• Omake
    2.5k
    Ja vjerujem u Cordoba jer on konstantno već par godina preskače stepenice. Nije nikada mislio da će biti pro nogometaš. Završio je tri semestra računovodstva. Igrao za lokalne niželigaše i županijske selekcije. Dobio poziv iz Dep. Cali. Pola godine juniori, pola godine druga momčad. Godinu dana na posudbi u klubu gdje je jedan od boljih igrača i najzaslužnijih što su se plasirali u viši rang. Od nepoznatog igrača bude najbolji igrač u21 rep Kolumbije na njihovom prvenstvu mladih. Igra standardno za Cali i vuče iz u Aparturi. Tražili ga AEK, Olympiakos, Corinthians, Cruzeiro i Dynamo Houston. Nadam se će i kod nas nastaviti tim tempom. Čestitke i njemu i obitelji. 47% transfera ne ide klubu. Nadam se da je dobar dio njemu i obitelji jer je ta La Iguana jedna od najbjednijih četvrti što sam vidio.
  • Paggini
    19.7k
    Polako, ne bi mladi Juan Jose bio prvi kojem bi gaža propala dok sa spakiranim koferima sjedi na aerodromu i čeka let.San Lorenzo

    Da ne bi pao jos jedan antologijski "Andy ¿qué es esto ahora?"
  • Omake
    2.5k
    Cali ima prava na 53%. Od sljedećeg transfera je 20% po Patisu i po ovom Roa što je prije radio u klubu i koji je sada žestoka opozicija narkosu.
  • Paggini
    19.7k
    Nije nikada mislio da će biti pro nogometaš. Završio je tri semestra računovodstva. Igrao za lokalne niželigaše i županijske selekcije.Omake

    A stari moj, nama su izbori za desna krila propali računovođa i auslenderski bauštelac... E moj Dinamo, nekad si velik bio...
  • Veljko
    68
    Sad jos prodaja Spike i jos Pasu i to je to
  • Omake
    2.5k
    hvala kolega. Da netko i na moj nos pun bijelog praha misli
  • dinon7
    849

    Ja sam to shvatio kao 50% novca ostaje klubu od ove prodaje. Ne od iduće prodaje igrača.
    Ako se ne varam kolega Omake je pisao detaljno o tome
  • NitkoBitan
    17k
    Ako dovedemo Cordobu to vjerojatno znaci da Spikic odlazi tek kada odradimo play-pff, vjerojatno kao dio trampe za Pasalica. Mislim nema smisla to ranije odradovat kad Pasalic ne moze igrat za nas PO, a i potreban je Rijeci u europskim kvalifikacijama.
  • Veljko
    68
    To i ja mislim, ako uspijemo uc u LP (Sto naravno hocemo) onda padaju jos 1-2 igraca
  • Noel
    5.9k
    Cordoba je do detalja skautiran i nadam se da će bit top. 2milja eura za dosta daleku i divlji ligu znači da je ozbiljan i dug scouting napravljen. Bilo bi malo jadno da iz takve divljine se dovodi neko ko nije proučen do zadnje sitnice. Zato sam uvjeren da će bit pun pogodak.
  • Maximo
    490


    Ja mislim da će se mnogi ispričavat tu kad Cordoba zavalja Rudigera u LP i zakuca u rašlje...
  • Keyser Soze
    10k

    Caliju 20% od buduće prodaje
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Valjda 20% od profita.. Ako svi nama to stavljaju, zast ne bi i mi?
  • dinon7
    849
    Valjda je to riješeno kad sve relevantni izvori iz njihove zemlje pišu o tome.
    U petak dobiti Istru, otvoriti prvenstvo na najbolji mogući način i guštati u vikendu. Ponedjeljak je blizu…
  • Daliban
    1.6k
    Slažem se da je APP. Mladi igrač na posudbu, kaj bi drugo bilo.

    Neozbiljni dio je klasifikacija "zakrpe".
    Niti nam je krpanje potrebno, niti bi mladi igrač išta mogao krpati kada dok ne dođe niti ne znaš kakav je.
    Zagi
    Mislim da smo ovog dečka mogli potpisati i početkom ljeta kada je prvo postao aktualan da smo baš toliko zagrizli za njega. Mislim da smo se nadali nekim drugim opcijama koje su u međuvremenu vjerojatno otpale. U tom smislu dolazi kao zakrpa na poziciju lijevog beka. Ogiwara je tu do zime, dakle do zime će se njih dvojica boriti za otkup. Prilično sam siguran da ćemo sljedeće ljeto opet biti na tržištu, možda već i na zimu. Ako je Oliveras sve što dovodimo na lijevi bek i pritom prodajemo Perkovića, mislim da je to downgrade.
    Ja ne znam po čemu zaključujete da je Ogiwara loš prema natrag, a još me više čudi kako zaključujete da je Oliveras loš prema natrag? Gledali ste ga ovu sezonu?

    Ne velim da je dobar jer ga nisam gledao, ali jednostavno donosite zaključke bez da pogledate jednu jedinu utakmicu od dečka.
    marcio amoroso

    Pogledao sam nekoliko snimaka početkom ljeta kada nas se prvi put povezalo s njim. Dosta napadački orijentiran. Španer, dobra kombinatorika, ali dosta slabe fizikalije. Vjerojatno zbog tih fizikalija još uvijek nema seniorskih nastupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions