• skener
    873
    Evo danas izasla tri teksta na tri razlicita portala od tri razlicita autora ( tironi, olivari i lesicki), a sve o potpuno istoj temi s istim informacijama.
    Sad usporedite ta tri stila pisanja i sto zaoravo tko od njih zeli reci i gurnuti u prvi plan
    I onda kada netko od njih nesto napise za par dana samo se sjetite ovoga danas
  • Maximo
    490


    Složio bi se da floki najviše kritizira dinamo...
  • Droljo
    8k
    Vjerojatno od toga niš ali ak daju samo špiku za pašalića tu već pljugamo a dodatnih 3 mil je za preispitat kojim se poslom i sportom baviš.
    Iako i dalje mislim da to nije istina.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Za Pašalića navodno nudimo 3 milje + ŠpikićNiko1986

    Zgotovimo ovo i idemo dalje.
  • NKDZ86
    1.4k
    a mogli smo ga besplatno imati!! ostavke od predsjednika do domara! nečuveno!
  • Orc123
    7.8k
    3 milje plus Spikic.....kao sto sam reko....istovarit cemo se u hnl a vani nemremo potrositi vise od milje, sacrseno ako je free.......ljudi moji ako mi damo 3 milje i Spikica, pisu cak neki i postotke onda nismo na cisto s glavom !
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ma ovo novinari izmišljaju. Ako im dajemo Špikića nemamo tu kaj puno doplaćivati.
  • Jurki
    11.7k
    upravo to. Taj posel je blagoreceno katastrofa ako se tak odvije.
    Dati Špikica za Špikica + 3 milje.
    Niti imas Špikica niti Pasalica za playoff.
    Ni nadrogiran nebi pristal na taj posel.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Spikic je iskusniji igrac, ne trebamo svoje omalovazavat. Nek on nama nadoplati uz Pasalica za Spikica.
  • Captain America
    17.6k
    giphy.gif?cid=6c09b952lr77jr5a1zw23nm49wkwd4f171bkoni3f5115cxp&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g

    Špikić, 3 milijuna i možda postoci za Rukavinu i Jankovića?!

    I sam sam jedan od najvećih fanova Pašalića ovdje, ali sve iznad 2.5 milijuna je suludo i novo nagužavanje Dinama Miškoviću. Prodao bi ga taj van davnih dana da ima ponudu 5 milijuna. Nadam se da će Marić biti dovoljno strpljiv jer Rijeka već prekosutra može biti out iz Europe, a onda se karte ponovno miješaju.

    Ako će se već ovako odreći Špike, treba postaviti pitanje zašto nije plaćen Kaneko? Za milijun eura je skroz korektna rezervna opcija.
  • Dzoni
    616
    Opet preplacivanje hnl igraca, jeeeej..
  • Nogo
    3.6k
    Opet pišem pa ne trebaju se Jakiru ispunjavati želje da mora skupiti sve igrače Rijeke kao pokemone.

    U playoffu će nam desno krilo igrati tko? Pjaca, Kačavenda??

    Ma dajte najte.
  • MaliPizdek
    61
    đabe ili igrač plus 3M hm... what to do, what to do... :chin:
  • NKDZ86
    1.4k
    Juniore u igru, ne bi nikog kupio u hnlu ko god se cigani i igra skrivača z nama!
    dajte malo hrabrosti idemo, plava vojska je tu, samo jako jakire i mariću, mane hastra!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions