• deda
    29.4k
    Ovako ću ja to reći. Zbog takvih ljudi koji su vratili tj. bacili ne Stojkov već Dinamo dres, naglašavam Dinamov, sutra će nas biti manje nego danas. A mi možemo laprdati o brojkama kakvih hoćemo.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ogromna se histerija stvorila oko ovoga bezveze, ak su igrači normalni shvatit će da to nije stav cijele grupe nego pojedinca i to je to. Ko hoće doći će bodriti ove igrače, a ostali nek izmišljaju razne izlike i razloge.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    ako mislis ono za Stojka?

    To je stvar pojedinca ili pak više njih ,ne cjele grupe , ja također nisam ljubitelj Stojka u zadnji par mjeseci jer ne igra onako kako se to od njega očekuje , ali opet i dalje bih uzeo njegov dres, i ne samo njegov nego bilo čiji drugi , jer dobiti dres od bilo kojeg igrača koji igra za klub za koji navijaš je vjerujem jedan od snova svakog navijača, to što postoji problem u nekima koji ne mogu preći preko nekih dešavanja kao i Ademia(igrač koji gine nebitno jel igra protiv Hajduka Manchestera Intera ili Kustošije)
  • ZGV
    3.2k

    Jedino kaj je tako ispalo, pa se tumači da je stav cijele grupe, a u stvari grupa nema stav oko ovoga i ovo je pojedinačno ispalo tako.

    Dečki su nas došli pozdraviti i baciti dresove nakon pobjede od 0-2 protiv Hajduka u Splitu.
    Svaka donekle normalna momčad bi to napravila prema svojim navijačima koji su prešli 400-500 km u jednom smjeru, a mnogi i više da ih dođu bodriti u srijedu u Split.
    A nama dovoljna i najbitnija satisfakcija može biti to što su došli pred tribinu gdje vise prekrižene glave njihovog gazde u izbjeglištvu i pozdravljaju tu tribinu.

    ...a ako se vraća dres zato jer dečko ima drugačija krvna zrnca onda smo u debelom kurcu.
    Ja sam stajao metar dalje od tog događaja i mislim da je to razlog vraćanja dresa, a Stojanović se rasplakao od jada zbog svega pred tribinom.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Došlo je nekoliko, očigledno Dinamovih navijača, sa zapadne tribine prema jugu, par očeva s djecom i viču klinci Petkoviću i Kandzioru da ima bace dresove, trebali su dati njima. Nisam ni skužio kaj se dogodilo sa Stojanovićem, velim Kandzioru “daj djetetu dres”, a on veli “ne smijemo davati dresove”. Valjda u kurcu od toga kaj se dogodilo Stojanoviću. Trebali su njima baciti dresove.
  • Carlos2
    67
    ne pretjeruje. Ne pretjeruje nimalo. Zna se kakva je situacija u odnosu navijaci-klub-igraci. I onda ako se vec neke stvari pomicu na bolje , ako se igraci ponesu "muški" i dolaze pozdravit ekipu koja ih neumorno prati..moras paziti kaj radis. Zna se da se ceka svaka sitnica i svaka greska kako bi se spustilo grupi da radi protiv kluba , i onda nesmijemo davati povod niti klubu niti medijima da to iskoriste , a bome niti igracima da pomisle ista krivo. Misljenja sam da pojedinac nikada , ali bas nikada nesmije staviti sebe ispred svetog imena Dinamo i nase grupe . Nepromisljen potez pojedinca , sad je gotovo dogodilo se..al trebamo svi raditi na tome da se neke stvari ipak pripaze.
  • Aggro
    605
    Pozdrav svima, nisam bio sinoć na tekmi no iskomentirat ću ovaj događaj kako ga ja vidim.

    To je ono kaj pričamo već godinama. Toliko je zle krvi između kluba i navijača, a debelim zaslugama upravo kluba da je čak i ova plemenita gesta jednog dečka koji je samo pijun u svemu tome, dočekana kako je dočekana... To je ta stvarnost. I da se sad tu ne lažemo, i ja bi mu vratio dres jer taj dres za mene još uvijek simbolizira familiju, a ne moj, naš dinamo. Bez obzira na sve rezultate, navijači dinama ne bi trebali biti golubovi kojima se sipaju mrvice.
    Mi nazivamo pozitivom to što možemo na stadion, što smo u ligi prvaka, a istina je da svoje navijače, i dalje, tretiraju ko stoku i to nam svima dokazuju kad god mogu (evo zadnji put prije 15 dana je kopilan izjavio da je on vratio ime). E sad ovdje se može povesti opet rasprava o tome koliko su igrači nevini zbog cijele situacije, ali činjenica je da međusobnom inicijativom ipak imamo kakav takav odnos s ovom novom generacijom i to se ne bi smjelo zatirat.
  • Infinity
    15.4k
    Stojanovicu nije vracen dres zbog mafije u klubu na koju se pozivate svi koji podrzavate taj potez. Dres mu je vracen zbog krvnih zrnaca. Doticni bi u suprotnom vrijedjao sve igrace, a ne pojedinca.
  • Papastrumf
    10.6k
    Niti jedno niti drugo. Vracen mu je zbog kluba za koji navija. Jasno je valjda da 500 ljudi ne moze misliti jednako. Bacio ga je na krivo mjesto ocito. Jbg, totalno bespotrebno, ali to je stvar pojedinca, a ne cijele grupe.
    Stojanovic je skroz korektan i sto se tice ponasanja, a i sto se tice zalaganja na terenu.
    Digla se histerija zbog obicne gluposti.
  • Nino Bule
    12k
    Ja ne mogu vjerovat da je ovo i dan nakon tema. Reklo se sta se imalo za reci bilo bi vrijeme da se prestane dramatizirat
  • Ero
    942
    Jbga dobili smo u derbiju, jedva 5 komentara o utakmici.
  • Crusades1986
    10.2k
    Bolje da pisete komentare i dizete paniku zasto je jucer i po cijem naredenju splitska policija uzela zastavu sa prekrizenom glavom i zasto su se maknule sve krpe sa ograde i nije se navijalo. Nije ni cudo sta nas drkaju toliko kad se vise vodi rasprava o Stojanovicevom dresu nego o nedopustanju ulaska stapova za zastave i uzimanje Mamiceve glave.

    Da se to desilo Gubi s juga, 2 dana bi bile rasprave po novinama kak njima nesto ne daju. Umjesto da mi dizemo buku i galamu mi raspravljamo o vracenom dresu.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    paniku zasto je jucer i po cijem naredenju splitska policija uzela zastavu sa prekrizenom glavom i zasto su se maknule sve krpe sa ograde i nije se navijaloCrusades1986

    Je i meni je bilo čudno kad je Dinamo postigao prvi gol i pokazala gl.kamera na navijače i ono 3 zastave i sve 3. prekriženom glavom, a kasnije sam na netu negdje video onu jednuod glavnih i podružnice sad da li je to na početku ili poslije bilo ne znam
  • reziser
    6.5k
    Baš me zamima nedjelja i broj ljudi na tekmi...nedjelja 15 sati...sunčano...12 stupnjeva
    max 3000 :angry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.