• Paggini
    19.6k
    Tvoji argumetni su na razini predškolcasebenico

    Pjacu (koji je želio doći u Dinamo) i Čavlinu (koji je imao buy back opciju) bi i moja pokojna baka dovela.sebenico

    Ok emeritusu argumenata...
  • Droljo
    8k
    Vidim da se dere jebački ovod. Ekipi sa ovog treada 5 iz zalaganja. Samo jako!
  • vjeko1701
    8k
    Mislim da su se vec oni izvlacili iz gorih situacija. Al ajde, vidjet cemo. Definitivmo izbjeci Turke, a ostalo kaj bu bu.
  • Jurki
    11.7k
    niti jednom igracu prve momcadi nije smanjena placa.
    Za sad niti jedan udarni igrac nije prodan.
    Rijesili smo se hrpetine balasta koji je godisnje gutal nekoliko milijuna eura.
    To se ne zove štednja, to se zove racionalizacija troska unutar kolektiva koji moze dugorocno rezultirati time da za godinu dve imamo dobro izbalansiranu momcad i koju mozes nadograditi sa 1 ili 2 igraca i to jebackim kapitalcima koje onda mozes i platiti.
    Sa balastom mozes jedino otici na novogodisnji banket i dati im placu.
    I mislim da bi vec nakon visemjesecnog ponavljanja bilo vrijeme da ljudi pocnu kuziti kaj je šparanje, a kaj je racionalizacija troskova.
  • Crni86
    3.5k
    Fulali ste temu sa zdrijebom LP, kad se vec raspravlja o pravilima foruma.
  • don
    5.6k
    nedostaje nam lijevi bek kada pitaš Marića i trenera. Oni misle tako i to je to, odgovarat će za svoje postupke. To što ti misliš da imamo lijevog beka (ili bilo tko drugi) je potpuno druga stvar.
  • scooniepenn
    3.3k

    Niti najmanje se ne slazem, ali postujem razlicita razmisljanja. Kopenhagen je momcad nase razine pa neka je i nesto bolja pa ne vidim kako su onda to oni bili ispred Galatasaraya? Nisu ih respektirali i bili su bolji. I ja se nadam da cemo ih izbjeci, ali to je ekipa ranga AEK-a pa smo vidjeli da je to bilo prolazno, dapace.
  • vjeko1701
    8k
    Relativno da. Al kada se pise da nemamo ekipu za prolaz playoffa, onda moguc zdrijeb tamo moze biti dio te rasprave. Apsolutno je moguce izvuci klub protiv kojeg smo i sa drugom ekipom favoriti. Moguc je i zdrijeb di ne bi bili favoriti ni da ulozimo 20M.
  • Zagi
    7.6k
    Nema u tom ždrijebu protivnika koji je više od 60% favorit protiv nas.

    Isto tako , nema baš niti puno protivnika protiv kojih smo mi više od 60-40 favoriti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dinamo nema nikakve šanse protiv Galate, ali su šanse 20% da ćemo ih izvući.sebenico

    Tipičan kmetovski mentalitet. Pa nije Galatasaray Liverpool. Nikad neću shvatiti takvo luzersko razmišljanje. Šanse su po meni 50:50 ako ih izvučemo. Da smo doveli tog Carlosa, bile bi iste. Ako dovedemo odlično desno krilo onda bi koji postotak se nagnulo na našu stranu. Poanta je, mi nismo financijski moćni da kupimo igrače koji će nas naoraviti favoritima u dvije utakmice protiv takvog protivnika.
  • Vedraca
    18
    Bio je i ManU....Tako da netreba podcjenivacki Jako Si dobra ekipa prosle sezone bili! A nakraju knap ispred Turaka
  • Facke
    3.6k
    Nije vredu da odma nekumu govorite da je Mamicevec cem uputi legitimnu kritiku. Imele se dosta vremena da se najde desne krile. Jos nije tu i cela ona prica oko Soticeka, Cordobe nas je kostala vremena. Ak pogledame rok za sad , pojacali sme se v obrane a v ofenzive i veznem redu realne nisme. Pitanje gde nami igraci jos trebaju i kak sportska politika kluba gleda na to. Ali ovak , po tomu koj sme vidli na pripremama je Hoxha leve trenutne ispred Pjace. Mene je realne Pjaca igrac koji bi trebal ulaziti s klupe. Na desnem krilu to nije to od njega. Znaci krilni igrac nama desne treba a i po mene nakon prodaje Brodica dodaten igrac u napadu. El ak se Petko ozledi i Kule nam bude jedina opcija onda nebu dobre decki. To si mi znate. A i uostalem kakuv profil igraca se uopce trazi i napadu? Mozda Kevin Carlos nije taj tip igraca kojeg mi po procjene struke trebame.
  • FrodoJePurger
    96
    Na instagram objavi od dinama piše da sve navijače čeka nekakvo iznenađenje :eyes:
  • Droljo
    8k

    Roberto Carlos i Ze Roberto novi skauti za južnu Ameriku? Posebno za lijeve bekove i desna krila...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions