• Ali
    2.1k


    Nisam rekao da su dtsm i pandan nh sve ove epitete da ne ponavljam. Nego u nazivu reci da je klub nas, ili to smo mi. Ja tumacim kao nas i niciji drugi, tj. koji misle drugacije ne zasluzuju uci na stadion. A to baca.na diktaturu a ne demokraciju. A to se u dijelu exluzivog prava za clanove da oni jedini mogu kupiti neku vrstu ulaznice i ostvarilo. O tome sam.pricao, nevidim ja u svemu sve ovo kaj si napisao. Neko uvazavam misljenje drugih i pravo da ti isti to i iskazu jer to je liberalnizam. Ironicno da ja o tome.pricam koji onako u tim podjelama.sam blizi osobno konzervativizmu....
    Ovo je premla zwmlja i mali grad da budemo iskljucivi prema iti jednom dinamovom navijacu. Svi nam trebaju i "dorepenci" i bosanci i hercegovci, i unuci partizana i domobrana i ustasa, svi su dobro dosli na stadion i svima trebaju vrata kluba biti sirom otvorena...
    Inacw netko je tu rekao nek si oni naprave svoj klub i stave zm , a d nek ostave nama.... pa to je skoro pa citat bas tog zm...tak je i on govorio za neistomisljenike...pa zar stvarno zelis biti poput njwga...
  • Crusades1986
    11.9k
    Daj popij terapiju pod hitno
  • Riot
    1.9k
    Otvori bola oči dok pišeš.. namuče se ljudi da pročitaju i povežu a uzalud jer ništa to ne valja
  • Ali
    2.1k

    80-e i pendrek milicije... uvijek dobar argument.

    Da si ga osjetio na lopatici protiv zvezde na istok stajanju onda ti nebi bio "argument" . A ja osobno jesam i tada sam nosio taj grb iz inata tadasnjem sustavu.
    Jednako tako mozda i ti si nosio "d" kontra tudjmanu i canjugi jer su tada.bio klinac.kao ja 80tih...

    To nije argumet to je dio nase ponosne povijesti, ja.osobno sam ponosan jer nismo sw slizali sa partijom i da smo tripili rezultatski jesmo ali nek smo... i tak to ke za vas neka davna.i nerazumkjiva proslost, ali imajte razumijevanja da ima.jos zivih loji su tada osjecali teror milicije...a realno bez razloga.
  • Ali
    2.1k

    Naocale su ostale u zg, a ruke kratke :wink:
    Sorry, ak bas bole preskoci, kaj da ti velim
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Nisam rekao da su dtsm i pandan nh sve ove epitete da ne ponavljam. Nego u nazivu reci da je klub nas, ili to smo mi. Ja tumacim kao nas i niciji drugi, tj. koji misle drugacije ne zasluzuju uci na stadion. A to baca.na diktaturu a ne demokraciju. A to se u dijelu exluzivog prava za clanove da oni jedini mogu kupiti neku vrstu ulaznice i ostvarilo.Ali

    Nije tako baš nego si ti programiran na tim kretenskim stranicama koje pratiš na internetu, a da možda toga nisi ni svjestan. Takvi kao ti su živi dokaz šta s ovim klubom nije u redu i ko je kreirao podjele i isprao ljudima mozgove. Logično jer ti o tim stvarima za koje si se sad trenutno zakačio razmišljaš možda 15 minuta mjesečno, a netko drugi se budi i liježe s tim kako da ljudima poput tebe otvori oči i uvjeri ih da su i oni taj M u DTSM. Ja bi tebe konkretno pitao da objasniš ne nama ovdje, nego sebi samome, zašto se ti ne želiš učlanit u klub za koji navijaš za bijednih 20 eura godišnje koje zdrobiš na putu od posla do kuće. Navedi jedan razlog zašto bi klub tebe koji to nećeš, tretirao jednako nekoga koji hoće i davao ti godišnje ulaznice sa svim privilegijama koje one nose, jednako kao i njima. Odmakni se malo pa razmisli ko je tu isključiv i zatvoren, a ko te zove sebi.
  • Jurki
    11.7k
    Cim je najvaznija tema treci dres.
    Znaci da se u klubu radi jeben posel.
    Meni je dres lijep.. i nemam bas nis protiv kaj se ide sa tom retro varijantom grba.
    Ne treba se sramiti niti jednog grba kojeg su bivsi igraci nosili s ponosom.
    Isto tak se ne treba sramiti povijesti koja je bila blagoreceno turbulentna.
    Nazalost nismo bili posteđeni promjena imena i grbova.. svakoj vlasti je smetala tradicija ZG nogometa i hteli su prekrajati povijest.. al eto svim tim povijesnim nedacama smo se oduprijeli.. i treba gledati kak biti svake godine bolji!
    Ove godine je treci dres sa slovom d.. mozda bu dogodine grb Građanskog i opet se bu nasel neko ko bu sral i kome bu nekaj smetalo.

    Lomis ga al on se neda.
  • Mrvica
    3.9k
    Odmah udaranje po onom šta je iduće, podržavanje lgbtqtdi sa čipom, zeleni i tako? Monokromatski grbovi im ne smetaju, nema veze što šahovnica nije crveno-bijela. Šlag na kraju nije ovo futsal Dinamo niti će ikad biti, eto koliko su upoznati sa slovom ''d'' i šta ono predstavlja. Meni je 3. dres brutalan i kupujem ga čim prije, imam i domaći od ove sezone ali hoću i njega. Boli ih, al baš ih boli što sve ide dobrim putem i to me veseli.
  • Oluja
    4.3k
    Zamislite samo kako bi se ovi novinarski smradovi raspisali o povratku petokrake u Dinamov grb da je kojim slučajem sadašnja uprava uvela zvjezdice za titule iznad grba. Kakve bi to tek konstrukcije bile.
  • Crle
    510
    A kaj da sam osjetio? Brku u milicajskoj uniformi kako udara sa opasnim pendrekom, onda ne bi danas mogao gledat malo "d" bez šahovnice?

    Imajte vi razumijevanja da smo možda napokon sazrijeli kao grupa i klub pa nas ne voza svaka politička stranka i svaki klošar sa argumentima o hrvatstvu. Imajte razumijevanja za generaciju i pojedince koji su prvi porazili sustav i vratili klub gdje pripada.

    Prvi puta u povijesti valjda imaš onu istinsku dinamovštinu u klubu i oko kluba, a vi gledate na svaku glupost zbog vlastite podkapaciranosti. Jer zapravo ni ne kužite da dinamo niste samo "vi", a stalno se pozivate na ono "mi", dok u isto vrijeme ni ne kužite da ste i vi dio tog "mi".

    I ajde molim te obrazloži kako je dtsm pandan nh? Ajde daj malo konkretnije?
  • GaijiZG
    1.3k
    Eto meni se ne sviđa to sa samo "d", nisam nikakav Mamićevac niti ništa. Jadni ste svi koje nazivate Mamićevcima čim nekom nešto ne paše. Hajka i manipuliranje rulje na pojedince.

    Da li Mamićevci možda koriste treći dres da šuruju protiv ove uprave? Da

    Da li se meni GaijiZGu ne sviđa dres bez grba? Da, i to je to. A to moralno ucjenjivanje i ušutkavanje nekoga sa tim da je odma Mamićevac si nabijte u dupe, to ću vam reč.

    Da li mi smeta što je u klubu jedan Tomislav Metelko koji je stavovima dijametralno suprotan od 99% navijačkog puka, koji je član Rotary Cluba koji je predvorje Masonerije? Da, smeta mi, i ne, nisam Mamićevac radi toga.


    Edit: dres izgleda super, jednostavno ne podržavam grb bez šahovnice, i to je to. Sad kreni ruljo.
  • Crusades1986
    11.9k
    Ne zove nitko Mamicevcima ljude kojima se ne svida malo d na dresu nego ove koji u tom vide ljevicarsku urotu.

    To je omiljen argument njihovog gospodara da pali mase tim jeftinim stosevima spominjajuci srbe, komuniste, ljevicare i partizane. A on i ti njegovi su jelte velike Hrvatine.
  • Crle
    510
    Stari u jednom postu si napisao "mamićevac" više nego što je to napisano ovdje u svim postovima od kada se priča o tom dresu.

    I nauči se komunicirat bez ovih shema nabijanja u dupe jer to nije stvar neke tvoje osobne slobode nego bazična pristojnost javnog komuniciranja.
  • GaijiZG
    1.3k


    To ne znači da se ne treba cimat na potencijalno ljevičarstvo i pederstvo, gdje god, u Dinamu ili bilo di. Imamo situaciju da se muškarci natječu u ženskim kategorijama, do toga dođe sa redikuliziranjem onih koji "laju i na mjesec". Mamicevcima samo dođeš da je lik četnik, što bi i bio da mu se financijski isplati, i to je to.



    Ne, nemrem komunicirat fino kada mi se nameče da sam "Mamicevac" jer mi se ne sviđa dres bez pravog grba. Znači namečete šutnju i cenzuru, i to na nasilnički i zloban način.
  • Crusades1986
    11.9k
    Bogme, puno ljudi je popušilo tu njegovu spiku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.