• Nogo
    3.6k

    Sarkazam, sarkazam!
  • don
    5.5k
    2,1 miliona za igrača iz Kolumbije sa 7 golova u karijeri, rekli bi neki za neke druge, poznatije igrače :grin:
  • Jaja
    14
    Sorry Skener ak je sarkazam.
  • Maximo
    490


    Ma Cordy je novi Vinicius...ovo je super deal...
  • Paggini
    19.6k
    2,1 miliona za igrača iz Kolumbije sa 7 golova u karijeri, rekli bi neki za neke druge, poznatije igrače :grin:don

    Ima jednako profesionalnih sezona kao Pašalić, dvije godine manje od Pašalica, gol vise u sezoni i dobit cemo ga za 3 milijuna manje nego sto traze za Pašalića :cool:
  • skener
    873
    i
    Zasto ovo radite? Sad nasi vrli novinari moraju udarat prekovremene sa svojim ekskluzivnim saznanjima
  • don
    5.5k
    dobit cemo ga za 3 milijuna manje nego sto traze za Pašalića :cool:Paggini

    još da je ikad i bila opcija da platimo 3 miliona više :cool:
  • skener
    873
    Sad kad sikic vidi da smo u lovici odmah trazi duplo za kacavendu
    E moj maricu, kako si ovo amaterski odradio
  • sebenico
    552
    Od starta nisam baš oduševljen s ovim Kolumbijcem. Ti latinoamerikanci su dosta upitni s karakterom, a ovaj mi na snimkama izgleda brz, ali tehnički loš. Općenito mislim da se s njima treba raditi posudba s opcijom otkupa. Ali dao Bog da se prevarim i da ispadne odličan, ako je istina da dolazi.
  • Noel
    5.9k

    Za mladog polomljenog igrača sa teškom ozljedom koji je u procesu oporavka za kojeg je pitanje oće ikad igrat ozbiljan nogomet Šikić jedino kaj može tražit od Marića je bombonijera i kava.
  • Paggini
    19.6k
    Ako mi je zbog ičega drago da zgotovimo Cordobu, to je primarno da @Omake izvještaji, praćenje podcasta, prisluškivanje dužnosnika, ulazak u kartel da se dobiju infosi i prevođenje tweetova nisu bili uzaludni
  • San Lorenzo
    15.3k
    Cordoba za 2.1 kažu i Olsen i Patiso.
    and now, my watch ends!
    Omake

    Polako, ne bi mladi Juan Jose bio prvi kojem bi gaža propala dok sa spakiranim koferima sjedi na aerodromu i čeka let.
  • skener
    873

    Ako nije zasluzio dres s cordobinim imenom od kluba onda nek sve ide...
  • Maximo
    490


    Čovjek je zapravo bio undercover agent u kartelu...
  • Nogo
    3.6k

    Ovaj kaže da Cali zadržava 50% od daljnje prodaje.
    To treba provjeriti pa me zanima šta je točna info.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions