• Bosskovitz
    11.7k
    Od toga da nemamo love do toga da se daje 3,5 za bekaTwisted1

    Od toga da neki pričaju da nemamo love do toga da neki drugi pričaju da se daje 3,5 za beka :)
  • Olmic
    3.6k
    Tek sam sad uvjeren da je izmisljena prica
  • hardek
    2.8k
    Baš, 3,5 milja eura za beka bez minute u seniorskom nogometu
  • CastAway1986
    1.4k
    Posudba a 3.5M za otkup mi ima smisla!
    Sve ostalo zvuči kao izmišljotina i bajke za malu djecu ..
  • Orc123
    7.8k
    3,5mil eura je previse i za posudbu...to su gluposti....nije sigurno ni blizu istini
  • Mr Anderson
    7.9k
    po meni pojačanja su trebala bit rješena do početka priprema, da se bar malo uigraju makar je i to premalo i neozbiljno ako želiš u LP. ne možeš kupiti pojačanaj i to je to ,treba se momačd uigrati i posložiti, a za to je potrebno bar 1 god. pesimist sam po pitanj uLP, ali oke, europa lige je tu.NKDZ86

    Za kaj im treba 1 godina da se uigraju? Pa ne dovodiš 11 novih igrača. Imaš posloženu ekipu na koju idu pojačanja. Ako su pojačanja uklopit će se u dva tjedna. Ni veći klubovi od nas nemaju riješen roster prije početka priprema.
  • Twisted1
    537
    Od toga da neki pričaju da nemamo love do toga da neki drugi pričaju da se daje 3,5 za bekaBosskovitz

    Ma logično, istina je negdje između.
  • keppi
    208
    To bi morao biti baš dobar, dobar da ga otkupimo za 3,5m. Ako je ta cijena možda bolje i ne ulaziti u taj posao.
  • dinon7
    849
    : Barcelona have reached a total agreement with Dani Olmo on a contract until June 2030.

    They have also sent a new formal bid to RB Leipzig: €55m + €7m in add ons.

    The player strongly wants the move.
  • sebenico
    552


    I kao što su bili zainteresirani za Cordobu...
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Pa evo imamo Kacavendu vec godinu dana koji se uigrava sa ekipom. :rofl:

    Pravom igracu koji je u dobrom fizickom stanju, nisu potrebne pripreme da se uigra, RPG ti je primjer toga. Dosao i odmah pokazao da je na visoj razini od svih ostalih bekova.
  • CastAway1986
    1.4k
    mislio sam ako zadovolji na posudbi da je otkupna cijena 3.5M .
    To je nekako najlogičnije mada je i to previse za igrača koji nema minute seniorskog nogometa.
  • Orc123
    7.8k
    ma to sam i ja mislio ali budimo realni, kakav bi to trebao biti da ga otkupimo za taj novac. Morao bi izdominirati hnl.....
  • rioda
    4.8k
    Evo kaže Jakir da je Kačavenda od danas naš
  • Nolifer
    8k
    Kaze Jakir na pressici, da kaj se tice Cordobe i Pasalica, da novinari obicno copy pasteaju, a ono kaj se objavi na sluzbenoj je gotova stvar. A i da je Kacavenda gotova stvar
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions