• eol12
    588
    Ne znam dal su naklapanja il istina, ali ako je slučajno istina logičnije mi je da se probalo dovesti krilo stranac za 2,5 milijuna i zadržat Spikica kao rezervu, nego ovako.
    Pasalic nam može biti od pomoći mislim da ga ne treba omalovažavati, ali uvjeti koje navode novinari nisu realni u ovom trenutku ponajprije jer ne može igrati playoff.
  • MaliPizdek
    61
    morali bi bit opako poremećeni da daju Špiku i još 2,5M za Marca, al ono baš opako poremećeni
  • rioda
    4.8k
    Kakva je defanzivna igra Pašalića? Moram priznati da nisam to baš popratio
  • Krulek
    440
    Nadam se da će makar Špikić ovo odbiti kad već neće oni čiji je to posao.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Mislim da novinari naklapaju i pišu plaćene oglase od Miškovića, ne treba nas opet loviti histerija. Nije nitko toliko lud da da Špikića i toliku lovu, nema apsolutno nikakvog smisla.
  • plavadesetka
    19
    Perkovic navodno na meti Intera. Ne vjerujem, ali bi bilo smiješno da nam se opet dogodi situacija s Rrahmanijem (čak ista stvar gdje smo koristili stopera na lijevom beku....).
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovo su i najveci optimisti i biti znali. Ono tipa cekajte ,ima maric jokera ,radi u tisini i bla bla. Na kraju opet Rijeka. I to onako kako je miško i trazio. Ispada da je ipak i rpg i sve ostalo izvana bila famozna šimiceva teka . A ostalo je Vlak ,jer to su njegove relacije ,scouting od max 189 km
    A ono sto su novinari kopirali sa zone her nista ne izlazi iz kluba je zbog toga sto nista ni nema u klubu. Prodaju Sucica ,uzmi petrusenka , bar oslabi istru pred tekmu
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Spikicu samo ti mozes ovo sprijeciti, vjerujem u tebe :cheer:
  • blubach
    232
    OK, par puta sam tvrdio da ovdje nema histerije nego da ljudi najčešće vode normalne rasprave al...
    Šanse da mi damo Špikića, postotke i 3m eura su negdje na razini da ja dobijem jackpot, a ne igram ga.
    A ako se to nekim bizarnim slučajem, u nekom paralelnom univerzumu, ostvari, onda ključ u bravu jer nemamo o čemu više pričati.
  • Georginho
    134
    Netko bi na ovoj temi mogao napraviti sociološko-psihologijsko istraživanje s vrlo zanimljivim rezultatima :rofl:

    Generalni je zaključak grupe da Špika ništa ne valja, najslabija je karika momčadi, treba ga se hitno riješiti. S druge strane Pašalić se vidi kao vrijedan dodatak momčadi. Ali u razmjeni ta dva igrača još bi Rijeka trebala nama doplatiti za Špiku. Pa u 3 pm :lol:
  • Ivan0302
    464
    Ja ne vjerujem da je ovo istina, ali ako se kojim slučajem ostvari veliki minus za ovaj transfer.

    Ostavi Špikića i za taj novac 2.5 ili 3 milijuna možeš dovesti i naći dobro krilo.

    I opet ako damo Špikića za Pašalića opet nam fali desno krilo ili onda će ulaziti Pjaca, Hoxha i Kačavenda u rotaciju.
  • Noel
    5.9k
    Evo ga sad je odjednom Špikić Messi. Do neki dan ga svi tjerali iz Dinama. Strašno.
  • plavadesetka
    19


    Ne može njemu Rijeka dati ugovor koji mu mi dajemo, Rijeka daje max 100k.
  • Zagi
    7.6k
    Rijeka daje max 100k.plavadesetka

    200k
  • Orc123
    7.8k
    jel isto igrati za Rijeku i za Dinamo? Pa Spika bi doslovno bio u svakom klubu starter hnl-a....o cemu pricamo. Normalno da ima neku vrijednost. Pa i drugi igraci u nekim klubovima izgube mjesto u 1. Postavi i kaj, mores ih besplatno dobiti? Spikina vrijednost je između 1,5 i 2mil eura....

    Kolko je Pasalic cijenjen vani vidi se po tome koliko ga traze, tj. Osim nas nitko iz Europe ga ne trazi. Svi vide da je igrac koji igra samo u jednom smijeru, obrambeno visi ko luster i nije neki realizator......one season wonder.......

    Jos k tome toliko platiti igraca koji zi nece moci biti na dispoziciji u 2 utakmice koje ti nose 35 mil eura.

    Ovo je bolesno.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions