• Kujtim Shalla
    2.9k
    @Jurkine nudimo mi brate ništa , a prplatit cemo Pašalica da se Jakir ne uvrijedi slucajno i ne da otkaz jer za novog nemamo
  • BluePhone67
    3.9k
    Ne brini brigu o meni i ne brini se za druge gdje ti nije mjesto, radje sebe preispitaj koji otkrivas koji će sastav biti pred utakmicu i ostale stvari unutar 4 zida.

    Lp
  • modri7
    131
    On da da otkaz? Može što se mene tiče odmah ako to znači dolazak Bjelice ili nekog kvalitetnijeg. Nek' se on postara o tome zašto mu momčak igra onako loše, sve na individualnu kvalitetu. To jedan Pašalić sigurno neće promijeniti.
  • Sajla
    5.1k
    Jesi siguran da bi volio vidjeti Ogiwaru na beku protiv Bernarda Silvedon

    Pa njemu bar ne bi bio prvi put kao nekima, igrao je protiv Citya na svjetskom klupskom prvenstvu neposredno prije nego je došao k nama :smile:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    buraz ,bio sam sarkastican
  • Jurki
    11.7k
    u globalu se slazem s tim kaj pises.
    Ali ocito se ceka playoff da se vidi s kim se bu igralo.. i onda prema tome odreagiralo.
    Nije ni Maric ni Jakir ni nitko ko odlucuje o nekim potezima mutavi pa da ne vide kaj nam treba.
    Nitko ne smanjuje ocekivanja.. dapace ocekujem topcinu od igraca koji budu dosli.
    I nadam se da nisam u zabludi.
    Jbg ko zna kaj je na stvari.. sigurno ima igraca koji bi pjeske dosli k nama.. a ti igraci nisu za nas pojacanja (prinove nam ne trebaju).
    Isto tak je kontra situacija.. mozda ima igraca kojem bi dali milju godisnje, pa taj vaze ponude..

    ne zelim biti niciji advokat.. to sam vec milijardu puta rekel.. al da smo htjeli skuriti 5 milja na Pasalica.. on bi u petak igral protiv Istre.
    Isto tak bilo je receno.. da se za krilnu poziciju pojacanje trazi vani.. i mislim da Pasalica mi necemo kupiti uopce.
  • modri7
    131
    Nada se u meni probudila :D
  • Peškaman
    4.2k
    Mladi golman iz NK Mostara, Matej Marić, postao je novi član Dinama.
  • don
    5.6k
    Pa njemu bar ne bi bio prvi put kao nekima, igrao je protiv Citya na svjetskom klupskom prvenstvu neposredno prije nego je došao k nama :smile:Sajla

    odlično, znači spreman je.
  • modri7
    131
    Nedavno je došao i onaj mali Čapljinac Noa Tadić. Dobro je da se radi i na tom polju jer mnogi zagovaratelji Mamića misle da će škola propast bez njega. Raduje i napredak Mikića i Pavića.
  • Haza
    4.1k
    Ne brini brigu o meni i ne brini se za druge gdje ti nije mjesto, radje sebe preispitaj koji otkrivas koji će sastav biti pred utakmicu i ostale stvari unutar 4 zida.BluePhone67

    Riješen problem, ako sam ja problem problema nema.
    Zaključak je da mi nije mjesto na ovakvom Forumu.
    Lp
  • don
    5.6k
    Riješen problem, ako sam ja problem problema nema.
    Zaključak je da mi nije mjesto na ovakvom Forumu.
    Lp
    Haza

    nema potrebe da se pališ na ljude koji ekipu nazivaju mamićevcima jer kritiziraju trenutno vodstvo kluba.
  • BluePhone67
    3.9k
    To je tvoj zaključak i tvoj problem
  • Droljo
    8k

    Ne jebi.
    Evo ja sam rešio sve probleme. Dečko je lijevi bek a jednako uspješno igra i desno krilo. Naravno đaba je tak da zadovoljava sve kriterije.
    https://www.transfermarkt.com/arjany-martha/profil/spieler/572519
  • Daliban
    1.6k
    Za Jakira ne sumnjam da to misli, ali ne sjećam se da je Marić igdje pričao da se ide po lijevog beka ili da smo na trzistu za lijevog beka, a niti nas se cijeli rok povezivalo s lijevim bekom što je valjda dodatna neka potvrda da se ne lovi lijevi bek.Paggini

    Povezivalo nas se s Oliverasom. Također i Dahlom, ali to je negirano od strane kluba pa da ne ulazimo opet u cijelu tu priču. Jasno je iskomunicirano da nam treba lijevi bek, ali nije bilo sigurno tražimo li rezervu ili startera, Jakirove riječi. Nije to Jakir izmislio iz vedra neba nego je sigurno do tog zaključka došao zajedno s Marićem.

    Ogiwara je obrambeno labilan bek i treba nam bolje za startera. Možda sam u krivu, ali to je dojam koji sam o njemu dobio u ovim sitnim minutama koje je odigrao. Perković je najbolji kojeg imamo, ali njega izgleda nitko ne gotivi i na prodaju je. Treba nam lijevi bek kako god okreneš, osim ako stvarno mislimo gledati RPG-a lijevo.

    Načelno nemam ni problem da RPG igra lijevo ako bi to značilo da ćemo sredstva za lijevog beka preusmjeriti na druge pozicije poput krila i napadača, ali pod uvjetom da Mikić onda bude starter. Ako treba odgoditi lijevog beka za godinu dana to je u redu,. S RPG-om lijevo možda nije idealno, ali barem pozicija ne visi.

    Ono što me brine je da će RPG igrati lijevo jer nećemo dovesti beka, Rile će igrati desno jer mora, prodat ćemo Sučića, a na krilo i napadača nećemo dovesti nikakvu ekstra klasu ili izvanrednog potencijala pa će nam te pozicije i dalje biti pod upitnikom za budućnost zajedno s lijevim bekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions