugoslaviju uzduž i poprijeko i koje je milicija krvnički tukla jer ste Hrvati će za koju godinu biti više od partizana i branitelja zajedno. Pa gdje god čovjek na internetu klikne pojavi vas se pet novih.
  • GOAT
    1.2k
    bilo di. Imamo situaciju da se muškarci natječu u ženskim kategorijama,GaijiZG

    Mislim da si ovdje pogodio u sridu. Imamo situaciju gdje se ti natjeces u jednoj takvoj kategoriji jer dramis bolje i vise nego 90% zena
  • ZgDLions
    395

    A, gle sto ljudi sto nečega, samo mi je to bojno polje sa grbovim i šahovnicama nekak pretjerano.
    Pa nikome Dinamo ne mora dokazivati nešto ili se opravdavati.
    Uostalom nama navijačima su neke stvari čista emocija, ali realno bez love to ništa ne fercera.
    Puno je tu para potrebno da klub u nekim razmjerima bude zbiljan i te pare treba namaknuti.
    Sad dal je to reklamiranje kladionica, skuplje karte ili prodaja dresa sa malim d, ne bumo se zbog togaa odrekli Dinama.
  • GaijiZG
    1.3k


    Seksizam na ovako ljevičarskom forumu...
  • GOAT
    1.2k
    A mislim sta ekipa bas drami oko grba kao da dok gledas tekmu i kamerman ti zumira na igraca ti kao pogledas u dres i kazes "eh vidi grb.. to me sjeca na ratove i kako su me tukli pendrekom" a sad kad budes vidio slovo d mislit ces da to predstavlja dinosaure a ne dinamo ili sta. Mislim u kakve se dubioze ide? I sto je najgore pricinjavaju im se komunisti i ostala ekipa zbog pazi jednog d na prsima.. Nisi mamicevac, clan x y stranke ili derpe ako ti je dres svida ili ne
  • GaijiZG
    1.3k


    "eh vidi grb.. to me sjeca na ratove i kako su me tukli pendrekom"

    Ne


    Nisi mamicevac, clan x y stranke ili derpe ako ti je dres svida ili ne

    To pokušavam reč.
  • GaijiZG
    1.3k
    Na kraju, dres je prošao test kišurine, a da nije pukao il raspao se. Znači da nije šrot kvaliteta, čega smo se pribojavali.
  • Georginho
    134
    Poštujem i one kojima se iz bilo kojeg razloga ne sviđa, ali meni je ovaj treći dres top! :starstruck:
    Sinu sam prije jučerašnje tekme kupio prvi dres, jedva smo mu ga večeras svukli, jučer je i spavao u njemu. Sebi prvom prilikom kupujem treći dres. :cool:
  • Bosskovitz
    11.7k
    moramo ubazavati misljenje svih kojima je dinamo dragAli

    @Tradicija bunta ti je već odgovorio i zaista nemam kaj dodati na to, samo ću se ovoga dotaknuti - ne, apsolutno ne moramo uvažavati mišljenje svakoga. To se pogotovo odnosi na ološ koji se javio ovih dana i koji samo traži priliku da pljuje po Dinamu, pretpostavljajući mu vlastite interese, ideologije ili samo čistu glupost i naivnost.

    Kad netko kaže da je ovaj treći dres neko “rashrvaćivanje Dinama”, “korak do dresova u duginim bojama” ili “zatiranje hrvatskog identiteta Dinama”, ne mogu takvu idiotariju uvažiti i ne mislim da oni koji te teze iznose ili ponavljaju zaslužuju biti uvaženi. Kao kaj je kolega iz Hercegovine dobro napisao: kad u Čapljini na brdu vidite malo slovo d, ono nema šahovnicu - ali i dalje svi znaju sto ono predstavlja.

    Tako je i s dresom. Posve je jasno sto on predstavlja. Onaj tko je zaslijepljen interesom, ideologijom ili infantilnom naivnoscu pa to ne zeli vidjeti nema ni pravo na to da “njegovo mišljenje” bude uvaženo.
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamo ima više navijača van Zagreba nego u Zagrebu.Ivanmtk

    Naravno da je tako kad u Zagrebu zivi 700-800 tisuca ljudi od kojih su mnogi iz krajeva u kojima se ne navija za Dinamo (Dalmacija, Kvarner, Osijek i okolica...) ili vuku neko podrijetlo od tamo (a da ne govorim o "nacionalnim manjinama"). Uglavnom i nije neki problem brojcano nadjacat 400-500 tisuca ljudi koji u Zagrebu navijaju za Dinamo uzimajuci u obzir kako Dinamo ukupno ima oko 2 milijuna navijaca sto u Hrvatskoj sto po svijetu (ukljucujuci Zagreb).

    Vi koji pišete da je Dinamo isključivo treba gledati prvo kao purgerski i zagrebački imajte to na umu.Ivanmtk

    Cisto sumnjam da itko gleda Dinamo iskljucivo na gradski/urbani/zagrebacki nacin, takav pogled na klub bi bio ravan samoubojstvu, isto kao sto bi bilo ravno samoubojstvu zanemarit taj segment.

    Da Dinamo igra domaće utakmice u Slavoniji, Hercegovini, Lici ne bi imao problem rasprodati stadion.Ivanmtk

    Mit. Jedna od ljigavijih teza koju su plasirali razni internet botovi svih ovih godina frustrirani posjetom na Maksimiru, a ne bi me zacudilo da s bili i fino "motivirani". Dinamov navijac ima slican mentalitet gdje god se nalazio.

    Lijeni Zagrepcani, los stadion, neatraktivno prvenstvo... svi su bili krivi samo je Mamic bio zasluzan.

    Osim Hajdukuvog puka zadnjih nekoliko godina niti jedna navijacka baza u Hrvatskoj nema kulturu odlaska na utakmice, tocka i kraj price. Misliti kako bi Dinamo odjednom preseljenjem punio neki stadion u Hrvatskoj je izrazito glupo.
  • Logistika
    1.3k
    Kako uvaziti misljenje drugih kad su oni kojima se dres ne svida,čitajući Lesičkog, od nas kojima se sviđa nspravili komuniste,ljevičare,dugine boje,Tomašević,jugići,PŠK koaliciju....
    Šti se tice posjete...gradimo u SB stadion. Potrajati ce ali se radi ahahahhahaha....GRANTIRAM da bi taj bio rasprodan SVAKU tekmu da dode Dinamo ovdje igrati sezonu,pola sezone. Zagreb treba uzeti i u kontekst življeg grada. U Brod dovedi Dinamo klinci ce Petka ganjati oko hotela. Sredine koje nisu navikle na toliki "šušur" . Sa stavis Dinamo da igra u SB tekmu na mostu na granici bi kolona nastala kad bi Bosna krenula. S njima se znalo ivi u zg pa ih cekamo oni sa 5 auta...ekipa,a ne istok/zapad navijaci....brod je toliko u bojama dinama da se pricalo "grad izgleda kao ZG kvart".
    Mozda se varam evo.
  • Patak
    2.9k
    A tko to čita Leksičkog? Ja uopće ne znam gdje on piše, a ne znam ni gdje pišu drugi koji se tu spominju. Ne pratim medije, ne gledam televiziju. Ne znam što bi uopće pročitao korisno njih kad sve informacije brže stižu preko drugih kanala, konkretno zona za sve Dinamovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.