• Daliban
    1.6k
    al zato ce laprdanje na zoni dinamo doprinjet njihov rjesavanjuvjeko1701

    A kaj vas nekolicinu toliko grize kaj ljudi komentiraju probleme u kadru?
  • cibona
    2.9k
    A gle, već smo utvrdili da ova tema služi za tračeve, pravljenje drame. Tko ne želi ne mora čitati. Zato i imamo temu "Transferi - vijesti" koja ne služi za rasprave. Meni je baš lijepo ujutro uz kavicu čitati postove, a nisu svi šizofreni. Ima ih, ali u puno manjem broju.
  • Crni86
    3.5k
    ja bi za pocetak igrace koji igraju te pozicije. Ne moraju biti kapitalci, ne moraju biti ne znam kako skupi. Zelio bi lijevog beka i desno krilo koji mogu igrati u dinamu. Ne moraju biti u top 3 najboljih igraca vec moraju igrat pozicije koje nam nedostaju. Jer ako nama ogiwara nije prvi pick kao jedini lijevi bek onda uopce nije za dinamo.

    Spominjes mladog potencijala koji ce doc, ja ga iskreno ne vidim. Ako ga se planiralo dovesti i njega se moralo dovesti nesto prije pa bar da imamo jedno pravo desno krilo i onda cekati kraj prijelaznog roka za kapitalca.

    Nije problem sacekat velika pojacanja, problem je da mi nemamo uopce igrace na tim pozicijama. 4 mjeseca smo bez desnog krila i bez lijevog beka. Ne bez kapitalaca, bombi nego bez igraca koji u dinamu to mogu odigrat na prosjecnoj razini. Zalosno je da nakon 4 mjeseca planiranja transfer roka nama te pozicije krpaju drugi igraci iz kadra.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Od svega jedino šta želim je da Baturina ostane i da imam koga gledat cijelu sezonu, uvjeren sam da je on next big thing Dinama i Hrvatske reprezentacije - mislim na top top level nogometa, da će završiti u klubu tipa Barca, Real, Milan, Bayern itd. Volim takve igrače i zato da bar ostane još ovu godinu. Njegov dres kupljen lani, i ove godine isto, još da dođem do potpisa i to mi je naj transfer događanje ovo ljeto. Ostalo nek poslože kako znaju, ali Baturinu lijepo molim još godinu ostavite kod nas, hvala ✌️
  • Noel
    5.9k
    Ajmo realno. Dovedeni su do sad dva golmana (Filipović ,Čavlina) jednog proslijedili na posudbu. Dovedeni su dva stopera (Torennte,Mmae) krilo (Pjacu) veznjak (Kačavenda) koji se oporavio će se otkupit. Pavić,Vrbančić,Mikić kucaju na vrata prvih 11. Stojković i Rog su dva igrača koje nismo imali prošlu sezonu. Nismo dosad prodali nikog vitalnog osim prekobrojne. Traže se još novih pojačanja. Zašto nitko od vas koji paničarite ne pišete ovo? Jedino di se slažem sa paničarima je da je minus trenutno desno krilo koje nam je krucijalna pozicija još od prošle sezone i očekivao sam da je to ključna pozicija u ljetnom transfer roku. Ne znam koji je plan Zajeca Marića i Jakirovića ali logika mi nalaže da čekaju kapitalca do kraja prijelaznog roka. Sad dal je to rizik vjerojatno je al njihova je procjena da će početak HNLa i Playoff LP iznijet bez tog kapitalca. Malo riskantno ali ako je to procjena da se ne dovodi bilo kj nego da se pričeka kapitalac to je razumna odluka. Logika mi nalaže da nebi imalo smisla da nisu htjeli otkupit Kaneka a doveli bi kalibar igrača sličan njemu. Ispalo bi smiješno. Ovako očekujem da tom desnom krilu kapitalca baš kapitalca i vjerujem da u tišini i rade na tome..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Malo sam u gužvi na poslu pa mi se neda sve čitat. Samo da pitam. Jesmo doveli kakvo desno krilo?
    Ja stvarno mislim da bi trebali ubost jedno ili dva desna krila.
  • cibona
    2.9k
    Pavić,Vrbančić,Mikić kucaju na vrata prvih 11.Noel

    Sve top, ali mislim da je Vrba daleko od prvih 11... Mikić i Pavić s druge strane napreduju ogromnim koracima. Jedan je već sada bolji od ademija, a drugi opasan konkurent riletu za rezervnog desnog beka.
  • K3p
    167
    nisam još siguran jesi li blaže ili teže
  • vjeko1701
    7.9k
    Vjerovao ili ne, neki bi ovdje dosli, vidjeli dal ima cega novog, mozda uz jutarnju kavu procitali koji novi info iznutra, mozda koje kvalitetno misljenje a svaki *ebeni put nas doceka 15-20 stranica beskonacnog dana di se kruzno pisu jedne te iste stvari bez neke progresije, bez rasprave, samo pucanje frustracija istih profila sa konstantno istim izjavama, istom retorikom bez nekog smisla. Kruzno lajanje na mjesec.

    Forum je mjesto rasprave a ne serija jedva povezanih repetativnih izjava.

    Dinamova potreba za desnim krilom nije stvar rasprave, to je svima znana cinjenica. Konstantno ponavljanje te cinjenice nije rasprava i nije poanta ove teme.
  • Kaktus Car
    491
    Prijeđe se na 3-5-2 i riješen problem. Samo se na pola zafrkavam.
  • PlaviDuh
    40
    Ima toliko slobodnih desnih krila na tržištu - "čak i free agent" i mi ne možemo realizirat posao
    Mislim da bi jednog Ghezzala Alžirca sa bogatim iskustvom i zadnjim igrama u Besiktasu mogli komotno dovest
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dinamova potreba za desnim krilom nije stvar rasprave, to je svima znana cinjenica. Konstantno ponavljanje te cinjenice nije rasprava i nije poanta ove teme.vjeko1701

    Kaj znaš, možda ljudi vjeruju u "Law of attraction" pa misle da ako tisuću puta napišu to da bude se i ostvarilo. Samo ne funkcionira to tako.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ja se zbilja bojim da postoje forumasi koji misle da pisanjem na ovoj temi utjecu na transfere u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions