• Brusa
    1.5k
    Ma dajte molim vas, špije iz nacionala...moš mislit
  • rioda
    4.8k
    Vjerujem da bi ju dobio kao reprezentativac
  • Jaro
    7.3k
    ima kolko nastupa? Da su rekli bilo koja druga liga petice nekako bi covjek i povjerovao, za Engleze cisto sumnjam...
  • Omake
    2.5k
    znam da su se pravila mijenjala nakon Brexita i da sada postoji neki novi kompleksan sistem bodova gdje se gleda dosta toga.
  • rioda
    4.8k
    Znam, ali ako se ne varam postoji i mogućnost iznimke, ako procijene da bi im igrač podigao kvalitetu lige... Zato kažem da bi kao reprezentativac Hrvatske vjerojatno dobio vizu
  • Nogo
    3.6k
    https://www.instagram.com/p/C-Kg0XfKtjX/?igsh=YmtoZXZycjR5b3dk

    PSK piše da bi Bočkaj mogao na posudbu u Zrinjski.
  • Zg123
    212
    Ovo je sigurno dizanje cijene Pasalicu i mamac za nas jer je vijest objavio Miskov PR Vukusic.
  • Peškaman
    4.2k

    Teško,Zrinjski je prije mjesec dana doveo Petra Mamića iz Cluja,uz njega tu je još Tičinović na toj poziciji i Sebastian Corda (iako on nije prijavljen za Europu).
    Sve je moguće ali ne vidim zašto bi dovodili Bočkaja kad su pokriveni.
    Jedino ako ne vide Bočkaja kao krilo.
  • sport
    3.3k
    Mi se ne pecamo na takve mamce.
  • don
    5.5k
    daj jeste ozbiljni pa šaljete taj PSK ovdje? Pa ljudi lupaju svaki dan po 50 transfera... I oni sami čak znaju da ih nitko ne doživljava ozbiljno, a vidim da ima ljudi koji misle da su pouzdani :lol:
  • Dzoni
    616
    Vjerovatno je jedan od 3 kluba, Ipswich, Southampton ili Burnley, ako ga vec traze klubovi iz engleske.
  • Veljko
    68
    Nije ni jedan .. klasično dizanje cijene - miškovic zna sta radi… al nismo mi od jucer
  • kariola86
    69
    Postoji ponuda iz Premier lige. Dinamo se trebao javiti prije tjedan dana, ali nitko se nije javio. Vjerojatno ima veze s transferom Cordobe i činjenicom da ne smije igrati u playoffu.
  • Orc123
    7.8k
    Ozbiljno...ako potpise za bilo koga osim Dinama idem upalit svijecu na Bistricu.....daj Boze.....da se rijesimo toga utega od previse milja eura.....
  • Paggini
    19.6k
    Ne znam sta je smjesnije, ideja da će neki engleski klub iskeširati 5 milijuna eura ili ideja da mi iskeširamo 3 milijuna eura...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions