• Mr Anderson
    7.9k
    Ja se zbilja bojim da postoje forumasi koji misle da pisanjem na ovoj temi utjecu na transfere u Dinamu.vjeko1701

    Stoposto ima takvih, ovaj K3p je sigurno jedan od njih.
  • Haza
    4.1k
    Prema mojim informacijama, prošli tjedan je SD bio u Sloveniji, pokušao završiti pregovore s potencijalnom filijalom, ali nažalost prohtjevi Slovenaca su bili preveliki, i mislim da to znači odustajanje od filijale ove sezone, barem kad je u pitanju Slovenija.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    To je poprilično realno s obzirom da postoje forumaši koji tvrde da je neki igrač bolji jer na fooball manageru ima veći potential.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Prema mojim informacijama, prošli tjedan je SD bio u Sloveniji, pokušao završiti pregovore s potencijalnom filijalom, ali nažalost prohtjevi Slovenaca su bili preveliki, i mislim da to znači odustajanje od filijale ove sezone, barem kad je u pitanju Slovenija.Haza

    Evo mesa za 20 stranica.
  • Peškaman
    4.2k

    Mislim da je onda realnost filijala u 2. HNL.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Gotovo, ključna stvar nije napravljena, užas, prije je bilo bolje, a nemamo ni desno krilo, nesposobni, neškolovani, ispadamo, bit ćemo treći u prvenstvu :)
  • Haza
    4.1k
    Mislim da je onda realnost filijala u 2. HNLPeškaman

    To nije loša opcija, pogotovo za talentirane juniore.
  • Nino Bule
    13.4k
    Po meni pavic, mikic, jakir, horvat, sve na dvojnu registraciju i drzat ih uz prvu ekipu
  • Crni86
    3.5k
    cak i puno bolja opcija jer ce moc onda igrat i juniorsku LP, a opet bit na dispoziciji prvoj ekipi kada zatreba.

    Po meni bi samo vrba iso na pravu posudbu, ostali decki su jos premladi. Tako da za takvom vrstom filjale jos nema potrebe.
  • Daliban
    1.6k
    Vjerovao ili ne, neki bi ovdje dosli, vidjeli dal ima cega novog, mozda uz jutarnju kavu procitali koji novi info iznutra, mozda koje kvalitetno misljenje a svaki *ebeni put nas doceka 15-20 stranica beskonacnog dana di se kruzno pisu jedne te iste stvari bez neke progresije, bez rasprave, samo pucanje frustracija istih profila sa konstantno istim izjavama, istom retorikom bez nekog smisla. Kruzno lajanje na mjesec.vjeko1701
    Većina ljudi normalno sudjeluje. Zbog vas i ovakvih prigovora su i razdvojene teme "rasprave" i "vijesti". Sad vam opet nešto nije po volji jer ljudi vode rasprave oko neriješenih pozicija. Stvarno ne znam što da ti kažem.
  • Peškaman
    4.2k

    Dubrava/Sesvete/Jarun , tipujem na ovaj trojac.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da je onda realnost filijala u 2. HNL.Peškaman

    Ja sam apologet toga da se, doduše to je dugoročna stvar, proba sjesti s HNS-om za stol i maknuti ono glupo pravilo zbog kojeg ne možemo imati drugu momčad u drugoj ligi. Mislim da nema ni jedne jedine osobe koja se razumije u nogomet i razvoj nogometaša a da tvrdi kako je bolje za hrvatski nogomet da drugih momčadi nema nego da ih ima. Doslovno svi gube na tome.
  • Crni86
    3.5k
    JarunPeškaman

    Jarun mislim da ima vec slican dogovor s lokosima. Prosle dvije sezone su oni imali dosta igraca kod njih na dvojnoj registraciji. Cak je i Leko jedno vrijeme bio trener.
  • Daliban
    1.6k
    Dinamova potreba za desnim krilom nije stvar rasprave, to je svima znana cinjenica.vjeko1701

    Neće biti stvar rasprave kada dovedemo klasno desno krilo. Tada će se raditi o zaključenom pitanju.
  • vjeko1701
    7.9k
    "Vi i onakvi" bi se trebali nauciti sto znaci rasprava. Ono kaj "vi i onakvi" radite nit je normalno nit je rasprava.

    I molim te, nemoj nis reci. Stovise, evo, uzmi 5 dana bez da ovdje ista napises. Forum ima valjda 200 tema. Okusaj se u jednoj od njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions