• Eduardo
    19.9k
    nije ni on što je nekad bio... prošlog ljeta i zime se dosta puta zaletio s pogrešnim objavama.
  • Orc123
    7.8k
    Suma sumarum...danas je izaslo da smo pri kraju sa dovođenjem Cordobe, da smo zainteresirani za Vipotnika, standarne gluposti za Pasalica, Oliveras skoro pa vec kod nas ali kad upitas nase iz kluba onda su izjave samo dvije:
    Naravno 1. Je: "pregovara se",
    2. "Sve je u zraku"
    Vise nista ne vjerujem jer ocito da kod nas je gotovo samo kad igrac dođe u ZG, a i onda nije jer ga ceka nas cuveni lijecnicki tak da......papir sve trpi, nazalost u svemu malo istine.
  • Crusades1986
    11.9k
    Čuveni liječnički su ove godine sva ovosezonska pojačanja prošla bez ikakvih problema i dužeg čekanja.

    Tako da to više nije ni smisleno ni humoristično.
  • Nogo
    3.6k
    Čekamo Nicolu Schiru da se javi s vijestima iz Italije.
    Nadam se da će ga Miro preduhitriti :)
  • Orc123
    7.8k
    Za mene je npr. Sramotno da npr. Igrac za kojeg smo na zimu nudili preko 2milje eura i kojeg sad mozemo dovedt besplatno, a treba nam napadac, da mi njega jos nismo kontaktirali. Govorimo o igracu od 21g i Slo reprezentativcu.....sta vise reci. Razumio bi da jbt mozemo platit nekog napadaca top klase, mladog i potentnog a mi se natezemo za par tis eura, znaci ne možemo. Ovog imas tu besplatno i opet ne valja....jbno....

    Ovo natezanje s Cordobom bolje da i ne spominjem a jedino gdje bi istresli pare je Pasalic kojeg ne zeli bas nitko osim nas.....vise ne znam kaj da mislim. I prošle godine su svi govorili joj ima vremena ovo ono, cemu panika kad ono u zadnjem danu prijelaznog roka mi se razbacali po europi i svijetu i kupovali kaj god smo stigli.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Slažem se s tobom, Vipotnika bi dobili besplatno, a bio bi svakako upgrade na Brodića, a definitivno nam fali napadač. Ako je Petko ozlijeđen sad mi praktički ostajemo na Kuletu.
  • ShanKu
    733
    bojim se, da sad panično ne dovedemo nekog panja za trečeg napadača, kad nam sada hitno treba (ovisi koliko je ozljeđen Petko) :smile: ili se okrenut prema Zlatanu Koščeviću..
  • BPAM
    87
    SN idu korak dalje u kvaliteti članak i profesionalizmu.
    Na članku o Oliverasu u naslov stavljaju komentare s Twittera od raznorazne ekipe, moguće i trollova.
  • eol12
    588
    Al stvarno dal netko zna kaj je s Koscevicem? Bil je najbolji strijelac juniora prošle sezone, zašto nije bio na pripremama?
  • don
    5.5k
    Čuveni liječnički su ove godine sva ovosezonska pojačanja prošla bez ikakvih problema i dužeg čekanja.

    Tako da to više nije ni smisleno ni humoristično.
    Crusades1986

    mislim da kolega Orc priča o sagama transfera gdje jedan dan igrač sigurno dolazi, sutra je tu, poslije toga 2 tjedna nema nikakvih novosti i izgleda da je propalo, pa opet stize, pa ne stize..

    Gotovo svi klubovi bi do sad odustali od takvog transfera ali evo mi očito nismo još. Sporo kao i cijeli prijelazni rok.
  • flexXy
    2.3k
    zašto nije bio na pripremama?eol12

    Jer nije dovoljno kvalitetan za seniore
  • skener
    873
    Kako bilo, Jan Oliveras bi mogao biti projekt za budućnost i svakako prinova u redovima Dinama. Međutim, Sergeju Jakiroviću trebaju gotovi igrači i pojačanja. No, tu nikako da u sporstkom sportskom uspiju složiti priču, povući konkretan potez i dovesti neko ime koje bi odjeknulo. A vremena je sve manje...

    Bas se pitam tko je ovo napisao
  • Zagi
    7.6k
    Bas se pitam tko je ovo napisaoskener

    Heh, baš maliciozno. Dinamu baš teba mladi ,taletirani lijevi bek.
  • BBB Mataa998
    1.7k


    A zasto se niste zapitali da li njegov menadzer mozda gradi sebi startnu poziciju oko pregovora. Jer gle cuda i Hajduk i Rijeka ga hoce a mi necemo. Nijedan drugi klub nije spomenuo,mozda sa tim zeli izvuci jos nesto novca a i da se posao brze sklopi…
  • Lynx17
    4.1k
    možda privuče ženski dio na tribine :chin:ShanKu

    Ma neznam za to, ali aludirao sam na post od @deda (ili mozda je bilo od @Papastrumf?), gdje je napisao detalje od ponuda Milana za Olma i kako su oni (Milan) ocjenuli vrijednost igraca na temelju godina, izgled, broj pratitelja na drustvenim mrezama, itd.

    Edit: A jebiga, ipak je bio @Haza
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions