• miro
    4.4k
    Tolić gol i 2 asista, Celje nakon otkaza Krznaru 5 komada primilo (za sada)
  • BBBaranja
    2.5k
    A Luka Menalo izgleda pada u nemilost novog trenera,danas ogledao tekmu s klupe za pričuve..
  • Eduardo
    19.9k
    Gianni Infantino left the chat. Ubiše nam još jednu nogometnu čar.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ubiše nam još jednu nogometnu čar.Eduardo

    Baš, i kak će sad novinari tepati ždrijebu kad je "Ples kuglica u Nyonu" odplesao svoje?!
    Jel to znači da onda više predstavnici klubova ne moraju ni ići na "izvlačenje" niti će biti one ceremonije ili?
  • Eduardo
    19.9k
    to ne znam, ali ovaj software je ubačen jer bi za normalno izvlačenje ovog novog formata natjecanja bilo potrebno gotovo 1000 kuglica s najmanje 36 zdjelica na pozornici. Sve to bilo bi prilično nepraktično i predugo bi trajalo.
  • Bosskovitz
    11.7k
    1000 kuglica s najmanje 36 zdjelicaEduardo

    Nisam imao ništa protiv tog softverskog ždrijeba, ali sad kad sam si zamislio cjelodnevni program izvlačenja kuglica kao onaj penzionerski bingo u domovima za umirovljenike na Floridi, Pedro Pinto koji najavljuje ulazak u peti sat izvlačenja s videom kojim se prisjećamo pet najboljih dodavanja lijevom nogom u prošloj sezoni, predstavnici klubova u publici koja spavaju i Giorgio Marchetti s istom količinom subverzivnog entuzijazma od početka do kraja... sad mi je malo žao kaj nećemo to imati.
  • nemapredaje
    3.2k


    Meni fali kaj u LP više neća biti “skupina smrti”
  • mokoxax468
    698
    A dobro, bit će barem "rasporeda smrti" za neki tim što izvuče jake protivnike
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k


    Zaboravio si i gostovanje na pozornici drugog lijevog beka Porta iz sezone 2004/2005 i napadača Rosenborga iz sezone 2007/2008, koji će odgovoriti na dva uvijek kreativna pitanja i pomoći sa ždrijebom.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Barem više neće biti onih glupih govorancija, priloga i plesnih skupina.

    Pogledaš ždrijeb i ajd bok!
  • Bosskovitz
    11.7k


    To itekako. Na prvu kao svi imaju jednake šanse, na drugu među klubovima koji su po rankingu jedan do drugog - jedan izvuče City, Real, Arsenal, Juve, Sporting, Lille, Stuttgart i Aston Villu, a drugi Leipzig, Inter, Shaktar, Brugge, Bodo, Celtic, Sturm i Spartu.

    Veselim se igranju ovogodišnje Lige prvaka više no ikad, možda sam se više veselio jedino ono 2011. kad smo ušli u LP prvi put od kad sam imao dovoljno godina da idem na tekme.
  • Paggini
    19.7k


    I na neku foru svake godine bude Andres Palop, uvijek ga uguze na neko izvlacenje...
  • Marcinko
    595
    Kako stvari stoje Maccabi bi mogao ispasti, time YB postaje nositelj, a Sparta Prag-FCSB nenositelji. Po mom mišljenju to je lošija opcija po nas.
  • Mr Blue
    4k
    Kijevljani vode na poluvremenu u Beogradu. Lijepo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.