• Dinaminjo
    929
    Sad bi trebalo zalijepiti objavu Reala da ih ne zanima Mbappe
  • austrijanac
    4k

    Bumbak je tovar inače tako da ne znam otkud njemu išta blizu Dinama.
  • Orc123
    7.8k
    Kad ide na Cipar onda znas koliko je trazen. . .
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ekipa, di je nestao Zlatan Koščević?
  • i more je plavo
    1k
    Pišu neki portali da su Hajduk ali i Dinamo zainteresirani za Brekala, da bi ga Fiole prodale i to po diskontnoj cijeni ?
  • Droljo
    8k
    Ljudi, po 10-15 minuta nema novog posta ovod. Pa niste valjda toliko klonuli duhom..
  • Nogo
    3.6k
    Nikako dočekati petak i tekmu!
    Sutra će sigurno ovdje biti nastavak :wink:
  • Paggini
    19.6k
    Ljudi, po 10-15 minuta nema novog posta ovod. Pa niste valjda toliko klonuli duhom..Droljo

    Čuvam prstiće za nemilo udaranje po tipkovnici za petak kad Jakir objavi sastav...
  • Veljko
    68
    sastav bez pojacanja na desnom krilu i lijevom boku…
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bumbak je tovar inače tako da ne znam otkud njemu išta blizu Dinama.austrijanac

    A gle, kreće se u tim novinarskim krugovima tako da nije da tovari čuju samo tovarske vijesti a dinamovci dinamove.
  • mali M
    5k
    istu Istru koju smo razbili 4:1 bez pojačanja?
  • mlkaskic
    21
    Ne razumijem jednu stvar, zašto ste nezadovoljni s našim bekovima?

    Meni to trenutno izgleda dosta dobro. Ogiwara je super bek koji bi trebao ove sezone dosegnuti novu razinu svoje igre. Perković me na lijevom beku podsjeća na Rrahmani, koji je to također dobro odigrao tada. RPG je polivalentan igrač i sigurno može igrati nekad lijevo, pogotovo kad tražimo minutažu malom Mikiću. I na kraju, Ristovski je još uvijek dobar bek za barem 70% Dinamovi utakmica, nekad od početka, nekad sa klupe.

    Ne vidim razlog ići u kupovinu dok se ne proda ni jedan od njih. A i kad se proda Perković ili Ristovski mislim da neće nitko doći koji će u prvom dijelu sezone moći napraviti razliku.
  • Maximo
    490


    Utišao nas je Marić svojom neaktivnosti na tržištu...na trenutak sam zaboravio da traje prijelazni rok...
  • mali M
    5k
    ja se skroz slažem s tobom. Mada mislim da bi ti ispravnije pitanje bilo:
    "Ne razumijem jednu stvar, zašto je Jakir nezadovoljan s našim bekovima?"

    Umjesto da da povjerenje Ogiwari i Perkoviću kako je davao Riletu, Mišku, Petku, Ademiju, Batiju i kad nisu bili u formi, zašto istu šansu ne daje lijevim bekovima. Meni se sve čini da Jakir ima ozbiljnu fobiju prema lijevim bekovima...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions