• Bosskovitz
    11.7k
    Na

    Nastavno na ovo kaj ste vi pisali, jedna za tko još na ovom svijetu ima dres bez grba osim nas krkane:

    temp-Image-Lg-A1u-G.avif
  • DrawTube
    4.7k
    Kako su BBB spustili kokošare, bravo
  • Paggini
    19.6k
    Možemovci predvođeni sotonom Tomaševićem se nakon Liverpoola, Arsenala, PAO-a, Rome i Uniteda inflitrirali i u našu Svetinju!!!

    OTVORITE OČI
  • Bosskovitz
    11.7k
    Osobno sam za pravi i jedini dinamov grb na dresu. Hrvatstvo mi je najbitnije u identitetu kluba. To je moj stav. Hvala Bogu ima dinamovih dresova, ne moram imati svaki koji netko iz kluba zamisli. Bitno da tribine dišu hrvatski, desno.OPZ

    Ti ne razumiješ Dinamo, to je zapravo problem. Ali nadam se da ćeš razumjeti, dug je put pred svima nama.
  • Dr Hofmann
    833
    Prejaka objava grupe. Sve te štakore treba itekako prozivati, kad god im glavurde provire van, odmah sjeda plavi malj u bulju.
  • Noel
    5.9k
    Dajte nekog nostalgičara da nam objasni kak Hanželova Lana grupa na dresu je simbol Hrvatstva.
  • Hnlovac
    1k
    najbolja moguća usporedba, samo ovako raditi
    whack-a-mole2.jpg
  • Peškaman
    4.2k
    Kada prolaziš Čapljinom i pogled ti odluta prema nebu,vidiš slovo 'd' ,svi znaju što predstavlja.
    Jeftini pokušaji spinovanja.

    Dinamo-znak-Gradina-2.jpg
  • Dr Hofmann
    833
    Prejaka slika...Još kad izlupaš sve male glave, izleti najveća Glava koja se skriva u drugoj državi
  • NitkoBitan
    17k
    Dres je brutalan, jednostavan al brutalan. Znao sam informaciju o motivima crkve sv. Marka jos pri izlasku prvog i drugog dresa al sam bio kus. Doduse ocekivao sam bas crkvu sv. Marka negdje na dresu al je i ovo fora sa kombiniranjem boja kao na krovu crkve.

    Hvala Lesiju (ili kome vec) kaj je svojim pokusajem intelektualne vratolomije samo popularizirao dres i vjerojatno povecao prodaju istog.
  • Dzgšb
    812
    Bogu hvala na našoj grupi BBB, toliko križeva,nevolja,progonstava , laži ,obmana od vlasti , grada , države , medija i vlastitog kluba su prošli da i dalje opstaju i idu još jače ,ali sve im je se vratilo i imaju svoj klub koji je sada skoro pa čist ,brane ga i na terenu i van njega ,samo ću reći BBB su kao građanski silni i nesalomljivi..
  • FrenchMontana
    625
    Dres je predstavljen s “Neka zivi Dinamo i majka Hrvatska”, uz Markovu crkvu…

    Ja sam prvi za hrvatski identitet i prezirem nakaradne Mozemovce (ako nekima znaci), ali nemojmo pretjerivati.
  • plavi72
    831
    Dres je odličan,kao i dres futsala za lp ove godine !
    d :heart: :strong:
  • Dr Hofmann
    833
    Dragi Dinamovci i Dinamovke,

    Jučer je Sotona ušao u naš Dinamo preko treće garniture dresa, potpomognut navijačima na SDP-ovoj platnoj listi, jugosrbokomunistima, Možemo LGBTIQ Woke ideologijom, Sorošem i UDB-om. Od istih tih demona naš, nepravedno, osuđeni Zdravko je protjeran i istrgan od svoga Dinama. Moramo napraviti sve što je u našoj moći da ga vratimo natrag u Dinamo jer on je brana Đavolu koji želi uništiti klub i sve hrvatsko.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ja ne znam kaj se vi kačite na neke članke, ja ga nisam ni vidio ni pročitao niti me zanima. Jučer je vladala ljubav u Maksimiru, pa ih peče
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.