• badjibadara
    3.1k
    Marco Pašalić u Englesku navodno. Jbg.LaznjakProsineckog

    Zasto jbg? Win, win, win situacija, i za nas, i za Pasalica a i za Rijeku.

    U slucaju da ponuda doista egzistira i u realnom zivotu naravno.
  • Veljko
    68
    Nadam se da nije istina i da dode k nama… jer eto, od desnog krila i dalje ni traga
  • Crni86
    3.5k
    ima neki izvor ili ?
  • Ludovic IX
    7.2k
    boljeg od pasalica već imamo. Što će nam onda? Nama treba bolji a ne lošiji igrac
  • Veljko
    68
    Koga? Špikica hahahaha

    Vidim - bas nam ide ta kupnja kvalitetnog desnog krila
  • Eduardo
    19.9k
    nacional.

    Ponuda koja daleko nadmašuje bilo koju dosad u medijskim špekulacijama spominjanu Dinamovu kombinaciju, a jača je i od one koju je Pašalić ovog ljeta odbio, s Bliskog istoka. Radi se o velikom engleskom klubu.
  • Veljko
    68
    Sumnjam da je to istina, al vidit cemo
  • Crni86
    3.5k
    Ovo mi smrdi na nista vise nego na dizanje cijene prema nama. Tesko mi je zamislit da Pasalica zeli neki klub iz premier lige. I da je ponuda jaca od 5 milijuna eura. Zvuci sve kao dobar vic.
  • MaliPizdek
    61
    hm...baš to, zvuči kao naručen članak za nabijanje cijene...
    a koja je cifra bila u pitanju sa bliskog istoka?
  • Veljko
    68
    tocno to i ja mislim… pogotovo ako je rijec o „velikom engleskom klubu“

    To je dizanje love nista drugo… na kraju ce ga seronja miško dat nama za 2 milja
  • NitkoBitan
    17k
    Eto, neki engleski klub ce dat 5+ milijuna za igraca sa prvom pravom seniorskom sezonom u 23oj godini, u HNLu, sa prosjecnom statistikom.

    I o kojem se engleskom klubu radi? Zanimljivo kako nikad ne iscure imena tih famoznih zainteresiranih strana za Rijekine igrace.

    Ajde jednom je izaslo da je za Fruka zainteresiran PSG pa smo se svi nasmijali.
  • Nogo
    3.6k
    Nešto se pita i Pašalića sigurno ako je ovo istina.
    Sjetite se samo Oršića i odlaska sa onakvom statistikom.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Meni je rekao Tomislav Puljic s kojim sam igrao u Croatia Sesvete, nakon 20min vidim da je i u Nacionalu i na twitteru objavljeno. Rekao sam 'jbg' jer mislim da bi kod nas dobro igrao, ali dobro, neka mu je sa srećom, ne zamjeram ni njemu ni Miškoviću, to je tako u nogometu
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    “Veliki engleski klub” koji daje više od 5 milijuna za Pašalića? Ako nije patka, miriši mi na neki Championship, a prema epitetima kluba, neki Leeds, Blackburn ili nešto slično.
  • Omake
    2.5k
    Može li Pašalić uopće dobiti radnu dozvolu za Englesku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions