• MateG
    7
    Je li ima negdje neko priopćenje gdje je detaljno objašnjen loyalty program i kako funkcionira? Unaprijed hvala :)
  • Crusades1986
    11.9k
    Nije još predstavljen
  • ksapi
    2.8k
    Olmo je upravo stavio story sa šišanja, cini mi se, u Zagrebu :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Olmo je upravo stavio story sa šišanja, cini mi se, u Zagrebuksapi

    Je, u Zagrebu je. Koliko vidim to je frizer koji sisa Dinamove igrace.

    Znaci postoji mogucnost dvostrukog iznenadenja na danasnjoj tekmi :cool:
  • Paggini
    19.6k
    Olmo izlazi u trećem dresu. :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Skandirajte mu "Vrati se u Dinamo" :blush:

    APP, ako prode prode... Mozda se sjeti skandiranja/obecanja za razliku od nekih.
  • Nolifer
    8.1k
    Bilo bi fora da je sutra u fan shopu neko slikanje s njim od 13 - 15 i to bi bilo premalo...
  • Eduardo
    19.9k
    Koji su kriteriji bili pri kreiranju liste nemam pojma.

  • skener
    873

    Danas svi na klupi u castoreu, a i jucer na izjavama Banovic ima castore
  • Nousername
    663
    JAKIROVICU ODLAZI!
  • Dr Hofmann
    833
    Suza mi skoro krenula kad sam upalio tekmu i vidio sjever. Vidimo se uskoro ako Bog da...Ajmo Dinamo
  • NORTE
    11.4k
    Sretan sam i zadovoljan. Baš je dobro vidjeti te opet. 5:0. Bez Petkovića.
    Idemo okrenut i šarane na gradele u novim brutalnim dresovima.

    Odlično da se postavlja novi moderniji travnjak za novu sezonu.
    Iako je to posljedica lošeg stanja ovog travnjaka, brzo se reagiralo.

    Ljudima iz kluba zaslužnima za nove dresove treba reći da su odradili stvarno dobar posao, a odličan s trećim. Dizajn je napravljen još za vrijeme stare uprave kad je potpisan Castore, a nadam se da će još bolje biti ubuduće.

    Tako to sad izgleda jer se očito slušalo navijače. Zamislite što tek sad možemo kad je dinamovo proljeće tu.
    Dresovi su s grbom u pravim bojama, a treći dres s malim d smo duuuuuuugo čekali.
    BRUTALAN je.
    Hlačice su iste takve, a nadam se da će naš sveti znak d ići i na sve štucne u budućnosti.

    Trebao je doći osporavani Castore da bismo dobili ovo što sad imamo.
    Želim da se ovo idućih godina nastavi s malim d i u bijeloj boji, kao i s bijelim dresovima.

    Još da se napravi i kolekcija proizvoda sa starim grbom štita i savšenstvo će bit potpuno!

    Ovaj treći dres sigurno kupujem. Iako nažalost dolazi sa sponzorom ovo se jednostavno ne može propustit, kao i podržat nešto što je dobro tj. odlično odrađeno. Top!
  • NitkoBitan
    17k
    Steta kaj Sibenik doma ne pada na subotu 17.8., odnosno 38. rodendan BBBa (satnica 16.8. 20:00). Znaci proslava bude ili na Sibeniku ili na utakmici play-offa... kratite godisnje, ne planirajte nista :smile:
  • Paggini
    19.6k


    Spiker je danas rekao 17. kolovoza, pa me odmah trznulo al nije raspored još određen brijem...
  • NitkoBitan
    17k
    al nije raspored još određen brijem...Paggini

    Netko zna jel odredeno mozda? Ja sam na Sofi vidio da su razliciti datumi za utakmice istog kola, pa sam mozda zabrijao da je odredeno. Stvarno steta da se to ne igra u subotu.

    Spiker je danas rekao 17. kolovozaPaggini

    Nadajmo se da je tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.