• LaznjakProsineckog
    642
    Petko će bar zabit gol i rješit tekmu (npr. vs Rijeka) :) Za ovog Cordobu neznam šta bi rekao, nadam se da je top igrač, na videu izgleda odličan, realno i takav video se sa Špikićem može složiti
  • K3p
    167

    Pa ono ne sjećam baš golova koje je spikic zabio... Al se zato sjećam preko nekoliko prilika koje je usrao prošle sezone
  • NKDZ86
    1.4k
    po meni pojačanja su trebala bit rješena do početka priprema, da se bar malo uigraju makar je i to premalo i neozbiljno ako želiš u LP. ne možeš kupiti pojačanaj i to je to ,treba se momačd uigrati i posložiti, a za to je potrebno bar 1 god. pesimist sam po pitanj uLP, ali oke, europa lige je tu.
  • Olmic
    3.6k
    Jel Kac jos u Cometu od Lokosa?

    Kaj se sad tu ceka?
  • rioda
    4.8k
    Jel Kac jos u Cometu od Lokosa?Olmic

    Je. Ako ne bude danas registriran, onda sutra ne može igrati
  • sebenico
    552
    Evo kaže Črnko da smo raskinuli ugovor i s Gurlicom koji ide u Goricu uz buyback opciju.
  • CUCAK
    158
    pa ne cekaju nas u play offu barcelona i city.. eto slovan i apoel su momcadi za ove kvale slagali zadnje tri godine i sad su spremni ko puške
  • mrgud
    97
    Imali bi previše posuđenih igrača nego što propisi dozvoljavaju
  • Ivdzo11
    4.2k
    Do kraja tjedna predstaviti ćemo svu četvoricu igrača. Naš odnos s klubom iz Maksimira je korektan. No, ne želimo razvijati tuđe igrače ako nemamo interes. I to smo dogovorili kroz bonuse i postotke od idućih transfera. Toni Majić, Šušak, Čajić su velike perspektive Dinama ali za Goricu je bitno da smo uzeli dva Goričana. Imamo klauzulu o otkupu kao što smo imali za Kotarskog iz Ajaxa. Radimo da iskoče te da oni postanu igrači koje ćemo transferirati a Dinamo ionako ima pravo otkupa. U srijedu je Gurlica potpisao raskid i postat će naš igrač. Imao je značajnu minutažu u Sloveniji.
  • Ivanmtk
    1k
    neozbiljan si. Dinamo ne može dovesti pojačanja na početku prijelaznog razdoblja roka jer svakom ozbiljnom igraču smo mi druga ili treća opcija. Naša je realnost čekati da igračima te prve opcije propadnu da bi onda došao u Dinamo. Naravno, pričamo o pojačanjima, prinove možeš dogovoriti i dovesti u petom mjesecu. Dinamo će najaktivniji na tržištu biti krajem osmog mjeseca kad (ako) uđemo u LP i kad transfer rokovi u ligama petice budu zatvoreni. Ti je tako godinama, to se nikada neće promijeniti.
  • skener
    873

    ocito taj dogovor ne ide samo tako lako
  • Twisted1
    537
    Od toga da nemamo love do toga da se daje 3,5 za beka

    Kako god, za mene je uprava i sportski sektor do sada napravila jako dobar posao
  • Yovitssa
    624

    Prije da bude posudba s opcijom otkupa za 3,5 mil €, slično kao sto je sa Vidovićem bio slučaj. Pa onda i ako se pokaže kapitalcem možemo ga otkupiti ili preprodati. Ako već sad ima klubova voljnih platiti 6 mil €, onda je to po meni top deal!
  • FrenchMontana
    625
    ako se pokaže kapitalcem možemo ga otkupiti ili preprodati.Yovitssa

    Kapitalac je riječ koja je dominirala na ovoj temi prije godinu dana. Drago mi je da se vratila :pray:
  • YasutoWakizaka
    132

    To kaj arapi žele platiti 6m za Jana je ekvivalentno kaj za Pašalića žele platiti 5 milijuna.
    Samo dizanje cijene ništa drugo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions