• Jos-Optimus
    2.1k
    Zašto bi bila sramota? Upućen si u druge napadače koje prati Marić?
  • modri7
    130
    Nitko od nas ne zna što je ispod površine i kakvo je financijsko stanje. Ali ovo do sada nije dobro. Upitna je kvaliteta trenera, dvije pozicije su nam kritične i postoji mogućnost da ostanemo bez Sučića. I sve se to događa pred osiguran play-off i borbu za milijune. Za sada minus za upravu. Ne treba biti pretjerano sposoban da se poklone igrači drugim klubovima a upravo zbog toga svi glorificiramo ovu upravu. Vremena još ima, ali ovo je moj privremeni sud.
  • E46
    634
    Vjerujem da se za iste novce vjerojatno ne moze nac bolji napadac. A sto se tice toga kog maric gleda nisam vise ni siguran da on ista gleda ako nije primjetio i pokazao interes za Carlosa.
  • Ivanmtk
    1k
    kako zasada? Jer sada šta? Kraj prijelaznog roka?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    onda si u zabludi ako tako misliš
  • modri7
    130
    nije kraj prijelaznog roka ali je početak sezone i sve je manje vremena da se ekipa uigra. Igrači i ako dođu, treba im vremena da se uklope. A za pozicije lijevog beka i desnog krila se znalo prije pola godine da su kritične.
  • Nino Bule
    13.4k
    Imidžu ne šteti što će se sad razne hijene uhvatiti ovoga i orgijati o nesposobnosti kluba?Captain America

    Steti svasta klubu ali na to ne mozes utjecat, sve klubove povezuju s transferima svaki dan, tu je steta na imidz ista za sve, to jest vec se vecina ljudi ne obazire na medijska naklapanja jer su izgubilo kredibilitet, kao sto vec sad nitko ne vjeruje turskim medijima tako postaje i s nasima
  • scooniepenn
    3.3k

    Mislim da ce se protiv svih klubova izuzev hajduka, Osijeka i Rijeke kao i lani igrati s dva napadaca. To je funkcioniralo pa ne vidim da ce se odustati od taktike protiv zatvorenijih protivnika u HNL-u. Cutuk je po onom sto sam vidio protiv Shakhtara jednostavno prezelen i treba mu dati vremena da se razvija. Mislim da nema nikakvog smisla da on udje svaku 3. utakmicu u HNL-u na 10 minuta. Za vise od toga trenutno nije. Vjerujem da cemo u narednih 10-ak dana dovesti zamjenu za Brodica jer njegova prodaja bez dovodjenja zamjene mi nema nikakvog smisla.
  • Laugreano
    2.5k
    Nemate brige, kaze insider, da ipak dolazi Carlos.
  • Jurki
    11.6k
    @deda je krenul gasiti jedan pozar.. da bi buknul jos jedan.

    Kaj se špica tice.. sjecam se lani da je bil veliki revolt na kupnju Brodica.. sad kad je taj isti Brodic otisel.. ispada da bumo bez Brodica tj njegove zamjene otisli u kurac.
    Zaboravljamo da je Emreli jos uvijek u klubu.
    Istina je da ni Brodic ni Emreli.. jos manje Juric nisu kalibar napadaca kakav nama treba i kakvog bi mi htjeli..
    u odnosu na pocetak prosle sezone... napadacka linija nam je bila jos tanja.
    Imali smo u rosteru Petkovica i Emrelija.. dok je Kulen bil ni na nebu ni na zemlji.
  • Peškaman
    4.2k
    Mišljenja sam da je za Ćutuka još prerano,u slučaju ozljede Petkovića da ostanemo na Kulenoviću i Ćutuku,to neće biti dobro.
    Trećeg napadača možemo pronaći i nakon play-offa ali nam desno krilo kronično treba.
    Na kraju krajeva koliko se rasteže situacija s Emrelijem i Nurnbergom,sve mi se više u glavi mota situacija da Emreli ostaje kao drugi/treći napadač.
  • Crni86
    3.5k
    Kako se blizi kraj transfernog roka umjesto da zatvaramo pozicije u rosteru, mi ih samo otvaramo.

    Prije dva tjedna je bila teza da nam treba desno krilo. U ova dva tjedna smo dosli do zakljucka da nam treba i lijevi bek jer trener desnog beka vidi kao prvog lijevog beka, potreban nam je treci napadac i ako se realizira prica sa prodajom sucica trebat ce nam jos jedan vezni igrac.

    Znaci sa 1 otvorene pozicije dosli smo do 4.
  • Omake
    2.5k


    Mislim da bi i kombinacije Pjaca - Kulenovic ili Hoxha - Petkovic mogle funkcionirati u 352.
  • Krulek
    440
    Interesantno je da četiri - pet dana do prve HNL utakmice i tri tjedna do kvalifikacija za LP SD i Uprava rade, kako neki kažu, u tišini, a već se tjednima oko najvažnijih pozicija ne događa ništa osim prodaje igrača. Ako ne bude ništa od svega očekivanoga onda, ili nema love, ili je nesposobnost na djelu, trećeg nema ma koliko se pronalazili razno-razni alibiji. I, ovo nije pljuvanje po nikome već objektivna kritika trenutne realnosti.
  • Laugreano
    2.5k
    Prijelazni rok je tek na sredini. Mi imamo rijeseno sve osim jedne pozicije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions