• Noel
    5.9k
    Di je ta sva ekipa bila zadnjih 6 godina? Pa 6 godina Dinamov treći dres nema šahovnicu?
  • emilperska
    5.4k

    Pod amerikanizacijom mislim na monokromatske grbove i stilirizaciju koja se desava u sportskom dizajnu.
    Trump je meni osobno druga stvar, borba protiv možemo/woke/lijeve agende koju nam svi guraju, a dolazi od demokrata u Americi..

    Napisao sam tu recenicu, nisam bas ni vidio do kraja dres odnosno samo prednju stranu. Dres je predivan, ali meni fali grb. Ali opet to ne znaci da mislim da je na djelu ista antihrvatsko.
    Isto tako, napisao sam prije mj dana kad su napadali novu Upravu da posto znam nekog od sponzora, znam da je sve birala ex predsjednica, tako da nisam nikad ni aludirao da je ova ekipa birala ista od dresova.
    Ja sam tu stvarno konzervativan. Grb mi je grb. Pogotovo jer je nas grb predivan, svevremenski i nikad u budućnosti nece biti potrebe da ide u neki redizajn (osim onih fora sa zlatnim linijama i to). Neki klubovi stvarno imaju ruzne grbove i sami navijaci su zagovarali redizajnove.
    Mi stvarno (a jucer sam pricao s 2 Škota) imamo jedan od najljepsih grbova u svijetu.

    Dres je stvarno predivan, najljepši treci dres ikad napravljen (osobno mi je svijetlo plavi iz 21/22 isto top radi Građanskog). Ja bi promjenio to s grbom, ali to ne znaci da ovaj necu kupit.
    A i jucer sam malo jako reagirao, iako nije bilo zle namjere.
  • Keyser Soze
    10k
    General Woo je izgorio, svađa se godinama po fejsu i pričinjavaju mu se komunisti, Tomašević i Tito.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Lijepo si sve sročio i generalno si u pravu.

    To gledam uvijek kroz prizmu svog starog, a nekada i kroz priče pokojnog djeda.

    Za njih mi je i logično da Zagreb i Dinamo gledaju nekim sasvim drugačijim očima od mene. Generalno, za Dinamo su, kao i većina naših susjeda, rodbine i prijatelja, krenuli navijati zbog te iste šahovnice, znakovlja i otpora koji je Dinamo tada i predstavljao. Znalo se za koga si ako si Dinamovac u Hercegovini, pa i cijeloj Jugoslaviji.

    Onda takve ljude i razumijem, ako bi to "malo d" povezali direktno s izostankom šahovnice. Jer znam da govore iz čiste emocije i ponekad slijepih očiju, jer jednostavno vide ono što žele vidjeti. Kažem, razumljivo.

    Ali ovakve glupe kritike po medijima, definitivno, ali definitivno nisu opravdane niti zdrave.

    Meni prvom, estetski bi bilo ljepše da dres ima pravi grb. Kažem, estetski, čisto osobni dojam.

    Ali isto tako sam svjestan da je novi trend trećih dresova eksperiment s nekim vizualom vezanim uz klub. I takve eksperimente ima velika većina klubova. I nije ništa novo. I nije protuteža hrvatstvu ili dijaspori.

    Pogotovo treba uzeti kontekst da je dres izabran od treće strane, koja više nije u klubu. Zbrojiš dva i dva i jasno je.

    Usporedbe s duginom bojom, nije vrijedno komentara. Klasična, providna "pecaljka" za ljude sa PTSP-om ili ljude poput mog oca i stariju generaciju.

    Kladim se da se i najveći mamićevi advokati ne slažu s većinom "tekstova" dotičnog. Tako da..
  • kajjaznam
    44
    Dres je top, ne smeta mi kaj nema grba. Kome smeta kaj nema grba, ima prva dva dresa koji su sa grbom.
    A Lesički je govno za koje znamo iz čijeg dupeta visi.
    Nevjerojatno koje se teme potežu nakon izvrsne jučerašnje tekme
  • NORTE
    11.4k
    Di je ta sva ekipa bila zadnjih 6 godina? Pa 6 godina Dinamov treći dres nema šahovnicu?Noel
    Jebote pa mi smo u Europi igrali u crnim dresovima, a drugi i treći dres godinama nisu ni imali hrvatski grb u pravim bojama.
    Tad nije bilo drame ni članaka.
  • kajjaznam
    44

    A zna se zakaj i ko piše ovakve članke
  • Tom Hanks
    3k
    Istina Targeta ne treba gurat u taj koš
  • Krulek
    440

    Žalosno je to što si napisao. Podjela Dinamovih navijača na " elitne purgere" i " provincijalce" valjda za tebe neke sirovine iz "hrvatskih vukojebina" zvuči u najmanju ruku rasistički i bezobrazno ekstremno podcjenjivački. Nisi ni bio u planu kad sam kao dječak počeo navijati za Dinamo iz te " provincije" kad mi je Dinamo i ono što je značio u bivšoj državi postao mjerilo identiteta. I ti se sad sprdaš sa takvim ljudima sa svog uskog stajališta da je i hrvatstvo koje je Dinamo donosio bezvezarija, a tvoj uskogrudni vidokrug najvažnija stvar dinamovštine. Plava boju i ono što ona znači ništa mi ne može istjerati iz srca pa ni ovakvi napisi koji me osobno grubo vrijeđaju , a vjerujem i mnoge navijače širom Hrvatske. A ti ako hoćeš isključivo purgerski Dinamo shvati da on to ne može biti dok je nas " provincijalaca".
  • Logistika
    1.3k
    jbt koliko je otišao u k
  • Derby
    267
    Dres se ne moze kupiti bez favbet reklame?
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ne može. Samo su dječji bez Favbeta.
  • Sajla
    5k
    Screenshot-2024-08-03-13-46-51-331-com-android-chrome-edit.jpg

    Ovo je naš simbol i mi mu dajemo značenje. Odnosno, već odavno su mu značenje dale generacije prije nas i ne mijenja se. On je moćan, silan i neslomljiv, tako savršen u jednostavnosti, a potpuno unikatan.
    Ako se slučajno nekome dogodilo da je zaboravio što ovakvo d znači, a kao što je već ovdje napisano - neka ga na sebi ponese i ode pitati u Bg, Niš i slična mjesta. Jest da su tamo inače beskorisni, ali mogu poslužiti kao podsjetnik "zaboravnima".
    Problem je u tome što nisu ništa zaboravili i znaju što i zašto pišu. Imali su i bolje pokušaje pa su im propali. Tako će biti i ovaj put, a oni nek se guše u svom jadu.

    Neka živi dinamo i majka Hrvatska!

    A ja jedva čekam obući taj novi dres.
  • Derby
    267
    Ne može. Samo su dječji bez Favbeta.marcio amoroso

    Thx na odgovoru.

    Steta.

    Nece ni biti zabkupiti bez reklame ove sezone? Kasnije nekad? Pitam jer se radi o kladionici i znam da nismo jeli negdje igrati sa PSK reklamom..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nece ni biti zabkupiti bez reklame ove sezone? Kasnije nekad?Derby

    Koliko ja znam neće ga se moći kupiti bez reklame jer je takav ugovor sa njima. Mislim da je to i službeno komunicirano.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.