• bluelions
    320
    Kevin Carlos je odbio ponuđeni odlazak u Tursku. Suigrač, golman je pobjegao iz Turske zato što nije dobio plaće. Kevin također odbio i bogatu ponudu iz Rusije zbog ratne situacije.
  • NitkoBitan
    17k
    Here we go again...

    Stvarno bi bila steta ne uzet ga ako imamo priliku. Kao nismo zainteresirani... mos si mislit.
  • ShanKu
    733
    Fabrizio Romano: here we go (again) :cool:
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja sam definitvno za to da Stojko hvata minutazu i na desnom krilu, ali valjda je neka ideja da igra primarno 10-ku i nagodinu zamijeni Baturinu kao igrac koji je za to spreman. To i je trenutno problem sto mi nemamo spremnh zamjenu za Batka, s obzirom da je Stojko propustio cijelu sezonu lani kad se za buducu ulogu trebao spremati.
  • Zagi
    7.6k
    Imamo mi i drugih kandidata za desetku, nije to rezervirano za Stojkovića.
    Uglavnom , za 20-30 minuta rotacije, dobro mu je tam.
  • Orc123
    7.8k
    Stojko mora biti zamjena za Batija...i tu ga treba razvijati. Moze on tu i tamo na krilo ali on ce na 10ki dat najvise.....mi kladicnih 10ki ni nemamo blizu prve ekipe jer Vrba pokazao da jos mora puno raditi i za njega bi najbolje bila neka posudba u 1.hrv ili 1. Slo ligu....Kaca je najbolji na 8ici
  • dzis
    807
    Svi vec prodaju Baturinu iduce ljeto. Cemu zurba?
    Ostavit ga do svjetskog 2026. Pa neka to ljeto jos nabije cijenu.
    Nebi ga prodavao prije,a i ne ocekujem neke ogromne ponude ako ne eksplodira ove sezone u Europi.
  • nemapredaje
    3.2k



    Nisam znao da regrutiramo srebrne iz Barcelone
  • scooniepenn
    3.3k

    Apsolutno, zato sam i rekao da je najlogicnije da vecinu vremena provede na 10-ki, bit ce brdo utakmica, a i Batko ce trebati odmora.
  • Droljo
    8k
    Znam da je bilo priče o njemu ovod ali sad je službeno. Ante Rebić je bez kluba. Meni je on bio uvijek simpa jer je trgao i išao 200%
    Pa eto nek se zabilježi da sam ja za. Here we go
  • scooniepenn
    3.3k

    Sto se mene tice nitko sretniji od mene da ostane jos 3 sezone u Dinamu, samo pokusavam biti realan. On ce iduce ljeto imati skoro 23 godine, u reprezentaciji ce vec u Ligi nacija uvjeren sam dobiti ozbiljniju minutazu i ako se plasiramo u Ligu prvaka to je mislim realan scenarij.
  • Marcinko
    595
    Trgao, a sad je potrgan, njegov stil igre zahtjeva 100% fizičku i psihičku spremu inače nije ni za HNL pojačanje. Ajdin Hasić je isto dobio papire, naše dide, samo kažem...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ostavit ga do svjetskog 2026. Pa neka to ljeto jos nabije cijenu.dzis

    Do tada će mu cijena pasti barem 25%. Peak cijene koju Dinamo može ostvariti za igrača je s 21 godinom, eventualno 22. Do tada se već stigne s jedne strane dokazati, a s druge strane imati taj skriveni potencijal koji mu nabija cijenu i prikriva neke mane.

    Kad pogledaš naših top 20 transfera, stariji od 22 godine bili su jedino Šutalo, Dudu, Majer, Šimić i Ivanušec. Dudu i Šimić su bili u nekom drugom vremenu, ali i Majer i Ivanušec su igrači za koje se govorilo o većim ciframa i koji su prodani možda iza svog peaka. I to se može mijenjati, možemo rasti kao klub i podići se na razinu klubova od kojih se više ne kupuju talenti nego formirani igrači, no to ne dolazi preko noći.

    I, naravno, to kaj se nekoga prodaje iza njegovog peaka ne mora značiti ništa loše - možda ti igrač na terenu više donese igrom no što izgubi na vrijednosti, ali rekao bih da je Baturina na svom peaku sada, eventualno još godinu dana ako bude impresivan u LP i uhvati poziciju u repki.
  • Zagi
    7.6k
    I, naravno, to kaj se nekoga prodaje iza njegovog peaka ne mora značiti ništa loše - možda ti igrač na terenu više donese igrom no što izgubi na vrijednostBosskovitz

    Ne da nemora značiti ništa loše, nego cilj kluba treba biti da u isto vrijeme imamo 3-4 takva igrača na terenu u dobi od 19-23 godine (dalje od 23 je apsolutno nerealno) koji će biti nositelji ekstra kvalitete koju ne možemo kupiti , uz njih najbolje moguće cijenovno dostupne iskusne igrače.

    Kada to uspijemo , možemo se nadati stvarno jakom europskom rezultatu.

    Iz današnje perspektive , od toga smo udaljeni barem 5 godina. Ajmo delati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions