• skener
    873
    zanimljiva je usporedba romana i olivarija
  • CastAway1986
    1.4k
    mislim da je imao mjesta u ovom Dinamu
  • Jaro
    7.3k
    fabrizio je reklamni pano odredjenih agenata...
  • Georg Koch
    4.5k
    Jakir kaze Pjaca moze desno, igrao je to prije, nema problema s tim i sl.
    Jel pili naopako, ili zaista misli da je Pjaca taj za desno krilo?
  • dinon7
    849

    Da, rekao je to. Ali je isto tako i rekao da rade na dovođenju desnog krila
  • Droljo
    8k
    Ako nam se hodža toliko digao i tolko je dobar nek pjaca igra desno. Šteta bi bilo nekog od njih dva držat na klupi... Nije da imamo boljeg za desno.
  • Georg Koch
    4.5k
    da, znam.
    Ocito je i Olmo gotov, i na 55m odstete fiksne za njega imamo 5,2m.mi kao klub.
    Ne zelim siriti negativu kao sto gore stranice zadnjih dana, ali brate daj ulozi u brutalno desno krilo, rjesis Spiku(koji ocito ima ponuda, a ocito i nije taj sto je polazisna tocka svega), dodje tipa taj mali Cordoba koji moze biti buducnost, jer vjerujem da je struka skautiranjem procjenila da moze.
    LB nesto mislim da ce ovaj iz Rome doci(ne znam po kojem dealu, ali mislim da hoce).
    Mozemo imati brutalnu ekipu.
  • Maximo
    490
    Niko ne spominje, ali rekao je i da se Špikić vraća i konkurira za tu poziciju...tako da će on valjda bit to pojačanje na desnoj strani :D
  • dinon7
    849

    Navodno, kažem navodno, RB je odbio tu ponudu Barcelone. Maloprije sam to pročitao
  • Georg Koch
    4.5k
    Šteta bi bilo nekog od njih dva držat na klupi...Droljo

    Nece biti steta, jer imamo dosta utakmica.
    36 HNL
    6 Kup
    = 42

    Sa Ligom Prvaka to je minimalno 50 utakmica.
    Sa Europskom L. to je minimalno 48 utakmica.

    Igras cesto 2 tekme tjedno, imas potencijalne ozljede i svasta nesto.
    Tako da sigurno ima napretek utakmica za obojicu.
  • MarK
    621
    Špika može biti ok rotacija. Dođe li Cordoba pozicija je kompletirana. Još nekakav lijevi bek ako ode Perković i to je to. Nadajmo se lovi od Olma i može krenuti napad na LP.
  • Lynx17
    4.1k
    Koliko god neki skacu na svaku "vijest" kao da u tome sigurno ima istina, toliko drugi skacu da odma nema. Neznam zasto mora uvijek na takav ekstrem.

    Jakirovic prije tjedan dana:

    Ima li novosti oko Cordobe?

    “Oprostio se od kluba, vidjet ćemo u kojem će smjeru krenuti. Dinamo je poslao ponudu, možda se nešto promijenilo sad tijekom utakmice, to ne znam.”


    A neki i jos dan danas zelu rec ovdje da nismo uopce bili zainteresirani u Cordoba. Tko tu koga. (Samo jedan primjer.)
  • mokoxax468
    698
    Sa Ligom Prvaka to je minimalno 50 utakmica.
    Sa Europskom L. to je minimalno 48 utakmica.
    Georg Koch

    I u Ligi prvaka i Europa ligi se igra 8 utakmica u jednoj skupini, tako da je za oba natjecanja 50 utakmica. Jedino Konferencijska liga ima 6 utakmica
  • Bosskovitz
    11.7k
    jer je potpuno nerealna, iznosi koji se spominju i slicno.Olmic

    Moguće je da fali neki kontekst, ali nevjerojatno mi je da netko kome je doslovno posao 16 sati dnevno za vrijeme prijelaznog roka pratiti transfere i hvatati ekskluzive - može napisati da će Dinamo dati 3,5 milijuna eura za Rominog juniora bez dana seniorskog nogometa. To baš moraš ozbiljno ne znati ništa o našoj transfer politici.
  • Orc123
    7.8k
    Dobro je kolega stavio sliku jucer od jo-jo....
    Mi i jesmo ko jo-jo....povuci-potegni......mah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions