• Jurki
    11.7k
    S druge strane Pašalić se vidi kao vrijedan dodatak momčadiGeorginho

    Ne znam samo tko to vidi? Par forumasa koji lupaju ko prozor svaki dan s 500 upisa.
    Cijela prosla sezona mi je dovoljan pokazatelj njegove kvalitete. Da se sad i ja ne ponavaljam ko papagaj.

    Evo ga sad je odjednom Špikić Messi. Do neki dan ga svi tjerali iz Dinama. StrašnoNoel

    Nije Spikic Messi.. ali skucati 2,5 - 3 milje plus Spikica za Pasalica je ludost epskih razmjera. I pri tome ne mislim da je Spikic dovoljna kvaliteta za Dinamo... al bome nije ni Pasalic.. jer su obojica u 5 deka.
    Zamjena Spika-Pasalic + NULA eura.. ajd to bi jos nekak proslo.. jer su identicni igraci
  • rakurs
    215
    Nitko ne govori da je Špikić Messi i mislim da svi znamo da je on u nekim segmentima igre limitiran igrač koji ne može Dinamu isporučiti ono što svi očekujemo od njega.

    S druge strane, Špikić nije ni neka taraba koju ćemo eto tako poslati u Rijeku kao trampu za Marca Pašalića koji je isto tako u nekim segmentima igre limitiran igrač i koji, po mome mišljenju, Dinamu ne bi donio ništa posebno više od Špike.

    Zato sam i siguran da je ovo totalna glupost jer platiti 3 milijuna eura plus Špikić je nešto što graniči sa zdravom pameti.

    Najgore od svega mi je što neki od vas toliko ozbiljno shvaćaju ove članke i što sve uzimate zdravo za gotovo iako se već sto puta pokazalo da novinari bubaju gluposti i poluinformacije koje im serviraju tko zna kakvi likovi.

    Daj se opustite malo, imamo jebenu ekipu i vjerujem da će nam doći desno krilo za koje do sad nismo ni čuli.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Prije svega, ako pogledas moje ranije upise pisao sam da Pasalic nije puno, ako ista, bolji igrac od Spike. Napisao sam također i da je 2,5m eura cistog i vise nego dovoljno. Dat im 2,5m eura, Spikica, postotke od Jankovica i Rukavine bi bio vjerojatno najgori posao jos od Denija Jurica.
  • NKDZ86
    1.4k
    špika ostani! očekujem u petak skandiranje špiki i poruku podrške, šta bi mi bez njega, naš ronaldo
  • ShanKu
    734
    znači definitivno NE za ovaj transfer!
  • Noel
    5.9k
    Ne mogu vjerovat da ste vi stvarno navukli na totalnu ne realnu glupost i laž jednog Lesičkog? Špikić kao odbio plaću i igranje u MLS i prihvatio bi Rijeku. Dajte ljudi s mozgom se porazgovarajte.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Eto sad taj Ojeda rastura u MLS-u i platili su ga 4milOrc123

    Baš rastura. Prošle sezone u 25 nastupa u MLSu je zabio 3 gola i imao 6 asistencija.
  • Droljo
    8k
    Baš rastura. Prošle sezone u 25 nastupa u MLSu je zabio 3 gola i imao 6 asistencija.Nema zaleđa Mikića

    Koliko je imao pašalić?
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Koliko je imao pašalić?Droljo

    0 golova i 0 asistencija u MLSu.
  • Zagi
    7.6k
    Pustimo sada tu navodnu cijenu jer je apsurdna , a novinarima ne vjerujem ništa.

    Samo igrački, siguran sam da bi nam igrač profila Pašalića donio nešto konkretno.
    Kako? Sjetite se kroz sezonu koliko lopti dođe na desno krilo kroz tranziciju/polu tranziciju i kaj se s njima dogodi?
    Kroz 50ak utakmica, bar dvije takve situacije po tekmi, pričamo o (barem) 100tinjak situacija.

    E sada, kaj bi Špika/Kaneko napravili?
    a) Ili bi usporili igru i čekali Rileta, odigrali pas i Rile bi centrirao na drugu stativu (jer Petko je u tranziciji na centru, nakon kaj je odigrao pas on smatra da je svoje napravio). To je ništa, iz takve akcije smo zabili možda dva gola.
    b) Krilo bi samo rješavalo. Kaneko bi pretrčao beka i opet centrirao na drugu (opet Petka nema).
    Isto kao Rile, ništa. A Špika? Špika bi pogodio beka/stopera u nogu. Gotovo uvijek.

    Kaj bi Pašalić napravio od svih tih poluprilika?
    Finta-dribling i žus. A tu je , priznati ćete, jako dobar.

    Znači od 100 lopti , prošle sezone smo realizirali ugrubo nekih 5.
    Koliko bi Pašalić? Pa barem 10, kaj ne?

    Da ponovim, pustimo sada tu navodnu cijenu jer je apsurdna , a novinarima ne vjerujem ništa.
  • miro
    4.4k
    Ovo bi bila glupost epskih razmjera. Već i 3 milje je previše, a još dati Špiku pod račun i odreći se postotka za Jankoviča....ako ovo napravimo, meni to izgleda kao da je Marić ušao u panic mode i mora na silu nešto izmislit
  • Crni86
    3.5k
    Ekipa, olivari je napisao 2,5 milje i spika dok lesi pise 2,5 milje i postoci od rukavine i jankovica sto i dalje nije malo ali opet ko kak je vec neko napisao ovdje nikad ne znas za kolko ce se prodat ti igraci.. Spika je odbio mogucnost da ide na rujevicu pa to se i prije vec pricalo jer ima tu ogomnu lovu koju mu misko nece moc dat.

    Sa spikicem smo vjerojatno htijeli pokrpat ova 2,5 milijuna eura.
  • emilperska
    5.4k
    Ma ne vjerujem da smo toliko glupi..
    To Lesi pise, on bi najsretniji bio da damo 5mil da ispadne da je Biščan totalno nesposoban jer ga nije htio dzabe..
    Pasalic realno vrijedi mozda 2 do 2,5 milje s 24 godine i jednom natjecateljskom sezonom. Nasi prevrcu svaki Euro, Petko jos nema novi ugovor, a tu bi trebali Lesiju vjerovat da ce dat 3 mil u cashu i 3 u robi za ovog hahaha
  • San Lorenzo
    15.4k
    Iskustvo me uči da je stvarna cifra uvijek manja od one koju novinari pišu s ciljem paljenja zapaljive mase.
  • Common Sense
    796
    Obična naklapanja. Niti je Rijeka zainteresirana za Špikića, niti je Špikić zainteresiran ići u Rijeku. Čak i da postoji interes Rijeke za njega, Mišković mu ni približno ne bi mogao isplatiti njegovu trenutnu plaću.
    Špikić nije protiv odlaska, ali ne želi bilo gdje i normalno želi veću plaću nego što sada ima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions