• dinon7
    849
    Kacavenda nas od danas. Potvrdio Jakir
  • din
    442
    Kacavenda je od danas naš igrač! Jakir potvrdio na presici
  • Nino Bule
    13.4k
    Stop klikbajtu
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Jakir je potvrdio ono sto sam i jucer rekao, dakle transfer s Cordobom nije završen. Mislim da je povijest pokazala da je Miro space shuttle za sve hr medije po pitanju transfera i ostalih info
  • Lynx17
    4.1k
    Jakir je potvrdio ono sto sam i jucer rekao, dakle transfer s Cordobom nije završen. Mislim da je povijest pokazala da je Miro space shuttle za sve hr medije po pitanju transfera i ostalih infoMiro Vugrinec


    Lynx voli kada Miro sebe spominje u treca osoba.
  • Jurki
    11.6k
    Jakir se javno popisal po svim novinarima.
    Ajde da sam i to dozivel.
  • dinon7
    849

    Jučer si rekao dati vise informacija danas :joke:
    Nadam se da ćeš nam danas moći reci nešto vise za Cordobu, Oliverasa i Vipotnika (ako se uopće ista dešava oko Vipotnika)
  • Ludovic IX
    7.2k
    Kad netko počne o sebi u trećem licu, već ga je prebacilo.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kad netko počne o sebi u trećem licu, već ga je prebacilo.Ludovic IX

    Evo frende nabacio sam ti lajk na komentar. Od kad sam na zoni svaki moj post si izhejtao i pljuvao me, Al ne dira me to. A to u trećem licu je čista zafrkancija
  • BPAM
    87


    Ma pusti treća lica, daj nam lice novog desnog beka :)
  • Olmic
    3.6k
    Izmisljena prica za ovog iz Rome 1/1..jbt Fabrizio Romano
  • Lynx17
    4.1k
    Izmisljena prica za ovog iz Rome 1/1..jbt Fabrizio RomanoOlmic

    Fabrizio je rekao da je Olivares odbio SA i da zeli u Dinamo, te da pregovaraju.

    Gdje je potvrda da u tome nema istina?
  • din
    442
    Ivan Šunjić potpisao je za ciparskog prvoligaša Pafosa, zanimljivo
  • Maximo
    490


    Miros, a kakvo je stanje s Oliverasom? ili nekim novim špic igračem?
  • Olmic
    3.6k
    jer je potpuno nerealna, iznosi koji se spominju i slicno. Takoder upravo je Jakir rekao kako ima odlicne dvije obrambene postave i moze birat kad ce koji igrac uskocit.. danas kaze drugi lazov schira da mi nudimo 3.5 milje… klasicno dizanje cijene i slicno. To su njihovi Olivari i Nicota
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions