• Crni86
    3.5k
    Dres odmah kupljen danas u fan shopu, cista perverzija od dresa. Neka je i prosla uprava nesto dobro napravila.

    Ove medijske natpise ne treba uopce komentirati. Cijela simbolika dresa i cijelokupna prica koja stoji iza tog dresa je simbol hrvatske. Sve ostalo je iskrivljivanje cinjenica sto si novinari ne bi smijeli dopustiti jer bi clanak trebao sagledati cijelokupnu sliku. Dno dna naseg novinarstva, ali neka usprkos svima mi cemo jos jase i jos bolje! Ajme meni nije mi dobroooooo!
  • NORTE
    11.4k
    Dinamo je toliko velik da nikom u svijetu nogometa ne treba govoriti, niti pokazivati odakle je i što je, svi sve znaju.

    Dinamo je šahovnicu imao i nosio kad nitko drugi nije smio, niti htio i kada je bilo najpotrebnije. Danas svi mogu nositi šahovnicu i mahati s njom, čak i oni koji su do prije 35 godina bili najveći jogoslaveni i komunjare.

    - d -
    db-izbjeglica
    Lijepo.
    Jednu stvar treba istaknuti, a to je dinamova veličina, koju svatko može shvatiti kad malo istraži cijelu povijest kluba u bivšoj državi.
    Pritom mislim i na onu prije vraćanja/uvođenja "šahovnice", a kako dinamovu povijest gledam posebno i kroz prizmu dizajna onda joj se baš divim. Šteta je samo što se ona ne primjenjuje i danas, jer tradicija je nešto što najviše vrijedi.


    Želim umrijet u trećem dresu. Toliko.Purgeri
    Jak post!


    Momci, kako usporediti Castore veličine sa prošlogodišnjim Adidas?svemir
    Iste su veličine kao adidas, probao sam Castoreov dres u shopu neki dan.
  • Jollyroger1986
    18
    Grb je svetinja u koju se ne dira, a vi pričajte što hoćete.
  • Nino Bule
    13.4k

    Dira se u grb vise od 5 godina, ocito to nije problem zbog kojeg se placenici javljaju
  • jedan u nizu
    8.2k
    Grb je svetinja u koju se ne dira, a vi pričajte što hoćete.Jollyroger1986

    onda je ovaj službeni grb diranje u svetinju.

    Onda bi istinski grb trebao biti ovakav:

    eun9u3almc56oloj.jpg

    ili ako si tip osobe koja računa postojanje dinama tek nakon drugog svjetskog rata, grb bi trebao biti ovakav:

    oowd4wp1agizfkwz.jpg

    Znači po tvome, grb sa šahovnicom nebi trebao postojati, a zapravo je treći dres ove godine onako kako treba biti.

    p.s. nemoj pričati gluposti
  • Jaro
    7.3k
    kaj je netko grb promijenio?
  • Ludovic IX
    7.2k
    Sve nickovi sa par postova i sve i jedan nalaze neke mane.. da nije ovo, bilo bi nešto drugo. Na ignore sve takve
  • NORTE
    11.4k
    Grb je svetinja u koju se ne diraJollyroger1986
    Grb se nalazi i na poleđini trećeg dresa! Toliko smo jaki.
    Screenshot-20240802-210920-Instagram.jpg

    Naš grb je i samo slovo d, nek me nitko krivo me shvati...
    To su NAŠI SIMBOLI. Kakve nema nitko drugi.
  • Tom Hanks
    3k
    Tram 11 su nas obavijestili da smo komunisti isto,svaka im čast kako čitaju situaciju, Ikone!
    Kakva bolest
  • Tradicija bunta
    6.4k


    Načelno se slažem ali u konkretnom ovom sada primjeru ne jer ovo nije prvi put da je treći dres lišen crveno-bijelih kvadratića. Da se ovolika drama digla prije godinu, dvije ili tri, ili prvi put kada je napravljen dres bez crveno-bijelih kvadratića onda bi to bilo to o čemu pišeš.

    Ovo sada je samo izgovor da se hračne po sadašnjoj garnituri koja s odabirom dresa nije imala nikakve veze. Da nije to, bilo bi nešto drugo.

    Vrlo je teško prihvatit ljudima koji su se godinama odupirali ideji koja je na proljeće porazila mamićevštinu, da klub može bolje od toga. Da su bili u krivu svo to vrijeme.

    Naravno, vrijeme će pokazat može li klub bolje, ali sama pomisao da bude bolje je njima neprihvatljiva.
    I to se točno vidi po prvo novinarima koji su se uhvatili na ovaj konkretan slučaj, po njihovoj retorici, kao i po profilu ljudi koji to furaju dalje po internetu i u stvarnom životu.

    Ima jasno i iznimki i ljudi koji ne spadaju u tu kategoriju al ne puno i oni u pravilu oovo ne tumače kao nekakvu antihrvatsku agendu nego im se jednostavno ne dopada to da nedostaje grb na bilo kojoj verziji dresa.

    Jednostavno s vremenom će se vidjet sve, ko je kritizirao neke stvari iz dobre namjere, a ko iz čiste zlobe i pakosti i zato je dobro da se s vremena na vrijeme malo razbistre pozicije. Čisto da ljudi kasnije kada budu čitali nečije članke i komentare, imaju negdje u podsvijesti ko je autor i da im postane važno i ko šta piše.
  • emilperska
    5.4k
    Novinari hanžar medije i kladionicarskih portala seru svaki dan po Dinamu vec 2 godine.
    Ne znam kaj se ocekivalo, od laznih info o kasnjenju plaća, polubankrotu itd. Dio njih je ocito takav jer je na liniji s Tijuanom, a dio jednostavno prezire prvu demokratsku vlast u GNK ili prezire Dinamo jednostavno.

    Oko grba na (trećem) dresu se mozemo i ne moramo slagat. Da se provede anketa, vjb bi rezultati bili 50 50 među pravim navijacima. Napisao sam ranije.. dres mi je predivan, ali ja bi ipak na njemu grb, mislim da bi još ljepši bio s original grbom. Dokle god ce prva dva dresa bit s original grbom, meni je ovo ok. U dizajnu dresova su novi trendovi prisutni vec 15 godina i mi tu pratimo ajmo reć dizajnerske trendove. Nismo prvi niti zadnji sto nemamo grb na trecem dresu. Mi jos za razliku od drugih klubova imamo sreću da je slovo "d" stvarno brand i da ima određeno znavenje za razliku od drugih kluboba.

    Ono sto bi ja napravio je neka akcija prema ovim medijima kaj konstantno lazu, obmanjuju i sire neistine.
    To nije neslaganje s nekim odlukama ili njihovo propitkivanje kao tu na zoni, nego cista hazarderska akcija s ciljem narusavanja drustvene slike ovog GNK Dinama.
    2 medijske kuće u tom prednjače..
  • dumitrumitu
    1.3k
    Tramovci su na žalost izgorili davno.
  • Hnlovac
    1k
    sad što ću reći je stvarno ništa osobno i ništa protiv tebe jer se djelom načelno slažem, ali si se jučer među prvima potužio kak je glupo da se dres "amerikanizira" a od svih profilnih imaš Trumpa..

    Naravno, tvoja profilna tvoj izbor sam kažem da mi nije skroz jasno, isprike na OT i na prozivanju moderatura..
  • GOAT
    1.2k
    Tram 11 su nas obavijestili da smo komunisti isto,svaka im čast kako čitaju situaciju, Ikone!
    Kakva bolest
    Tom Hanks

    Đeneral je u vjecnoj borbi sa svima jer koliko sam cuo na podcastu Target se ogradio od tih objava odavno
  • Ludovic IX
    7.2k
    kreteni koji se ližu sa bujancem. Što očekivati od likova sa IQ razine sobne temperature
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.