• Jaro
    7.3k
    a ne znam, kad se navijac dinama prica o igracu dinama ocekujem vise od zaposlenika kceri odvjetnika koji se obogatio pljackajuci narod u talu a drzavom....
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Nisam baš Špikin fan, ali ovo je dno dna...
    Peta kolona opet dela, nije ovo više slučajnost!
  • Bosskovitz
    11.7k
    zaposlenika kceri odvjetnika koji se obogatio pljackajuci narod u talu a drzavomJaro

    Čovjek je novinar. Očito loš i nekulturan novinar koji ne poznaje baš neke etičke i profesionalne kriterije, ali novinar. Potpuno je nebitno tko je vlasnik firme u kojoj radi, hrpa ljudi radi za vlasnike koji nisu baš najbolje osobe na svijetu i to nema apsolutno nikakve veze s njima.

    Ali skrećemo s teme. Bljutav članak.
  • Jaro
    7.3k
    ne poszoje vise novinari, samo zaposlenici ciji je posao zaraditi klik. A otvori covjek ovaj forum, vidi da pljuvanje po Spikicu ima prodju - ima i ziher klikove jbg...
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nisam išao u tom smjeru, nego u smjeru toga da tko je vlasnik firme u kojoj radi nema nikakve veze s tim kakav je on kao radnik ili osoba, kaj god radio jer ti si ga nazvao zaposlenikom "kceri odvjetnika koji se obogatio pljackajuci narod", kao da je to ikako relevantno u svemu ovome.
  • Guzy91
    0
    Ekipa jel popratio tko Bulata i Boska,vidim da su igrali a Bosko cak dobro ocjenjen.
  • Jaro
    7.3k
    kak nije relevantno. Ovisno za kog pise, "novinar" mora zadovoljiti smjernice vlasnika i politike kuce za koju radi. Tocno znamo kakve clanke mozemo ocekivati od Hanza medija, kakve od Indexa, kakve od net.hr neovisno o autorima...
  • keppi
    208
    Ako sam dobro vidio ....zanimljiva jedna rečenica iz razgovora s Brodićem za Germanijak.
    "Rekli su da žele dovesti špicu i da se neću naigrati".
    Znači traži se špica koja je ajmo reći bolja od Brodića.
    Kao, htjeli su mu reći da je ostao bio bi možda tek četvrta špica.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ekipa jel popratio tko Bulata i Boska,vidim da su igrali a Bosko cak dobro ocjenjenGuzy91

    Bulat standardno nit smrdi nit miriše, imao jedan dobar pokušaj s polovice terena i to je to...Boško zazujao u jednoj-dvije situacije u prvom poluvremenu, ali generalno dobar nastup, imao par dobrih iskakanja na loptu, ali na njemu se, kao i na Perišiću vidi da ga je ozljeda uništila jer je baš trom.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ekipa jel popratio tko Bulata i Boska,vidim da su igrali a Bosko cak dobro ocjenjen.Guzy91

    Ja sam gledao. Bulat ispodprosječan, imao je taj jedan udarac s centra gdje je zamalo iznenadio golmana, inače dosta kasnio u duelima, ali je igrao dosta ofenzivnije, Leko igra nekih 5-4-1, skroz povučeno. Boško jedan kiks u 1. poluvremenu, ostalo dosta solidan kao desni stoper.
  • Maximo
    490
    Da nema ni jedne vijesti o pojačanjima danas...
  • CastAway1986
    1.4k
    danas je u fokusu samo Istra
  • keppi
    208
    Brodić također kaže: Pojačali su se gdje treba. Stigao je Pjaca, dva stopera.
    Sada se očekuje taj Kolumbijac...
  • Nogo
    3.6k
    Dapače, kako doznajemo, Kačavenda je pristao na uvjete u Dinamu kakvi su bili ponuđeni i samom Šotičeku. Govorio se prvo o 10, potom 15 tisuća eura mjesečno uz bonuse, tako da je i sada u pitanju takav iznos uz manje promjene baš u dodacima. Dakle, mladom talentu, U21 reprezentativcu i dokazanom igraču ovi uvjeti nisu bili uvredljivi, dapače, vjerojatno su mu motiv da pokaže koliko ima za dati nakon kalvarije koju je prošao s ozljedom koljena.

    Evo šta znači voljeti klub i postati ratnik!
    Kača, od mene :clap: na voljnom momentu i zaslužio si nositi sveti dres! :ok:
  • din
    442
    Fran Brodić nakon odlaska iz GNK Dinamo Zagreb: "Htio sam ostati u Dinamu. Tek sam se vratio, dobro sam se osjećao u svom klubu i gradu. Uživao sam u ovoj polusezoni. No, uprava je imala svoje planove i jasno su mi rekli kako neću biti prva opcija, čak niti druga. Rekli su da žele dovesti špicu i da se neću naigrati."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions