• ksapi
    2.8k


    Kako nije isao trcati? Jurili smo 1.pol ko muhe bez glave u tranziciju, cak i na +4, napravili gro gluposti i primali lake golove iz toga.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ne bi me niti malo cudilo da mu daju otkaz i vrate Goluzu, Babica ili nekog treceg.
  • Time
    855

    Dosta smo dobro to trcali samo sto smo masili par zicera iz tih kontri,drugo poluvrijeme je najgore od samostalnosti valjda
  • ksapi
    2.8k


    Nismo dobro trcali nego smo srljali. Ne razumijes bas rukomet ocito.
  • Time
    855

    Da ne razumijem,osim sto sam ga igrao nekih 15ak godina
  • miro
    4.4k
    Žao mi je Duleta i Martinovića, ostali su pokazali da im ili nije stalo ili da ne mogu

    Dagure, doviđorno
  • Noel
    5.9k

    Bravo. To i ja cijelo vrijeme govorim. Dagur bi trebao znat da u svim ekipnim sportovima pa i rukometu nikad nismo uspjehe ostvarili na šablone i taktike. Osvajali smo ih na srce i muda. Zato osvajači treneri hrvatskih medalja nisu bili taktičari nego psiholozi i motivatori. (ĆIRO,KLJAJIĆ,RUDIĆ,DALIĆ,LINO,TUCAK).
    Čuo sam da se Dagur ne skida sa laptopa i taktike. To je super al ne za naciju i repku kakva smo mi.
  • ksapi
    2.8k


    Pa ako se ne skida s laptopa i taktike, kako mu se moze dogoditi da mu pivot i vanjski igraju dva krila u situaciji kada imamo igraca vise? :rofl:

    Ovako i ja mogu vodit utakmicu, sa svakim ista taktika i drkanje po istom, gubljenje s rotacijama..

    Ovo sto kazes za motivatore je istina
  • Agramer86
    330
    Teška brukaa. Bar neće doć do 40. gola, valjda
  • Noel
    5.9k

    Zato što uz laptop voli imat uvijek bocu finog pića. Pa nebi takav trener trenirao Japan i Hrvatsku da negdje nije problem.
  • ksapi
    2.8k


    Sto zelia reci tim? Vodio je Svabe, otisao u Japan za grdu lovu i onda uzeo nase koji su realno veliko rukometno ime i takodjer za dobru lovu.
  • đole
    317
    Golmani su nam skupili 16 obrana, a primili smo 38 golova. Obrana nam ne postoji, Načinović nestvarno spor na nogama na trećem u obrani, Srna također smiješan i beskrvan. Bojim se da je Dagur zalutao u krivi mentalitet, nama ne treba laptop trener nego neki rollercoaster emotivac koji će im jebat majke na timeoutu i lupat šamare ako treba. Jako puno igrača je tu zalutalo, a neke iskusnjare s mudima do neba nije niti zvao. Marino Marić mi prvi pada na pamet.
  • ksapi
    2.8k


    Maric se oprostio od repk prije X godina.
    Koga bi i jos zvao?
  • Noel
    5.9k

    Voli popit jebiga. Lako za to. Takav stručnjak je trenirao do sad Austriju Japan i sad nas preuzeo kad smo prosjek rukometni. Njemačku isto ako se ne varam nije preuzeo kao velesilu nego kao očajnu repku na dnu. I s njima rezultat napravio svaka čast. Ovdje može napravit rezultat samo ako kak si sam reko skuži mentalitet pa se odmaknu od puste taktike jer očito ili igrači to ne mogu pratit i ne razumiju ili on ne zna prenijeti na njih.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Jel se u slučaju jednakog broja bodova nakon zadnjeg kola gleda međusobni omjer ili gol razlika? Nadam se ovo prvo jer ovo drugo bi nas moglo pokopat...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.