• dinon7
    849
    Nakon druge utakmice, imat ćemo 7-8 dana do kraja prijelaznog roka u Hrv
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Dva ili tri dana, ovisno kad se igra uzvratna
  • Lynx17
    4.1k
    Nemam pojma o pouzdanost, ali:


  • Omake
    2.5k
    Da ne znam tko je tko, mislio bih da je ova 11 Rodriguez iz Fortaleze krilo koje pokušavamo dovest, a ne Cordoba. Ne znam je li mu ovo utakmica života, ali svugdje ga ima. Dribla, puca, centrira. Lošiji je atleta od Cordobe, ali u dosta tehničkih i taktičkih stvari je tu negdje, možda i bolji, pogotovo centar šut.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Bome ga ne štede na društvenim mrežama haha

    Posljednji G/A prije 1088 minuta, a od travnja je samo jednom odigrao full 90 minuta, ostalo ga je vadio ranije.
  • mali M
    5k
    ali prošle sezone je Jakir i okrenuo sezonu promjenom sustava.Daliban

    Al okrenuo je svoju sezonu. On je tu sezonu i doveo do usijanja. Stavio je na kraju Perkovića na lijevog beka, kojeg je imao i prije. Imao je u Ljubičiću B2B veznjaka umjesto Ademija. Prilagodio formaciju igračima koje ima. Ne možeš napraviti kvalitetan transfer rok ako ne znaš s čime raspolažeš u kadru... Sam si je Jakir iskomplicirao život, ali da se razumijemo, kad su transfere odobravali i sprovodili oni koji su sjedili gore u loži sve je jasno...
  • Niko1986
    91
    Za Pašalića navodno nudimo 3 milje + Špikić
  • Mr Anderson
    7.9k

    Prevedeno, dajemo oko 5 milja. Ak je istina, Miško je dobio što je htio. Samo pitanje je želi li Špika u Rijeku na manju plaću.
  • tomi-pds
    80
    Svaki put nas Miško prevesla.
    Nemogu vjerovti da mi igrača iz prvih 11 nemožemo prodati negdje van nego ga moramo pokloniti Rijeci
  • keppi
    208
    Da nas nema Miško bi već odavno propao u Rijeci i otišao. Nema na kojem transferu da nas nije "presvukao" bio to ulazni ili izlazni transfer.
  • Laugreano
    2.5k
    Lesi je vec 15 puta spomenuto da smo Pasalica mogli imat besplatno
  • Omake
    2.5k
    Najlakše se okomiti na najeksponiranijeg igrača. Cordoba im je najmanji problem. On je stvorio najbolji šansu koju su imali i kasnije je utrčavanjem u prostor imao ok šut desnom nogom. Da je malo iskusniji ili da je pass bio kvalitetniji ili zicer ili penal jer ga je protivnički bek dobro okrznuo. Dosta se trudi primiti loptu u međuprostoru i napasti dubinu, što desno, što iza napadača kada ovaj fiksira stopera. Baš se vidi da bi legao onomu što Petko vrhunski radi. Caliu su glavni problem stoperi i zadnji vezni. Ljudi igraju kriminalno, jedva iznose loptu, protivnici ih razvlače kao Bosanac harmoniku, u prekidima loši, svako malo ih pas od 30,40 metara presječe. Poklonili su jednu loptu ovom malom Rodriguezu koji je pogodio prečku nakon.

    Sažetak utakmice ako koga zanima, ovaj Rodriguez je imao vrhunski zadnji par, pa ako ste ljubitelji pogledajte samo radi toga
    https://www.youtube.com/watch?v=RmhjfM6ai90
  • Maximo
    490
    -" Šimić nije bio niti je ovog trenutka u prvom planu, tako da to nikad nije bilo realno.

    Dakle, tako stvari stoje kad se radi Šimiću. Saznajemo da sportski direktor radi na nekom novom napadačkom imenu, koliko znamo, radi se o strancu."
  • austrijanac
    4k

    Ne vjerujem da je istina da nudimo to sve za Pašalića, ali ako je, završit će sigurno na ovom popisu.
  • keppi
    208
    Ako Miško ipak popusti,..... mislim da će puno lakše biti nagovoriti Pašalića da umjesto 180 sada prima 500 tisuća (uz manji Barin dio), nego li Špikića da umjesto 400 zagarantiranih sada u Rijeci zarađuje max 200 tisuća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions