• Eduardo
    20k
    Kad bi baš morao cjepidlačiti u vezi sinoćnje tekme onda bi kritika išla u smjeru pomalo zakašnjele izmjene kad su Vrbančić i Pavić u pitanju. U 49' imali smo 4:0 tak da mi je malo žao što nisu dobili bar deset minuta više. Bila je idealna prilika za to. I, naravno tu je administrativna pogreška u zapisniku zbog koje Rog nije mogao u igru.

Sve ostalo na razini. Kulen me iznenadio lakoćom i elegancijom realizacije, Hoxha izgleda kao neki drugi igrač, Baturina je genijalac, a RPG mašina na kojoj god poziciji igrao. Bilo je lijepih akcija, lijepih golova i majstorskih asistencija. Za prvu tekmu sezone :clap:
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Zna li netko jesu li Ogiwara i Baturina prehlađeni?
  • mokoxax468
    698
    Jučer pokisnuo do boksa, no odavno nisam uživao onako na utakmici. Ne sjećam se kada je onakva pjesma na zapadu bila s obzirom koliko nas je bilo.

Jučer posebne pohvale za Pjacu, Hoxhu, RPG, Tea i Baturinu, iako su svi dobro odigrali, nemam zamjerke
  • DiddyGuela
    2k

Razlog kasnijih zamjena je taj sto nam je u ovom trenutku hvatanje natjecateljskog ritma prioritet. To se naravno dobije kroz veci podrazaj, vecu minutazu... u ovom trenutku ne bi bilo pametno kratiti minutazu prvotimcima zbog svega onoga sto nas ceka u narednih mjesec dana, pogotovo u PO za LP.

Rotacija i odmaranja ce sigurno biti ali tek tamo od 4. ili 5. kola HNLa. U ovoj fazi sezone je velika razlika igrati 45,60 ili 75 minuta.
  • Eduardo
    20k
    sve pet, razumijem, ali i dalje nekako vjerujem da bi tih deset minuta razlike više značilo ovoj dvojici klinaca nego što bi odmoglo Baturini i Mišiću. Iako, ti si bliže istini dok moja subjektivnost proizlazi iz želje da te dečke vidimo u akciji što prije i što češće.
  • Chempers
    115
    Ovo što je Pjaca napravio kod prvog gola nismo vidjeli ni jedan jedini put od svih naših super krila prošle sezone.

Još bih dodao jednu stvar, nije mi jasno kako jos uvijek postoje ljudi koji misle da stadion nije bar 80% razloga zašto posjeta nije bolja. U idealnim vremenskim uvjetima taj stadion je nepozeljan svakom normalnom. I to je jednostavno realnost, bez nekog romanticiziranja. Možemo biti sretni što uopće postoji tih par tisuća ljudi koji su naviknuti odlaziti na utakmice i što se posjeta još malo poboljsala ovih zadnjih godinu i nešto uslijed novih okolnosti. Al to je maksimum maksimuma koji mozemo imati bez normalnog stadiona.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Samo se nadam da ovo nije znak da ce oni dobivati manje minutaze.
    Ako pri 4-0 ne mogu dobiti 35-40min protiv Istre, kako ce onda dobiti ako bude 1-0 ili 2-0 protiv neke Lokomotive ili Gorice?

Nadam se da ce uskoro i zapoceti neke utakmice, vjerujem da se zeli prvo uhvatiti ritam i nekoliko pobjeda zaredom da zasjednemo na vrh tablice i da mirne glave mladi mogu zapoceti utakmice.
    Lako ih se izvadi na poluvremenu ili u 60. min ako treba hvatati rezultat
  • Salva
    2.5k
    Kulenovic još uvijek zna napraviti glupost kad je u šansi, ali recimo onaj gol za 3-0 mislim da bi prije fulao u 9 od 10 situacija. Napreduje i sigurno ima mjesta u Dinamu danas.Chempers

Za klub poput Dinama, uvreda je reći da Sandro Kulenović ima mjesta u njemu. Drag mi je dečko, Dinamovac je, ali on nije igrač za Dinamo.

Nerazumijevanje igre, tehnički vjerovatno najslabiji u ekipi, jedino što ima je trka, a to ne bi trebao biti kriterij za drugog napadača kluba koji hvata Ligu prvaka. Jučer da je igrao Bruno, uvjeren sam da bi zabili još 3 gola, koje ne bi nužno on zabio.
  • Danko
    1k

Vidiš, ja sam mišljenja da je igrao bruno da nebi zabili više od 3.
  • sebenico
    553

Slažem se...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kulenović trpa u prosjeku valjda svakih 120 minuta gol. On svoje mjesto itekako ima i vjerujem da tu nema dilema u klubu, nit bi ih trebalo bit
  • rioda
    4.8k
    I, naravno tu je administrativna pogreška u zapisniku zbog koje Rog nije mogao u igru.Eduardo

Uvjeren sam da nije igrao više iz opreza naših ljudi. Jer nije on imao suspenziju pa da mi izgubimo 0:3 zbog toga... Siguran sam da je mogao ući i s "krivim" brojem, uz potvrdu delegata koji bi to nakon utakmice i ispravio u zapisniku. Govorim iz iskustva, napisao sam stotine tih zapisnika u Cometu
  • Paggini
    19.7k
    Nerazumijevanje igre,Salva

Na stranu ove već floskulaste bljuzgotine o "Kulenović nije igrač za Dinamo" koje su koncipirane tako da ih se ne može opovrgnuti jer su stvar mišljenja, ali molim te reci mi gdje je to Kulen jučer pokazuje nerazumijevanje igre? U kojim situacijama?

Jer nisam ih vidio jučer. Na momente se postavljao kao mantinela van 16erca i gradio igru uz krila i veznjake ako smo gradili napad, a onda je s druge strane napadao prostor kad je obrana Istre bila probijena.

Ali da, nastavimo širiti ovaj narativ iako nema veze s vezom, bude Kule zabio 20 golova ove sezone, ali još uvijek neće biti za Dinamo, ali će za Dinamo biti neki lik iz danske lige koji je zabio 9 golova. :)
  • Dinaminjo
    929

Ja vidim da Kulen (,konacno) napreduje..
    Nisu svi takvi
  • Praskaton
    2.3k
    Podrška za Kuleta,vidi se napredak.Nista ljepše nema nego vidit njega,Pjacu,Roga,Baturinu na terenu u svetom dresu.

I ako nekad ne bude išlo gušt ih je gledat zajedno.