• Crusades1986
    11.9k
    Haza je to pisao za Olma
  • Olmic
    3.6k
    Napisao je @Pop corn pocetkom prijelaznog roka da ga bas zanima koliko ce biti izmisljenih igraca koji se vezu uz Dinamo, a koliko smo stvarno zainteresirani…

    Bas nitko nije spominjo Maaea i Raula do samog zakljucenja, a svi ovi kaj su se razvlacili po novinama bas nitko nije dosao ili je demantirano kao npr zdnje @deda za Carlosa


    Npr Mati dns Dinamo ide po Vipotnika, menadzer kaze nitko iz Dinama zvao…

    Uvjeren sam da niti zelimo ovog iz Rome, niti Vipotnika, a sumbjam vec polako i u Cordobu..

    Rekao bi da u medijima jedino su pogodili za Pasalica i to je to
  • Facke
    3.6k


    Za Raula se znalo od zimskuga prelaznoga roka da ga imame u planu.
  • Olmic
    3.6k
    nitko nije znao da smo obnovili interes, o tome pricam
  • Nino Bule
    13.4k
    Sumnjam da romano izmislja njemu realno nebitan transfer
  • Lynx17
    4.1k
    Haza je to pisao za OlmaCrusades1986

    A jebiga.... moj bed.
  • sport
    3.3k
    Znao je onaj tko treba znati.
  • don
    5.5k
    Uvjeren sam da niti zelimo ovog iz Rome, niti Vipotnika, a sumbjam vec polako i u Cordobu..Olmic

    Fabrizio sigurno ne izmišlja niti ima razloga za lagat za neki njemu 'nebitan' transfer.

    Za Cordobu i sam Jakirović je rekao da su u pregovorima..

    Za Vipotnika se slažem, ali uvijek će se pisati o tome kada igrač ostane bez kluba a prije se spominjao u kontekstu Dinama.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sad bi mi bilo najbolje da ne dovedemo ni vipotnika ,imamo pjacu,moze on to igrat, moze i baturina nije problem. Ne treba nam napadac , a ako Petko ne moze , posudit cemo od nekog ko ima viška ,a joj majko samo trebam @dedai potvrdu da ni za njega nismo bili niti cemo bit zainteresirani,da motam kablove lagano. Sad i ozljeda Petka a jutros sam napisao nedo bog da se ozljedi sta onda. Na kraju ce se olakati za brodicem
  • Daliban
    1.6k
    Oliveras je tehnički fin, ali dosta upitne fizike. Mislim da je to APP transfer i krpanje.
  • Zagi
    7.6k
    krpanje.Daliban

    Ne može biti krpanje ako smo s njim povezivani od početka roka.
  • Daliban
    1.6k
    Ne može biti krpanje ako smo s njim povezivani od početka roka.Zagi

    To samo znači da od početka roka gledamo zakrpe.
  • skener
    873
    Platit cemo ga 2mil, bit ce dobar
  • Zagi
    7.6k
    Neozbiljno zaključivanje.
  • Izet Hajrović
    2k
    Još prije početka priprema u Austriji Jakirović je izjavio da žele dovesti lijevog beka, ali da razmišljaju treba li im baš pojačanje ili rezervna opcija. Meni je sasvim u redu da dovodimo Oliverasa ako će prva opcija biti Ogiwara na tom lijevom beku, a ne RPG! U suprotnom, imamo problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions