• Efes Pilsen
    8.3k
    Komentari oko Orsica su bili dosta u smjeru Mire kad je odlazio. Na kraju se pika ono sto je dao klubu, a dao je puno. Dao je i klub njemu i to je to.
    Meni se blizi 10 godina u firmi, sretni smo, sretni su oni, zadovoljan sam ja. Za lojalnost cu dobit dodatna 3 dana godisnjeg tu godinu, a to sto sam u zadnjih 3 odradio pokoji intervju s drugim firmama :halo: :halo:
    Hocu reci, u svakom odnosu ima svega, na kraju se zbraja..
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Znači to što je Orša otišao u Southampton nekome znaci da je njemu to veći klub od Dinama i da mu izjava ne stoji.

    Pa čovjek je otišao iz drugih razloga i motiva, njemu sigurno nema većeg kluba od Dinama, može Olmo igrat sedam sezona za Leipzig, a tri za Dinamo pa će izjaviti da je Dinamo njemu veći klub.

    Totalno promašeno osuđivanje igrača, na stranu da igraju za novac pa neće za jabuke, ali umanjivati emocije nekima od njih je čak bezobrazno.
  • Ludovic IX
    7.2k
    miro želi samo slavu na forumu. Boli njega briga za dinamo. On si broji lajkove kak mi je i sam rekao. Na ovom forumu su zaposlenici dinama, skupštinari i gdje bi završili kad bi oni počeli dijeliti povjerljiva informacije iz kluba.

    Vi samo slušate mire i te kvazi insajdere i onda se čudite što iz kluba ne žele s nikakvim informacijama van kad takvi kao on sve izokrenuti i još pričaju objede na račun nove uprave. Takvi nam dinamovci ne trebaju.
  • veselko tenžera
    2.1k
    O koja 2 problema, tj. igrača priča Ivković u SN koje Jakir treba riješiti? Uz znakovit komentar: Jakir mora najviše voljeti sebe." Da se moram kladiti, Risto i Petko.

    Može ga se voljeti ili mrziti, ali čovjek nije od onih "lopta je okrugla i danas svi igraju nogomet" komentatora i cijenim ga zbog toga.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Sve ćemo vidjeti već za cca 24h, ako je trener rob određenim imenima i ako zbog toga trpi rezultat, onda taj trener postaje problem kojeg sportski direktor mora rješit brzo i efikasno.
  • hardek
    2.8k
    A gle, ja sam gotovo siguran da Ristovski starta desno sutra i RPG lijevo. Iako je Ogi puno bolji pick za sutra. Ademi sigurno neće startati ukoliko je Sučić spreman/nije na prodaju.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    IMG-20240801-WA0035.jpg
    FT: Dinamo U19 - Panathinaikos U19 6:1

    Otvorenje Ramljaka iz snova za naše juniore! :strong: :heart:
    ⚽️⚽️⚽️ Ćutuk
    ⚽️ Mikić
    ⚽️ Zebić
    ⚽️ Kunert
  • Facke
    3.6k
    Ak gledame realne,Jakirovic bi trebal obaviti razgovor s Ademijem i Riletem kakvi su mu planovi. Ak bude ko Zlatko Dalic na Euru onda nebu dobre zavrsile. Ima dovolnje tekmi da se to more resiti elegantne. Tu se bude pokazal el je pravi / velik trener. Moras biti dober psiholog , moras takve razgovore obaviti. Al ak nebu imal muda onda nebu dobre zavrsile. Rile i Ademi su za klub jake pune dali ali su u padu i to snjima treba komunicirati. Dej boze da Rile i Ademi odigraju sezonu vu prave forme ko nekad. Ako ne onda treba biti pameten ko trener.
  • ksapi
    2.8k
    !!!!!

    IMG-4868.jpg
  • mali M
    5k
    Ma ja sve kužim kod tih igrača koji dolaze i odlaze, legende su ili nisu, al jedino što me uvijek pika u oči je kad netko sa 6-7-8 mil na računu "ide van osigurati egzistenciju"... :roll: riga mi se na tu demagogiju... S jednom miljom si kupiš stan/kuću, auto ili dva, ma kupi i viksu pa si na milju i pol, a sa ostalih 6 u banci da samo živiš od kamate ćeš živjet bezbrižno do smrti.. Kako nevolim te floskule... Ajde da si Vrbančić pa još nisi nazubljao te milione, al ovim starijima neće sigurno deca biti gladna kruha, sve ok, sve jasno, ideš van, želiš probat nešto novo, ali samo nek nedu u te glupave priče...
  • rioda
    4.8k
    Dobro jutro, Dinamovci! Konačno smo i to dočekali - danas igra Dinamo! Vidimo se od 21 sat na Maksimiru, a koji sat prije toga i u okolici stadiona.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Svašta ste vi tu napisali, al one fore da o populizmu igrača zato jer je zamisli rekao nema većeg kluba iz dinama pa otišao iz dinama su vrh. Dakle, ako igrač ode iz dinama to automatski znači da je lagao o ljubavi prema klubu? O odlasku Ademija se sve reklo, ali ekipa i dalje drvi po tome i kenja po njemu.
    Jebote kao da čitam ekipu sa zapada kako piše.
  • mali M
    5k
    samo da se nadovežem moj upis se nije referirao na Ademija... Ja govorim o ljudima i novinarima koji koriste tu rečenicu o osiguravanju egzistencije... Ostalo se slažem s tobom
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mali Zeus samo da se nadovežem moj upis se nije referirao na Ademija... Ja govorim o ljudima i novinarima koji koriste tu rečenicu o osiguravanju egzistencije... Ostalo se slažem s tobommali M

    A dobro to, gle, osiguranje egzistencije je glup, istina, kao da su kruha gladni, ali s druge strane potpuno razumljivo da žele otići za veću paru par godina dok još nije kasno u karijeri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.