• mali M
    5k
    potpuno razumljivo da žele otići za veću paru par godina dok još nije kasno u karijeriMali Zeus

    Ovo je sasvim legitimno.. do mene je, mene smetaju te glupe rečenice kao isprika za ovo što si sad tu rekao. Idi brate, uzmi još koju paru jer će narednih 40 godina možda živjeti samo od toga, al nemoj mi onda se izmotavati i opravdavati...
  • FrenchMontana
    625
    Jel moguce da treneri na Ramljaku rade u civilu jer nisu Castore opremu dobili? Dosta neozbiljno, ne znam jel do kluba il do Castorea, ali daje NK Precko vibru.
  • Schpatz
    473


    Ne znam, nisam vidio, ali imam pitanje, kaj je i za to kriv klub i kak bi mogao eventualno za to bit kriv Dinamo? I ak nisu dobili Castore opremu, sigurno se klub vec zalio Castoreu i siguran sam da su se povukli odredeni koraci da se nadoknadi steta klubu jer su radili u civilu a ne u sluzbenoj opremi Dinama. Mozda je i dogovor da se moze bit u civilu na Ramljaku, ali to ne znam i ne zelim ulazit u tu raspravu.

    Mene je najvise izvciralo ovo "daje NK Precko vibru", kao da je Dinamo za sve kriv i kao da se na neke stvari moze utjecat.
    Da, mozda je doslo do pogreske kod Castorea prilikom isporuke robe, mozda Castore ima vlastitih problema sa dobavljacima, mozda se i Castoreu iz nekog XY razloga isporuka otegla.

    Ne vidim tak neki problem, da se mora vuc ovo pitanje, a ako Dinamo nije dobio opremu, sigurno je, kak sam vec rekao, povukao odredene korake prema dobavljacu opreme.

    Meni fkt nikad nece bit jasno, zakaj se uvijek trazi dlaka u jajetu da se moze nesto kritizirat, da se moze napisat "kak neozbiljno" kak je to sve skupa sve za lose, kak ispadamo amateri itd itd itd

    U 10 000 postova, mozda se moze naic na 100 pozitivnih postova, ovo sve drugo je kritika, kritika i jos kritika.

    I ne znam kome bi uopce moglo ovo smetat da su ljudi na Ramljaku bili u civilu. Stvarno ne znam. Sigurno ce doc drugi klub i rec necemo igrat protiv Dinama, ovi sjede na klupi u civilu.
  • FrenchMontana
    625
    sve sto sam napisao stoji, bez obzira tko je kriv. Naravno da omladinski stozeri moraju imati opremu novog dobavljaca, zbog sebe, ne zbog drugih. Ako je to nesto sto ce biti rijeseno kroz nekoliko tjedana sad kad pocinju sezone, onda ok.

    Sori kaj zelim da smo ozbiljan klub od vrha do dna. Smatram da su potrebne i pohvale i kritike, jedino tako se postaje bolji. Nemojmo bjezat od kritika…
  • Jaro
    7.3k
    klupska greska je ocito bila kad se potpisalo s Castoreom i to je to. Ocito da nisu dorasli i ne mogu ispuniti rokove. Nije da su vec dokazali da nisu na razini konkurencije. OK, to ocito kompenziraju vecim financijskim ulaganjima, al da neprofesionalno izgleda - izgleda...
  • mali M
    5k
    ma bilo je na drugoj temi da je Bayer s njima raskinuo jer nemogu ispoštovati rokove. Kritika je okej, ali znamo tko je bio u klubu kad je dogovaran Castore, tako da idemo sad izvuć maksimalno kolko možemo. Šta sad, pa neću kritizirat ekipu iz Proljeća kad je to sve dogovarala ekipa iz "Jeseni"... Ajmo svi bit strpljivi, preživjet ćemo mi navijači na dresovima castore, a ostalo kupovati u shopu grupe ili ako Dinamo sam po sebi izbaci više "navijačke" robe u shop... Ja bi prvi skočio na trening hlačice, valjda sve tri boje trening majci, šepurio bi se u teretani kod sebe ko puran, ali očito bi moglo bit problema.. Netreba biti kritika, dovoljno je samo ukazati na problem, pogotovo kad trenutna upravljačka struktura nema veze s time nego pokušava izvuć najbolje...
  • FrenchMontana
    625
    ma apsolutno, sad je ova struktura sigurno pametnija i ubuduce ce se valjda inzistirati na rokovima. Castore mi je bas neozbiljan, a imaju vec solidno iskustvo iza sebe, vec godinama jake klubove opremaju.
  • eol12
    588
    Bayer ima za novu sezonu i dalje Castore, znam da je Aston Villa raskinula ugovor.
  • vjeko1701
    8k
    Iskreno, u ovom trenu jedini bitni rokovi su uplate sponzorstva, ostalo će se pregrmiti. Ukoliko nastave imati probleme, tražit će se druge opcije ali barem se digla letvica pregovaranja po pitanju novca sa budućim sponzorima.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Lijepo je napisao kolega @ rioda - danas igra Dinamo!, stoga ajmo malo pozitive :strong:
    ... fokus stavimo na tribinu i teren, kako uostalom stoji u službenom priopćenju grupe:

    "Bliži se početak nove sezone u kojoj Dinamo kreće u obranu dvostruke krune i borbu za plasman u Ligu prvaka! Želimo nastaviti tamo gdje smo stali prošle sezone koja je imala spektakularan završetak, a to podrazumijeva pun sjever u petak navečer kada na Maksimiru gostuje Istra.

    Očekujemo da tribina nastavi svoj rast i prenese energiju i dobru atmosferu u novu sezonu koja će biti prepuna izazova kako za naš klub tako i za nas. S pravom se može reći kako je ovo prva sezona nakon dugo vremena u koju ulazimo bez ozbiljnijih opterećenja van čiste navijačke priče, s fokusom na ono što slijedi na tribini i naravno - na terenu!"

    Daj mi samo pobjede :heart:
  • CastAway1986
    1.4k
    Realno gledajući roster imamo toliku širinu da bi naše dvije momčadi konkurirale za naslov a dovest ćemo još bar dva igrača..
    Večeras odmah pokazati moć i startati s pobjedom u novu sezonu! :strong:
  • don
    5.6k
    ulazim jutros u pekarnicu i ispred mene čovjek u Dinamovom dresu, par minuta poslije toga sjednem u kafić i prvo šta čujem iza mene "Tramezzani je zajeban..." i priču o večerašnjoj utakmici.

    Sve se probudilo :heart:
  • Nogo
    3.6k
    Ne znam jel tko stavio pa evo našeg ambasadora Marića i intervju.

    https://www.facebook.com/share/v/B3ukXRRD9JDfj1ok/

    Facebook/IN magazin
  • ShanKu
    734
    Pripremate glasnice i dlanove? :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.