• IstinaZaDinamo
    2k
    međusobni omjerSibirski plavac

    :wink:
  • đole
    317
    Maric se oprostio od repk prije X godina.
    Koga bi i jos zvao?
    ksapi

    Nije se oprostio, nego ga nitko od Horvata 2022. nije zvao. Tu je Štrlek koji još uvijek može potegnut i siguran je realizator (Duvnjakovo godište), Gojun je još uvijek aktivan, za obranu dušu dao, igrao i onaj kvalifikacijski turnir di je pokazao da je još tata u obrani, Mamić zna odlično trećeg odigrat u 6-0 i ima top u ruci, Karačić koji je znao potegnut u napadu kad smo bili bezidejni.
  • ksapi
    2.8k


    Gotovo sam siguran da se oprostio, mozda nije javno, ali imam u glavi da se zahvalio. Štrlek isto tako.

    Ovo je turnir gdje imas 14 igraca samo, tesko je voditi Gojuna koji igra samo obranu, ali slazem se da bi uzeo njega prije Grahovca.

    Mamic je slican kao Sarac, a napadacki je beskoristan- isto ne vidim mjesta za takvog igraca u 14.

    Karacic bi bio koristan, ali ni on ne igra obranu i to je veliki problem jer moramo mijenjati po dvojicu.

    To sto imamo vecinu jednosmjernih igraca je nas najveci problem, sto dalje ide vrijeme to je problem veci jer je rukomet svakom godinom sve brzi, a mi bi i dalje trebali mijenjati po 2-3 igraca obrana-napad.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Braću sinković u sve udžbenike staviti. Kako se bori i ostavlja zadnji atom snage za domovinu. Sa zadnjeg na prvo. Pa da svi uče na njima kako se bori za dres u kojem god sportu to bilo. Ovo je možda naša realnost ali nije realno da ovako popušimo. ovo je sramota.
  • miro
    4.4k
    možda i bolje da ne dobijemo Španjolce, jer nemam više srca ni živaca gledat Srnu i Mihića protiv Danaca
  • Eduardo
    20k
    Snimka s Eurosporta uz komentar britanskih komentatora.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sreca pa nisam gledao rukomet . Dno dna , a kad vidis da je Grahovac u repci sve to jasno. Nismo vise velesila i od sad ce biti uspjeh plasma na euro ,to moramo prihvatit
  • Eduardo
    20k
    Nismo vise velesilaKujtim Shalla

    Već dugo nismo ako ćemo biti realni, a vremenski nismo niti bili toliko dugo koliko se kod nas provlači mišljenje da jesmo. Međutim, teško je to priznati jer svake godine imaš jedno veliko natjecanje i svaki put se iznova nadaš da si tu, da si blizu najboljima i svaki put se pokaže da nisi.
  • Sajla
    5.1k
    očekujem u britanskim medijima neku igru riječi sa Sinković i sink (potonuti, potopiti). Sink-o-Win brothers sink-oh-no Brits ili nešto :)
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ima li netko snimku sa našim komentatorima?
  • Eduardo
    20k
    imaš ovdje kraj. Imaš na HRTi cijelu utrku samo skini aplikaciju, logiraj se i gledaj.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Hvala dečki :clap:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Možda sam glup i ne kužim nešto, al šta ne mogu smisliti nekakav bolji sustav bodovanja na boksu?

    Nekakav live sustav bodovanja udaraca ili tako nešto, ovo je totalno paušalno, možda netko tko to više kuži razumije, ali odgledao sam par borbi i u svakoj ne bi mogao reći ništa da je pobjedio i drugi boksač.

    Jasniji mi je sustav bodovanja u judu :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.