• Krulek
    440
    Sad kad smo pacificirani u objektivnim kritikama napokon će neki biti zadovoljni.
  • sport
    3.3k
    Ništa od onoga što su jučer pisali novinari nije se dogodilo,toliko o bombastičnim najavama punih neistina.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Utišao nas je Marić svojom neaktivnosti na tržištu...na trenutak sam zaboravio da traje prijelazni rok...Maximo

    E to je to. Izvrsno si poentirao.

    Niš ne piše u novinama = Marić je neaktivan.

    :cheer:
  • keppi
    208
    Očito je ovo sastav s kojim krećemo u prvenstvo.
    Ne znam jedino da li će se možda do petka eventualno definirati status Kačevende.
    Ako i bude dolazio, Pašalić će sigurno neće doći prije uzvratne utakmice Rijeke za EL.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kad je maric rekao a i jakirovic da dovodimo 6 novih pojacanja nisam racunao na to da ce cavlina ,koji bi bio pojacanje kad ga placas pa nek se bori za keca ,mjenjace se on i zagorac, ovaj Filipovic , stedimo a dajemo mu placu koliko god mala bila ,nepotrebno ako si zagija ostavio sto mi nije logicno koliko god on bio popularan i dobar za svlacionicu. U biti samo 3 igraca su stigla a torrente je prinova ,ne pojacanje . Pjaca ok, Mmae ok, Ali mi 3. Sezonu za redom idemo u prvenstvo gdje se krpamo,igraci igraju ne perioden poziciji. Pjaca desno,rpg lijevo. Stalno se nesto izmislja. Daj dovedite igrace i da desno krilo bude jebeno desno krilo. Jel to tesko ocekivati, da lijevi bek bude lijevi bek??? Trakavica sa pasalicem se razvukæa nepotrebno a cijeli svijetu zna da ce doci ,i to od prvog Dana. Cemu cekanje ? Uozbiljite se i bacite na posao. Nema se vremena kako neki kazu. Od Europe i novaca ovisimo. Ako cemo suditi o trenerskim radi Daj mu ono osnovno. I molim se da nam se Petko ne ozljedi. A ni kulen nedo bog
  • Mali Zeus
    12.5k
    Zašto je Torrente samo prinova?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    zato sto nije bolji od perkovica ,i tvrdim ni od perica kojeg bas ne simpatisem. Kad se cisti onda se trebalo prvo rjesit jednog od njih dvojice,nebitno rebi je pojacanje meni samo prinova i mozda potencijal ako ga ozljedjen zaobidju. Ono sto sam cuo i cega se bojim da je novi peric
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus zato sto nije bolji od perkovica ,i tvrdim ni od perica kojeg bas ne simpatisem. Kad se cisti onda se trebalo prvo rjesit jednog od njih dvojice,nebitno rebi je pojacanje meni samo prinova i mozda potencijal ako ga ozljedjen zaobidju. Ono sto sam cuo i cega se bojim da je novi pericKujtim Shalla

    Dobro tebi je samo prinova, ali je doveden kao pojačanje, tj. nemreš procijeniti sve na temelju malo što je čovjek igrao.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ma ok , niko sretniji od mene da se pokaze da nisam u pravu. Ali u vecinom slucajeva jesam:lol: a sad sta je dogovorimo i koliko je rizika u poslu to ne mogu znati. Mlad jest i potencijala ima ,vrijeme ce pokazati. Potencijal i pojacanje na papiru je bio i Leškovic, a sjecam se ko danas kako su se nasladjivali kad su nam ga uvalili. Jer je konstantno ozljedjen ,tako je i bilo. Ali masni ugovor odradio do kraja,mislim da je 80 posto vremena bio ozljedjen
  • skener
    873
    Ima li kacavenda pravo nastupa protiv istre?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    U Cometu je još uvijek Lokomotivin
  • Maximo
    490


    Pa valjda može preko veze bar 5 min odigrat...
  • cico
    13
    Izgleda da Jakir na Pavića Jakir računa u nekoj konkretnijoj rotaciji (što je za pohvalu). On je jedini od juniora koje nije vratio u ekipu za Ramljak
  • Bosskovitz
    11.7k
    zato sto nije bolji od perkovica ,i tvrdim ni od perica kojeg bas ne simpatisem.Kujtim Shalla

    Zakaj to misliš?

    Malo sam ga gledao pa ne mogu procijeniti, ali dojma sam da će od Perića sigurno biti bolji, još ako k tome ne bude sklon ozljedama kao ovaj to je već dobro. Perković mi je generalno enigma.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Imam dojam da ne gledamo svi Perića na isti način. Ozljede su njegov najveći problem, to je definitivno, ali reći da će Torrente biti bolji od njega je jako hrabro. Perić je bio stup naše obrane, reprezentativac i pokoji puta u najboljih 11 kola LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions