• Sajla
    5.1k
    i slike su iz 2012. ako se ne varam, tak da je kontekst sasvim drugačiji.
  • Eduardo
    20k
    Gospodična u studiju i više nego okay - simpatična, ugodna oku i ugodna za slušati. Kako emisije budu odmicale vjerujem da će i ona biti opuštenija i bolja.

    S druge strane Viki Ivanović standardno bolno naporan sa svojim upadanjem, ubacivanjem riječi i završavanjem rečenica gostima.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Joško Jeličić i Hrvoje Vejić novi stručni komentatori na MaxSportu
  • Jaro
    7.3k
    a Skomina ce biti "oko sokolovo"...
  • The Undertaker
    5.1k
    Sa Vejićem su dotakli dno pa se sa Skominom vade.
  • Eduardo
    20k
    Zrinka Grancarić me pomalo živcira - ne zato što je loša komentatorica jer nije, već što cijelo vrijeme pokušava nametnuti dojam neviđenog spektakla onoga što komentira. Sve je počelo onim odvratnim otvaranjem kada nas je ne znam ni sam koliko puta pokušala uvjeriti kako se radi o spektakularnom otvaranju OI. To nastavlja činiti komentirajući jedrenje - spektakl, spektakl, spektakl... Ok, to je moj subjektivni dojam, ali daleko od toga da sam usamljen u tom razmišljanju.

    Vikija, Baloga i Brunu Kovačevića bih istog trena poslao kući. Viki je ubio svaku čar rukometa, Balog je uvijek bio kuhana noga, a Bruno mi nikad nije sjeo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nisam mogao gledat veslanje u prijenosu pa sam pogledao snimku na HBOu, a onda sam pogledao i snimku Baloga tj. HRT verziju.
    Dobro, koji je njemu k? Napeta zavrsnica, sugovornik mu se dere, sugerira malo ranije da su nasi krenuli, da ih imaju. Ovaj ga prekida i motonim glasom se ubacuje "evo postovani gledatelji gledamo napetu zavrsnicu...".. On mora imat neki oblik autizma da ga jebes, toliki nedostatak osjecaja za prijenos poslije toliko godina u poslu ne moze bit nista drugo nego medicinski..
  • Eduardo
    20k
    uz drugog komentatora ovaj kraj utrke danas bi gorio. S Brunom će uništiti i dojam teniskog finala.
  • mniokl
    279
    Kad Bruno komentira ja imam ugasen zvuk.Ne znam kako se zove onaj koji je komentirao protiv ukrajinke cetvrfinale,on mi je ok.Stef Balog je komedija vec godinama.
  • Eduardo
    20k
    Ne znam kako se zove onaj koji je komentirao protiv ukrajinke cetvrfinale,on mi je ok.mniokl

    Mislim da je to bio Daniel Križ.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Saša Marić na max sportu u live prijenosu Dinamo - Istra

    Od 50min:
    "Nema onog prepoznatljivog grba, dinamovog hrvatskog grba, nema onih zvjezdica za naslov prvaka.."
    " A ovisi kako se kome svida ali neke stvari su tradicija, neke stvari su i svetinja pa se mozda i nebi trebale mijenjati"

    Ps. dosao do najsire publike nakon cega je krenula lavina komentara o trecem dresu
  • Dzgšb
    812
    Saša Marić je tovar koji je slavio pobjedu Hajduka protiv nas 1.kolo prošle sezone, pogledajte podcast 8/24 na kraju videa,stisnuo je šaku kad smo primili.
  • Eduardo
    20k
    Kako se zove komentator koji prenosi finale Ramljaka? Većinom je on taj koji prenosi tekme RK Zagreb, ali nikako da zapamtim ime. Za rukomet mi je top.
  • Revan
    62
    Filip Lukacek? On je rukomet i talijanska nogometna
  • Eduardo
    20k
    moguće da se tako zove, nisam siguran. Ugodan glas i općenito mi se sviđa kako komentira. Uglavnom, palac gore kako god mu je ime.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.