• rioda
    4.8k
    Eto vidim Kačavenda i u Cometu službeno naš igrač s pravom nastupa od sutra
  • E46
    634
    Super, sad budi ponosan na sebe.
  • BPAM
    87
    Pierrot fulao zadnji penal.

    Ajmo Mariću u akciju :)
  • skener
    873
    Jesmo kupili cordobi avionsku kartu za zagreb
  • Dzoni
    616
    Zastekalo je placanje karte tijekom kupovine
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa ako je bio medu prosjecno placenim igracima onda njegov prosjecan ucinak i nije problematican. Transfermarkt kaze 10 golova i 5 asistencija u 47 nastupa, cist solidno. Imao je bljeskove, setalo ga se dosta, bez kontinuiteta.
  • mbzg
    96

    Emreli je izgledao kao igrač koji baš zna, lijeva noga, udarac, tehničar. Ali na jednoj tekmi, mislim protiv Istre doma mi je bilo jasno, čovjek ne grize, nema taj voljni moment. Uglavnom šteta jer ima dobre predispozicije.
  • Dinaminjo
    929
    i lijevi bek je mozda zanimljiv, danas 2 asistencije, 27 god, treba li uopce spominjat da je Francuz..

    Pierre Cornud
  • Ivanmtk
    1k
    Cordoba.
    Daleka i sama.
    Kobila crna, velika luna,
    masline u bisagama.
    Ako i znam pute, nikad
    neću stići u Cordobu.

    I u ravni i na vjetru,
    kobila crna, crvena luna.
    Smrt na me vreba onamo
    s kruništa kule Cordobe.

    Jao, duga li cesta!
    Jao, vrli moj konjiću!
    Jao, smrt me čeka prije
    nego stignem u Cordobu!

    Cordoba.
    Daleka i sama.
  • Common Sense
    796
    Moram ispraviti svoj prethodni upis vezano za Emrelija. Kako bi Medo rekao, upravo mi je na stol stigla nova informacija.

    Emreli je zaista imao jedan od najjačih ugovora u klubu.
    Prema podacima iz Fine u 2023. je imao dohodak oko 380k, ALI te godine igrao je za nas u HR samo 6 mjeseci. Pola godine proveo je u Konyasporu u Turskoj na posudbi a oni su preuzeli njegovu plaću za vrijeme trajanja posudbe. Imali su i opciju otkupa koju nisu aktivirali.

    Dakle, ono što su u Indexu objavili o plaći od cca 750k godišnje je istina. To je i razlog zašto ga je Čačić svojevremeno poslao na posudbu, htjelo se uštedjeti.
  • Zagi
    7.6k
    A Pero? kaj je tak grda ozljeda da ga nitko neće?
  • sebenico
    552


    Mene je iznervirao ono kad je protiv Bode Drmić dao gol, a on prije toga zakomplicirao čistu situaciju. Tu se odmah vidjelo da ništa od njega iako zna igrati
  • Noel
    5.9k
    @Miro Vugrinec kaj je miro? Kaj nisi reko da bus danas dal info? E moji insajderi..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Malo ga je @sportizdrmao:lol:
  • BPAM
    87
    Jel moguće da Špikić ima 600.000 eura godišnje?? Kao što insinuira Antolić u SN danas??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions