• Sljeme
    2k
    Jedino kaj je tako ispalo, pa se tumači da je stav cijele grupe, a u stvari grupa nema stav oko ovoga i ovo je pojedinačno ispalo tako.

    Dečki su nas došli pozdraviti i baciti dresove nakon pobjede od 0-2 protiv Hajduka u Splitu.
    Svaka donekle normalna momčad bi to napravila prema svojim navijačima koji su prešli 400-500 km u jednom smjeru, a mnogi i više da ih dođu bodriti u srijedu u Split.
    A nama dovoljna i najbitnija satisfakcija može biti to što su došli pred tribinu gdje vise prekrižene glave njihovog gazde u izbjeglištvu i pozdravljaju tu tribinu.

    ...a ako se vraća dres zato jer dečko ima drugačija krvna zrnca onda smo u debelom kurcu.
    Ja sam stajao metar dalje od tog događaja i mislim da je to razlog vraćanja dresa, a Stojanović se rasplakao od jada zbog svega pred tribinom.
    ZGV

    Grupa mora imat jasan stav jel ovo bilo u redu ili nije. Ako nije zna se kak se to rješava. Dio ekipe daje podršku igračima a dio istima jebe majku, to nema smisla. Po meni teški debilizam.
  • Papastrumf
    10.4k
    Neka pravila na tribini moraju postojat, ali ne moze niti grupa svakom pojedincu po svakom pitanju nametat nekakva stajalista i misljenja. Svi smo mi slobodni ljudi.

    Morate shvatiti da navijac/ultras nema sliku kluba kao vecina simpatizera. Ultrasi su idealisti, utopisti, ili kako god hocete to nazvat. Je da je to mozda naivno, ali to je tako.

    Ne mogu ja nekom klincu od 20 god lupit samar jer ne zeli u klubu nekog tko je navijac zvezde kad sam isti takav bio prije 10 god, karikiram jel.

    Da Dilaver nije izasao s tim na instagram, sve bi se rijesilo bez problema i nitko nista ne bi znao, a ovako je to glavna vijest cijeli dan, umjesto da ljudi gustaju u pobjedi nad onim cetnicima.
  • deda
    29.2k
    Treba stati na loptu i smiriti emocije zarad svih nas kao i ovog foruma. Incident se dogodio, čovjeku se ispričalo. Ja sam stoput rekao da mi na Zoni prihvaćamo sva mišljenja i to uopće nije problem. Problem je kad ljudi krše pravila foruma, pa molim da ubuduće svi novi članovi pročitaju ista. Također je problem ako nečije mišljenje krši pravila istog. Ne može mi netko misliti da je mržnja ok i to ovdje prodavati kao dobar dan. Mržnja nikad nije i neće stvoriti ništa pozitivno. Mi se trebamo zalagati za vrijednosti i boriti se za njih, a ne stvarati stvari mržnjom. Od toga sreće biti neće, a na forumu se tolerirati neće također.
  • NORTE
    9.8k
    Bolje da pisete komentare i dizete paniku zasto je jucer i po cijem naredenju splitska policija uzela zastavu sa prekrizenom glavom i zasto su se maknule sve krpe sa ograde i nije se navijalo. Nije ni cudo sta nas drkaju toliko kad se vise vodi rasprava o Stojanovicevom dresu nego o nedopustanju ulaska stapova za zastave i uzimanje Mamiceve glave.

    Da se to desilo Gubi s juga, 2 dana bi bile rasprave po novinama kak njima nesto ne daju. Umjesto da mi dizemo buku i galamu mi raspravljamo o vracenom dresu.
    Crusades1986

    Ako se grupa nema namjeru očitovati o tome da se na Poljudu ne smije istaknuti antimamić krpa onda nemamo mi šta pametovati po internetu o tome i dizati "buku, galamu i paniku"... Jedna objava grupe na fejsu i to postaje vijest.

    Guba s juga ima lokalne medije koji prate i objavljuju svaki njihov korak, mi nemamo i tu je najveća razlika.

    Zašto se ne bi vodila rasprava o incidentu sa Stojanovićem? Mislim boli me ona stvar za igrače općenito, ali ga inače poštujem ga kao jednog skroz ok igrača koji se bori i nosi Dinamov grb.
  • Kwedi
    3.8k
    Ono kaj je @Eduardo organizirao na Zoni, momčad desetljeća, upravo je Rijeka na klupskom sajtu pokrenula glasove za momčad desetljeća.

    Golmana su izglasali
  • Eduardo
    18.1k

    Ja sam uz pomoć ekipe samo realizirao ideju od drugog kolege s foruma (sorry ne sjećam se od koga točno pa da ne nagađam)
  • Pop corn
    5.9k
    Vidim da svašta tu piše pa samo činjenice prvo.

    Nije problem krvna zrnca, problem je navijanje za Crvenu Zvezdu, cetnicki klub. Dakle to je bio problem. Drugo, dres nije bacen, dres nije zavrsio na tartan stazi i slicne gluposti koje je netko napisao pa svi odmah uzimaju zdravo za gotovo i prate taj tijek i stvaraju onda zakljucke.

    Dres je vracen u ruke tom igracu, on je sam dosao po njega.

    E sad meni je osobno pun kurac da se stvara opet situacija oko istog igraca kojeg nitko ne smije krivo pogledati. Prvo je cmizdrio zbog onog teksta na indexu pa su se igraci postavili.

    Sad opet je on povrijeden pa eto Dilaver dize frku. Pa po meni je veci problem taj Dilaver koji je to zakuhao i brze bolje skrenuo sva svijetla reflektora na taj problem.

    Prvo, gospodin igrac bi mogao poceti i van terena imati isti stav kao na terenu. Pozrtvovni i cvrsti, a ne da cmizdri cim mu se nesto ne svida. Buraz, igras za Dinamo, budi frajer do kraja, a ne samo tih 90 minuta. (Jer ipak, kakav god on bio igrac, to da se trudi mu ne mozemo oduzeti).

    Drugo, niste li mozda pomislili da je ovo sve s Dilaverom mozda i spin plavokosog izdajnika na potparol poziciji koji je brze bolje skrenuo svu pricu na to umjesto na cinjenicu da se zabranjuje krpa glave, lika koji je pokrao klub i pobjegao pred pravosudem i sad pokusava klub voditi iz druge drzave.

    Dakle radije pricajmo o tome problemu, a ne ovoj situaciji koja, ne ulazim uopce jel pogrešna ili ispravna, je zaista sitnica u svemu oko naseg kluba.
  • deda
    29.2k
    Problema ima puno i svakog treba adresirati, o svakom razgovarati. Ali ako je dres vraćen zato što navija za Zvezdu, a to znači da ovo nije izoliran incident već praksa, onda je ovo velik problem koji ne zaslužuje nikakvo guranje pod tepih. Stvar je vrlo jednostavna i nema filozofije što neki od vas pokušavaju prodati ovdje zadnja 24 sata. Ako se igraču Dinama vraća dres zato što je nešto ili netko (uz napomenu da dečko nikad ni jednu ružnu riječ o klubu, a pogotovo navijačima nije rekao, te da na terenu daje sve od sebe), jesmo li za to ili nismo? End of story dečki moji. I taj stav će odrediti našu budućnost između ostalog.
  • Pop corn
    5.9k
    Kakvu buducnost?! O cemu ti sad govoris? I nitko ovdje ne pokusava nista prodati vec raspravljati, a ja sam hosobno tio napisati neke cinjenice jer se pisu one koje su krive i drugo staviti svoje videnje bez prosudbe o tom dogadaju samom.
    I ovo je minorna stvar i umjesto da se zatvori, neki bi opet da se o njoj samo prica i stvara magla pred stvarnim problemima. Toliko od mene
  • Kwedi
    3.8k
    makar mi ide stojke na kurac svojim glupostima na terenu i čestim greškama, uvijek je sto posto našpanan u dresu dinama i za razliku od dosta njih koji su i ranije i sad igrali preko kurca, a neki od njih nosili i majice "ponosan kaj sam purger".

    apropo navijanja za zvezdu; jel lik hoda gradom i pjeva "zvezda je ime šampiona"?

    jel igdje to javno ističe, gura pod nos ili nekaj treće?

    na koncu konca, navijanje za neki klub (makar to bili cigani), dal je vegetarijanac, peder ili nekaj sedamdeset i drugo je njegova privatna stvar.

    i plus svega toga, lik je srbin. zaista neobično od njega da navija za nekog od beogradskih blizanaca.

    ne bi li bio možda veći licemjer kad bi izrekao floskule "navijam za dinamo od malih nogu" ili da mulja kako nikad nije navijao za nikog pa poslije ispliva da ipak sere?

    dinamo je na derbiju pred kraj utakmice imao pet dalmatinaca u prvih 11. hoće li idući korak biti njihova prozivka jer su ko klinci pjevali "nek se zavijore bile bandire od svile..."?
  • Crusades1986
    10.1k
    Malo vedrije teme... fun fact, ne znam jeste li skuzili
    Prosle godine se derbi isto igro u srijedu 03.04.2019.g
    Ove godine, derbi isto srijeda ali 04.03.2020.
  • Pop corn
    5.9k
    Ovo je tema za 20 upisa po meni. Decki koji su buducnost iz razlicitih kvartova i na kojima se treba raditi. Oni trebaju biti stup Dinama, a ne strani igraci.Ovo je Dinamo
  • Papastrumf
    10.4k

    Opet dolazimo na ono sto sam jucer pisao. Deda, ti kao kibic s istoka ili zapada nemas isti pogled na klub kao i veliki dio ultrasa.
    Jasno mi je tvoje/vase razmisljanje, ali tebi ocito nije jasno da jednom ultrasu, boysu ne moze biti svejedno da mu u klubu igra netko tko navija za zvezdu. Za ZVEZDU.
    Meni je iskreno zao covjeka, jer vjerujem da se osjecao posramljeno. Nemam alpsolutno nikakvih problema s njim.
    Isto tako navijaci/ultrasi moraju imati tu dozu idealizma jer u suprotnom bi jednog dana moglo postat normalno da nam kapetan nosi traku s duginim bojama, karikiram.
  • Sljeme
    2k
    Vidim da svašta tu piše pa samo činjenice prvo.

    Nije problem krvna zrnca, problem je navijanje za Crvenu Zvezdu, cetnicki klub. Dakle to je bio problem. Drugo, dres nije bacen, dres nije zavrsio na tartan stazi i slicne gluposti koje je netko napisao pa svi odmah uzimaju zdravo za gotovo i prate taj tijek i stvaraju onda zakljucke.

    Dres je vracen u ruke tom igracu, on je sam dosao po njega.

    E sad meni je osobno pun kurac da se stvara opet situacija oko istog igraca kojeg nitko ne smije krivo pogledati. Prvo je cmizdrio zbog onog teksta na indexu pa su se igraci postavili.

    Sad opet je on povrijeden pa eto Dilaver dize frku. Pa po meni je veci problem taj Dilaver koji je to zakuhao i brze bolje skrenuo sva svijetla reflektora na taj problem.

    Prvo, gospodin igrac bi mogao poceti i van terena imati isti stav kao na terenu. Pozrtvovni i cvrsti, a ne da cmizdri cim mu se nesto ne svida. Buraz, igras za Dinamo, budi frajer do kraja, a ne samo tih 90 minuta. (Jer ipak, kakav god on bio igrac, to da se trudi mu ne mozemo oduzeti).

    Drugo, niste li mozda pomislili da je ovo sve s Dilaverom mozda i spin plavokosog izdajnika na potparol poziciji koji je brze bolje skrenuo svu pricu na to umjesto na cinjenicu da se zabranjuje krpa glave, lika koji je pokrao klub i pobjegao pred pravosudem i sad pokusava klub voditi iz druge drzave.

    Dakle radije pricajmo o tome problemu, a ne ovoj situaciji koja, ne ulazim uopce jel pogrešna ili ispravna, je zaista sitnica u svemu oko naseg kluba.
    Pop corn

    Prvi put čujem da je zvezdin navijač. Ak je to istina onda je gesta vraćanja dresa opravdana po meni, međutim frajer igra u Dinamu 4 godine ak se ne varam, zakaj smo to do sad onda zanemarivali? Kaj je to tek nedavno neko saznal?
  • Stihl
    3k

    Upravo se o tome radi, ja znam da je teško nekom "fanu" (bez uvrede) shvatit razmisljanje ultrasa. Ali to je ta razlika, razilka u idealima. Kada ne bi imali ideala na kaj bi to ličilo, na kaj bi ličila tribina, na kaj bi ličio klub. A sad gledajte ovo, ista stvar je sa mamićem, ista stvar je sa hrpom drugih igrača, sjetite se badelja malog jazavca kad je izjavio da ko su ti bad blue boysi i sad jer on igra dobro i trudi se ko igrac bi ga ja trebao voljet i ne vratit mu dres? Ili sjetite se malog Lukice, malog lažova i pizdu koji je u Kampfenbergu prolazio pored nas i na poziv u pomoc odmahnuo rukom i rekao boli me kurac, ali on je kapetan repke, najbolji igrač svijeta...ma frende džabe ti to kad si nula poena, da spomenem možda Mandžukića koji je nam je u koprivnici rekao "jebem vam mater". A da ne govorim koliko dugo cijeli kolektiv nije dolazio pod sjever pozdravit nakon tekme jer se boje gazde (ma dajte molim vas). Ima tu jos kojekakvih primjera ali shvatite da tribina do ideala drzat mora, kaj mislite ko jedini i drži do ideala? Ko jedini digne poruku za Oluju, za Bljesak, za Vukovar, Škabrnju, za poginule branitelje, za poginule vatrogasce, ko održava povijest i pazi da se te stvari njeguju i odrzavaju?
    Nemojte mislit da zelim nekoga uvrijedit niti mi je to cilj samo sam htio napisat neke stvari koje mozda netko od vas ne kuzi i nisu mu bitne, ima onih koji do nekih stvari ipak drze, ima onih kojima rezultat nije najbitniji pa ćemo sad dovest nekog četnika da nam igra zato jer je odličan igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.