• marcio amoroso
    36.4k
    1-0 u setovima.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dzeko se ruga, hattrick
  • Infinity
    16.3k
    Lud je onaj tko misli da ce Fenerbahce pustiti takvog igraca, a jos je ludji onaj tko misli da isti nece raditi neku razliku u HNL-u.
  • Infinity
    16.3k
    Ne mogu vjerovati da nam je ovaj PAOK dao pet komada. Ljudi ne mogu izaci na kraj s Borcom. I nije da su ovi stali nisko i cekaju, a ovi ne mogu da ih probiju. Dosli ljudi igrati nogomet i nisu nista slabiji od grka. Ocekivao sam da ce ih napuniti do vrha. Cak sam izgubio zivce gledajuci tko nas je nabio, mislim da drugo poluvrijeme necu ni gledati. Ovako otvorenu igru Borca bi svaka ekipa iskoristila za visoku prednost vec na poluvremenu. Kao da je neka Benfica istrcala na Toumbu, a ne prvak jedne od najgorih liga Europe, klub koji je ispadao od predstavnika Farskih otoka, Crne Gore, Sjeverne Irske, drugoligasa iz Svicarske, a neki dan se spasavao penalima u Albaniji.
  • lucky luciano
    310
    Da, nevjerojatno koji kompleks imaju naši klubovi kad igraju sa Grcima. Ne gledam utakmicu al vidim po statistici da su egal. Jedan Velež je prije 2 godine izbacio Aek.
    Imam osjećaj da Savi iz Strmca staviš grčka prezimena na dresove natamburali bi našu veliku četvorku bez problema.
  • hardek
    2.8k
    Di gledaš tekmu? Pisalo je na rezultatima da će biti na Areni ali ne vidim ni na jednom programu
  • Infinity
    16.3k
    RD live. Tamo ima Arena u ponudi, tj. vise njih, ali su na svim druge utakmice. Gledam na nekom ciparskom, pri vrhu izbora je
  • Droljo
    8k
    Da samo nova sport grčka i nova sport cipar
  • Krizy
    43.1k
    Ali to nije sve. Nakon što je Borac pošteno namučio PAOK, sada andorski Inter Escaldes (izbacili Velež) smanjuje na 4:3 protiv AEK-a.

    Jedan od najjačih penala u povijesti nogometa za Borac :lol:
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Young Boys krenuo u sezonu švicarskog prvenstva sa dva poraza. Ne mora ništa značiti ali ako ostanu nenositelji (postaju nositelji ako Steaua izbaci Maccabi) moguć poželjan protivnik u playoffu zbog loše forme na početku sezone.
  • Marcinko
    595
    Dobro bi bilo da ostanu nenostielji ne samo zbog forme već što bi u tom slučaju Sparta Prag bila nenositelj, a računam da su jači od YB

    Prva je utakmica za Grke, vjerojatno su ih i debelo podcijenili, uz to PAOK je većinu vremena i protiv nas loše izgledao, ljudi su se branili kad je bilo 3:1 odnosno egal rezultat na svom stadionu, samo je stvar što je naša obrana bila Bože sačuvaj u toj utakmici.
  • vjeko1701
    7.9k
    Jel ne postoji nikakva sansa da Galatasaray ude medu nositelje? Svigdje di gledam samo pise mi i Zvezda nositelji a YB i Galata TBD.
  • Infinity
    16.3k
    Postoji, ali samo na papiru.

    U drugom pretkolu od Garabaga, Ferencvarosa, PAOK-a i Maccabija trebaju ispasti tri ekipe. PAOK i Maccabi i imaju neku sansu da ispadnu, ali Ferencvaros je dobio kuci TNS 5-0, a Garabag je slavio u Gibraltaru 2-0. Sumnjam da ce netko od njih kiksati.
  • vjeko1701
    7.9k
    Nista, krajem sezone nam se sve poklopilo, neka tako nastavi i u ponedjeljak.
  • Infinity
    16.3k
    Ma bit ce Slovan Bratislava, ne sekiraj se :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.