• Ludovic IX
    7.2k
    L i ti igrači koje ti ovdje pljujes su dali 1000 x više neg ti za dinamo. Da nisu oni igrali ne bi ti imao o čemu pričati, čemu se veseliti. Dal imaju želje zaraditi više negdje nego što mogu u dinamu, vjerujem da da ali sumnjam da orsi ljubav prema novcima je veća od ljubavi prema dinamu. Samo je bio praktičan. I sam zna da sw zajebo.

    Za ademija sw zna zašto je otišao i nema to veze sa novcima.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    ↪Miro Vugrinec i ti igrači koje ti ovdje pljujes su dali 1000 x više neg ti za dinamo. Da nisu oni igrali ne bi ti imao o čemu pričati, čemu se veseliti. Dal imaju želje zaraditi više negdje nego što mogu u dinamu, vjerujem da da ali sumnjam da orsi ljubav prema novcima je veća od ljubavi prema dinamu. Samo je bio praktičan. I sam zna da sw zajebo.

    Za ademija sw zna zašto je otišao i nema to veze sa novcima.
    Ludovic IX

    Evo mog najvećeg hejtera opet. Drago mi je sto na svaki moj komentar udaraš kontru. Ajde reci mi gdje sam to ja rekao da sam napravio nešto za Dinamo,gdje sam ja rekao da sam veliki dinamovac, ja sam samo jedan normalan navijač Dinama koji realno pokušava sagledavat stvari. Ja pricam samo o jeftinim populističkim spikama koje narod puši, kao Dinamo igračima najveći klub na svijetu pa cekaju prvu ponudu da odu. Meni su svi oni isti i nema tu velikih dinamovaca. Znam 99 posto ekipe oko nogometa i puno igrača i znam o čemu pricam. Jedini za kojeg mogu potvrdit da je bas Dinamovac i imao je Hajduk s puno jačim uvjetima dok je bio na klupi u Dinamu je Marko Tolić. A Orsu nemam sta zalit, nit bi ga primio Nazad, ne igra 2 godine, imao je ovdje sve, pričao jeftine populističke spike pa na prvu ponudu zapalio. Da nije pričao populističke spike još bi razumio, Al kad ga seres nema većeg kluba od Dinama, a odeš u klub koji ni u engleskoj nije u top 30 po veličini onda se nema sta za rec nego da si fejker
  • Keyser Soze
    10k
    Složio bih se s tobom u većini što si napisao, ali ja Ademija ne bi trpao u taj koš. Da, otišao je u Kinu, razlog je navodno što nije htio biti u prvoj postavi ako ne može dati 100% i to mi je ok. Jako je rijetko da igrač ostane toliko dugo u jednom klubu poput Dinama koji je odskočna daska za dalje, a Ademi je sigurno mogao napraviti jači transfer.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Složio bih se s tobom u većini što si napisao, ali ja Ademija ne bi trpao u taj koš. Da, otišao je u Kinu, razlog je navodno što nije htio biti u prvoj postavi ako ne može dati 100% i to mi je ok. Jako je rijetko da igrač ostane toliko dugo u jednom klubu poput Dinama koji je odskočna daska za dalje, a Ademi je sigurno mogao napraviti jači transfer.Keyser Soze

    Hvala prijatelju, možda sam pogriješio eto s Ademijem, ali nije mi takav dojam, prošle sezone kad je bio u najlošijoj formu karijere itekako se on sam gurao da igra bitne utakmice i znam da je bio ljut sto ne igra
  • Paggini
    19.7k


    Dobro, ovo sve što ti kažeš je tocno, ali da tako kažem, stvar percepcije.

    Nama, navijačima, ljubav prema klubu je svetost, ubili bi da odigramo jednu utakmicu pred punim Maksimirom, slavljem gola pred sjeverom, navijanjem s drugim igračima pod sjeverom itd., itd. Nama ne postoji drugi klub osim Dinama.

    To je naša percepcija, i tvoja argumentacija se naginje na tu navijačku percepciju, i razumljiva je s te strane ljutnja kad Orsic kaze da nema veceg kluba od Dinama, osim eto davljenika iz Premiershipa...

    Ali jebiga, igraci su igraci. Nisu navijači, jebiga, ne mogu se ljutit na njih zbog toga. Uzdizat cu ih u nebesa ako odigraju legendarne partije, zadrze se u klubu, vole ovaj klub, a sad sto nisu patoloski odani ovom klubu kao mi...

    Jebiga, ako tako gledamo, koliko bi legendi imali u klubu?
  • striko
    1.5k
    Zato nek Bruno odradi još koju sezonu i bit će najveći. Možda ne zbog rezultata koliko zbog prošle sezone i ostanka kada su svi bježali.
  • don
    5.6k
    tebe nešto opasno pere, ne znam tko bi ovo napisao a da nema nekih problema sa određenim stvarima...

    jedini koji puši takve priče si ti.

    Šta je točno nenormalno, da jedan igrač kao Oršić koji više nije bio mlad u nogometnim godinama, traži odlazak iz kluba? Nitko nije u Dinamu, hajduku, rijeci, realu isključivo zato jer voli taj klub već isključivo zbog svoje karijere i osobnog života... Svi ti ljudi koje si nabrojao su dali jako puno za Dinamo i svi imaju pravo tražiti odlazak i osigurati egzistenciju za sebe i svoju obitelj koja je svakome najvažnija na svijetu...
    Hoćeš isto pisati sutra za Petkovića kada bude tražio odlazak, jer sigurno hoće? Čovjek je 6 godina u Dinamu (a neki i puno više) i normalno je da dođe do zasićenja, potrebe za odlaskom..

    Ako stvarno misliš da netko tko izjavljuje ljubav prema klubu, izjavljuje da mu je Dinamo najveći klub, ne smije 'siliti' i tražiti transfer iz kluba u određenom periodu karijere, onda bojim se da je to veliki problem.
    Siguran sam da je jedan Mislav Oršić puno veći Dinamovac od tebe.
    Kreni poštivat ljude koji su ti dali toliko trenutaka za sreću i slavlje a ne konstantno srati po njima i ulijevat negativu ljudima.

    I da, kada spominješ veličine Dinama u takvom odvratnom kontekstu, operi usta.
  • NitkoBitan
    17k
    Za mene su istinske legende i pravi Dinamovci recimo Maric i Kelava. Vidi se da su ovdje jer im je stalo a ne zato sto imaju neke koristi. Osigurali se za zivota, a sada rade ono sto vole u klubu koji vole.

    Nitko ne trazi da igraci budu "bolesni" fanatici, kao sto se niti od navijaca ne ocekuje da budu kao onih 20tak koji su dosli na svaku tekmu. Samo opusteno i spontano... bez mjerenja ciji je veci.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Šta je točno nenormalno, da jedan igrač kao Oršić koji više nije bio mlad u nogometnim godinama, traži odlazak iz kluba? Nitko nije u Dinamu, hajduku, rijeci, realu isključivo zato jer voli taj klub već isključivo zbog svoje karijere i osobnog života... Svi ti ljudi koje si nabrojao su dali jako puno za Dinamo i svi imaju pravo tražiti odlazak i osigurati egzistenciju za sebe i svoju obitelj koja je svakome najvažnija na svijetu...
    Hoćeš isto pisati sutra za Petkovića kada bude tražio odlazak, jer sigurno hoće? Čovjek je 6 godina u Dinamu (a neki i puno više) i normalno je da dođe do zasićenja, potrebe za odlaskom..
    don

    Hahah hvala na lijepim riječima. Ja nigdje nisam nijednog od njih izvrijeđao niti ista, nego rekao činjenično stanje da daju populističke izjave većinom kako bi se dodvorili navijačima, a u stvarnosti to ne misle. Ako si u najvećem klubu na svijetu, nudi ti se ugovor, a ti odeš u klub koji nije ni među 30 u engleskoj onda za tebe taj klub ne da nije najveći nego nije ni u top 100. Floskule osigurat egzistenciju su isto glupe. Ako Petko i Orsa s 1.2 milijuna godišnje u Dinamu ne mogu osigurat egzistenciju onda nisu normalni
  • Paggini
    19.7k


    Dodao bih Biscana, Simica i Sokotu, vratili su se u klub kao igraci (neki uspjesnije neki neuspjesnije), borili su se za klub.

    Takodjer, sad kad se klub vratio nama svima, treba vidjeti tko ce jos htjeti dati svoj obol klubu, npr. Dudu koji bi u buducnosti mogao biti skaut za Brazil, ciji bi sin mogao igrati za Dinamo na njegov nagovor, mozda cemo tu i vidjeti u buducnosti Theophilea ako ga zadrzimo i nakon karijere. Pa tu je i Koch kojeg svaki, ali svaki navijac Dinama voli jer je istinski volio klub.
  • NitkoBitan
    17k
    Theophilea ako ga zadrzimo i nakon karijere.Paggini

    Stvarno su rijetki stranci koju za mene mogu bit legende kluba. Teo je brutalni profesionalac kojeg cu uvijek cijenit, i tu stajem.

    Dobro je Haza napisao, malo se previse lovite za neke izjave igraca. Cisti PR koji je vidljiv u gotovo svakom klubu. Na kraju krajeva, djela a ne rijeci.
  • Paggini
    19.7k
    Teo je brutalni profesionalac kojeg cu uvijek cijenit, i tu stajem.NitkoBitan

    Pa ok, ali sta definiras kao legendu? Theo je davao uvijek, ali uvijek sve od sebe, vratio se u klub koji ga je škartao za puno manju plaću i preokrenuo sezonu sa 34 godine. Meni je to materijal za buduću legendu, ne trebaju meni populističke izjave, nego ono što pokaže na terenu.

    I da, možemo biti sad cinici i govoriti "ha naravno da je došao nazad kad ga nitko nije htio..." ali svejedno..

    Dobro je Haza napisao, malo se previse lovite za neke izjave igraca. Cisti PR koji je vidljiv u gotovo svakom klubu. Na kraju krajeva, djela a ne rijeci.NitkoBitan

    Pa nisam vidio da ovdje netko uzdize PR izjave igraca i klasificira ih kao legende na temelju istih..
  • NitkoBitan
    17k
    Budem ti odgovorio kasnije, odoh na plazu :smile:
  • don
    5.6k
    Ja nigdje nisam nijednog od njih izvrijeđao niti ista, nego rekao činjenično stanje da daju populističke izjave većinom kako bi se dodvorili navijačimaMiro Vugrinec

    nije govno, nego se pas posrao. Da izvinete na riječniku..

    Ovo ti je tko zna već koji put da ponavljaš istu stvar, tako da..
    Fascinantno mi je kako ti sve znaš, ali siguran sam da je Mislav Oršić glavom i bradom dinamovac i da te priče nemaju veze sa vezom.

    Ulaziš uskoro polako u 30te godine života, idalje si u pišljivom hnlu i misliš da se možeš pokazati na najvećoj sceni na svijetu, u poslu kojem voliš, od kojeg zarađuješ i želis napredovati. Šta je tu točno problem?? Ne da mu nisam zamjerio nikad nego mu je i bilo vrijeme ići. I njemu i Livakoviću i Ivanušecu.
    Floskule su to šta ti pričaš da svatko tko navija za klub mora ostati cijelu jebenu karijeru tu, odnosno odgovorit ćeš mi na ovo "onda nemoj davat populističke izjave ljubavi..."
    Evo ja, živim za Dinamo od rođenja i tjedan kad izgubimo/neriješimo utakmicu je tjedan u kojem ne postojim u pozitivnom svijetlu i sve mi ide kroz negativu i živce, išao sam pješke u Međugorje iz hercegovine (u koju sam došao samo zbog toga iz Šibenika iz kojeg jesam) tjedan dana prije ključnig derbija kojeg smo dobili na Poljudu prošle sezone... I opet, da imam 29 godina, da sam uradio skoro sve u Dinamu kao neki, da me navijači pamte po dobrom i da sam omiljen u klubu i da imam ponudu iz najbolje lige na svijetu, iz vrha nogometa, najveće pozornice na svijetu gdje te cijeli nogometni svijet gleda i pogotovo jer prije Dinama nisam igrao u nekom zapaženijoj ulozi u nekom klubu, bi prihvatio tu ponudu.
    Ristovski je emotivac, čovjek koji će dati sve od sebe za koji god klub da igra, i to treba poštivati. Nigdje nije rekao da mu je Dinamo ljubav života.
    Mogu ti reći iz prve ruke (ne iz osobnog kontakta s njim) da je Marko Pjaca veliki, veliki Dinamovac. I također sam gotovo siguran da će za 2,3 sezone ako se pokaže u Dinamu i dobije dobru ponudu opet otići, jel to znači da je populist sa glupim izjavama, da nije dinamovac??

    Opusti se.
  • sport
    3.3k
    Meni nema dugo reče jedna "legenda" kluba da su oni u prvom redu svi igrali za novac a emocije prema klubu su kod nekih veće ili manje.To se najbolje vidi i kod povratka onih koji su pri odlasku rekli kako će se vratiti u Dinamo ali u praksi je vrlo malo onih koji se vračaju dok još mogu nešto dati na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.