• miro
    4.4k
    mislim da ti hoće reć čovjek da se onda ti isti argumenti mogu primijeniti i na muslimane

    uglavnom, najveća krivica je na državama koje su primile milijune ljudi bez pravila, ne znajući kako da te velike brojke uklope u društvo - i najbitnije - kako se riješiti korova
  • mali M
    5.1k
    slažem se, o tome sam davno raspisao kako je problem u politici i popularističkom pristupu ozbiljnim problemima. Neće niko donjeti nepopularnu odluku, nego se skližu i dodvoravaju
  • NitkoBitan
    17k
    Ljudi subsaharske Afrike su divljaci po prirodi bez obzira na vjeru, naciju itd. Arapi su dvije razine iznad po svim aspektima razvoja, bili kroz povijest i bit ce u buducnosti (razina obrazovanja, dostupnost struje i interneta, BDP per capita...).

    Ovima da bijeli covjek nije dosao i dalje bi se natjeravali sa antilopama. I sad ti takve ljude integriraj u drustvo, a upravo ti ljudi dolaze iz drustva koja stoljecima zaostaju za zapadnom civilizacijom.
  • Hnlovac
    1k
    Kad netko u Europi ubije nedužne civile, desnica se nada da je musliman, a ljevica da je katolik, budimo realni

    Onda dođeš lijevici i kažeš im da je bio musliman i budu "ma ali desnica je jedva dočekala to koja gamad" a ak je kršćanin dođeš desnici i kažeš a oni budu "ma lijevica je jedva to dočekala gamad"

    Najmanje se priča o žrtvi, a najviše politizira iako s pravom jer je ovo izvan kontrole

    Problem je kaj previše desnica u Europi umjesto da rješavaju problem migracija odlučuju se bratimiti s Rusijom jer eto ona nije woke i bolesni zapad (Rusija ima veću stopu abortusa nego francuska) .S druge strane, lijevi imaju bolestan mindset da je Europa dužna nešto napraviti i ispričati se ovim divljacima

    #1 problem su migranti, a dok ih jedna stana otvoreno želi druga se pravi da se bori protiv njih a boli ih kuki

    Naravno, zna se koja religija mira počinjava 95% ovih gadosti i koji narodi to rade, nećemo se varati

    Čast izuzecima poput Poljaka
  • Crusades1986
    11.9k

    U samom Teheranu. Nevjerojatno da raspolažu s informacijama gdje se meta točno nalazi i da imaju tehničku mogućnost precizne i dalekometne likvidacije.

    Edit: sad vidim da su i vođu Hezbollaha likvidirali.
  • Sljeme
    2.4k
    Izgleda da su u istom danu riješili vođu Hamasa i zapovjednika Hezbolaha.

    https://edition.cnn.com/2024/07/29/africa/russian-mercenaries-wagner-killed-mali-intl-latam/index.html

    Wagnerovci razvaljeni u Maliju. Ubijen i njima zapovjednik.
  • Nino Bule
    13.4k
    Vođa hezbollaha je hasan nasrallah, on ne izlazi iz bunkera, ovo je bio u teheranu zapovjednik, a hanniyeh je vođa politickog krila hamasa, nadajmo se da ce ovo sad izraelu bit dovoljno da pristanu na "ceasefire" i razmjenu zatvorenika za taoce i da rat u gazi bude gotov
  • Tom Hanks
    3k
    Vidi ovog šta skače nemoguće da je Katolik ubojica :rofl:

    Ovo je velika istina koju mnogi ignoriraju,sad dal zato jer se boje da ih se prozove rasistima ili jer stvarno misle da su ovi nas nivo..

    odlučuju se bratimiti s RusijomHnlovac

    Po onome šta sam ja upratio glavni razlog za to im je šta rusi ne daju lgbt manijacima puno prostora i slobode,pa na bliskom istoku je ovima još gore pa ne vidim da ih veliki desničari slave
  • mali M
    5.1k
    Vidi ovog šta skače nemoguće da je Katolik ubojica :rofl:Tom Hanks

    plitak si... skačem da zašto je bitno dal je musliman il katolik!? lik je poubijao djecu, a vaš zaključak je; kako znamo da nije katolik.

    Poanta je da nije pitano: kako znate da je musliman, jer je to legitimno pitanje bez pretpostavki, nego je pitao kako znate da nije katolik? Pa nije tu važno koje je vjeroispovjesti! U tome je bila poanta mojeg "skakanja"... Zašto moramo širiti sukob kad se radi o trknutom ubojici!
  • The Undertaker
    5.1k
    Poanta je da nije pitano: kako znate da je musliman, jer je to legitimno pitanje bez pretpostavkimali M

    Baš je to i pitano. Tako je i počela rasprava.
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/476239
  • Sljeme
    2.4k
    Vođa hezbollaha je hasan nasrallah, on ne izlazi iz bunkeraNino Bule

    Mislim da i nebu tak skoro proviril na zrak, pogotovo sad.
  • Tom Hanks
    3k
    Ja se posve slažem da nije bitno koje je ubojica vjere, 3 djece je ubijeno. Meni je smiješno bilo kako si se javio kad je došlo do spoznaje da se vjerojatno radi o katoliku iz jebene ruande a dok je premisa bila musliman tada ništa
    A i kolega ti je sad stavio kako je počela rasprava
  • mali M
    5.1k
    mmmm okej... nisam se javio zato jer se vjerojatno radi o katoliku, jer kako sam ti već napisao to je pretpostavka! i da je katolik i da je musliman.. zašto mi implementiraš nešto što nisam rekao. Al nebitno, opet me uvlačiš u raspravu u kojoj ne želim biti...
  • Hnlovac
    1k
    Da malo začinim temu, izašli podaci doseljenih i odseljenih u 2023 za Hrvatsku

    Doseljeni : 69 396
    Odseljeni : 39 218

    Migracijski saldo + 30 178

    Doseljeni :
    55% državljani Europe
    26% državljani Azije
    16% hrvatski državljani povratnici
    2% državljani Afrike
    1% državljani Amerika i ostali

    Najviše doseljenih iz Ukrajine, 2. po broju doseljeni iz BiH

    https://podaci.dzs.hr/2024/hr/76802
  • cibona
    2.9k
    Izrael nastavlja s genocidom i razaranjem, tužno je što se naši dužnosnici nisu ogradili od takvih napada. Eto hdzov kandidat za predsjednika govori da bi hrvatskoj uzor trebao biti izrael... Sramota. Izrael nikada nije niti će biti naš partner.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.