• MaliPizdek
    61
    baš procitao ovo od Brodića i htio prebacit tu al vidim da su drugi bili brži, jako ružno i baš mi je žao radi njega :meh:
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Zasto ruzno, objasnjeno mu je da nece igrati puno, i svaka cast momku koji je odlucio otici, a ne biti pijavica i provesti ostatak ugovora na tribini.
  • BPAM
    87
    Gledaj sve ok, ali takva je nogometna sudbina. Ne može se ostavljati u klubu igrač jer bi on htio ostati.
    Htio bi i Rukavina igrati svaku, htio je svaki drugi igrač biti ovdje jer su uvjeti vrhunski. Moraju biti samo najbolji. Broda mi je drag, dao nam je dosta i sretno mu dalje
  • sebenico
    552
    Ja mislim da je baš korektno da mu je otvoreno rečeno kako stvari stoje. Brodić je solidan napadač i voli klub, odigrao je dobru polusezonu i to se treba cijeniti. Ali on ima već godina i došla je ok ponuda i za njega i za klub i ovo je bila najbolja opcija za obje strane.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne znam kaj je tu ružno. Dođe ponuda za igrača, ti mu ju preneseš i objasniš mu kakvo je stanje. Realno Brodić je bio treći napadač, cak i kad bi i Petko i Kule otisli, on bi i dalje bio treći napadač jer bi se doveo sigurno barem jedan koji bi bio ispred njega i jedan u najgorem slucaju poput njega.

    Dobar, simpa dečko, al realno neće se ni primijetiti na terenu da je otišao.
  • Keyser Soze
    10k
    Gledajmo ovo s pozitivne strane, i sam Brodić kaže da tražimo špicu :razz:
  • OsamŠest
    3.3k
    Pa dobro, treba to gledat i s pozitivne strane.

    Recimo, insajder Brodić je potvrdio da dovodimo sigurno još jednu špicu..
  • MaliPizdek
    61
    pa evo recimo sad imamo samo Kuleta, Bruno je citam nesto ozljeđen, jel je il nije nenam pojma, novi napadač di je? Ok dobili su 1,8M i?
  • scooniepenn
    3.3k

    Iskreno mislis da Ana Hanzekovic vodi racuna o nekom polunovinaru Sportskih. Svakako, nema pametnijeg posla. Zato placa Solu i Suseca da brinu o rezultatima i redakciji. A dodat cu jos i da ako cemo o prioritetima unutar kuce stavio bi ih sljedecim redoslijedom: Jutarnji, Slobodna, Gloria Grupa pa tek onda Sportske.
  • scooniepenn
    3.3k

    Da, oni su bili podredjeni preko svih granica. Vise nego ocekujem da ce biti Istra protiv nas. Vidjet cemo kako ce izgledati protiv slabijih ekipa, jer su protiv najjacih 5 do 6 ekipa miljama kvalitativno udaljeni. Nadam se da ce Bulat dovoljno pokazati pa da ga netko od ovih jacih ekipa odluci kupiti.
  • Nogo
    3.6k
    Nadam se samo da ta famozna špica o kojoj priča Brodić nije D.Jurić kojeg ne možemo nigdje trenutno uvaliti.
  • Eduardo
    19.9k
    nit je ružno nit bilo što drugo u negativnom kontekstu. Ovo je valjda najpošteniji i najgospodskiji mogući način na koji se igraču može dati do znanja da se na njega više ne računa.
  • MaliPizdek
    61
    a dobro onda... valjda ja jedini ne vidim tu neku logiku...

    HNL
    Brodic: 24 tekme 13 golova i 3 asista
    Bruno: 27 tekmi 11 golova i 5 asista
    Kule: 24 tekme 8 golova i 1 asist

    i onda veliš sorry Fran jbg nisi dovoljno dobar, trazi si novi klub
  • Eduardo
    19.9k
    valjda ja jedini ne vidim tu neku logikuMaliPizdek

    Valjda budeš kad nogomet prestaneš gledati kroz najosnovniju dostupnu statistiku.
  • MaliPizdek
    61
    a tekme pobjeđuje što? umjetnički dojam? broj dodavanja? ili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions