• Jurki
    11.6k
    zamjena za Brodu je onda vjerojatno Roko i ondaće reć eto vam kapitalcaMaximo

    @Maximo ne lupaj ko Maksim.. nebu nam Salzburg dal Roka za kutiju Mozart kugli.
    Pa ni za 2 milje.. i da se mene pita nek igra mali Čutuk.. a 2 milje investirati u kriticnije pozicije.
    Roko je losija verzija Kulena.. i nebi htel da dojde u ni jednoj varijanti.
  • Neki tip
    21.3k
    Trebalo se odma iskomunicirat to da se ne vode ratovi i panika tjednima oko dotičnog..Noel

    I da se odmah iskomuniciralo iliti demantirao interes, ništa to promijenilo ne bi.

    ...da se demantirao interes za Carlosa, onda bi se lamentiralo o tome kako je SD nesposoban pronaći takvog igrača, kako gledamo samo domaće tarabe, a ne igrača koji "nije preskup, a zabio je 14 golova i imao 4 asistencije u jačoj ligi od naše" i kako.. nadopuniti po želji i potrebi.
    Neki tip

    I onda:

    Vjerujem dedi da je istina da Carlos nije bio u nikakvim kombinacijama za Dinamo.
    Ali moram reći da sam tom informacijom malo tužan, da se nismo probali barem ubaciti za njega jer mi se čini da je 2m bargain za takvog igrača, pa onda ajd, ako ovi žele više, ako Bešiktaš nudi više, odustanemo...
    Ako naši skauti i Marić prije nisu ni čuli za njega, mogli su iščitati naš navodni "interes" koji se tjednima provlači po medijima i provjeriti stanje, jer po svemu sudeći, to je odličan igrač.
    blubach

    To je sramota ako nikad nismo ni pokazali interes za njim, to znaci da skautska sluzba uopce ne radi svoj posao kako treba. Ako dovedu Roka Simica umjesto moguceg Carlosa ili nekog sličnog profila napadača apsolutno sramotna odluka sportskog direktora i ekipe PO MOM MIŠLJENJUE46

    :grin: Ova tema je naš 9. nacionalni park, nešto ko šesto čulo. :heart:
  • E46
    617
    To je sramota ako nikad nismo ni pokazali interes za njim, to znaci da skautska sluzba uopce ne radi svoj posao kako treba. Ako dovedu Roka Simica umjesto moguceg Carlosa ili nekog sličnog profila napadača apsolutno sramotna odluka sportskog direktora i ekipe PO MOM MIŠLJENJU
  • mbzg
    96
    Stvara se histerija, a nedavno je izašao članak o igračima na kojima smo radili, tipa onaj poljak, gruzijci i slično a ta imena prije toga nikad nisu bila u medijima.
    Tako da vjerujem da se vrte igrači za koje još ne znamo, i neka je tako. Ove kosti kaj bacaju mediji i vrte ih neprestano, je za klikove i zato kaj nemaju informacije pa malo prepisuju s ovog foruma, s drugih foruma i tak u krug.
  • Papastrumf
    12.2k
    100 puta vam se vec napisalo da ovo nije chat ili fejs komentari nego forum. Izbirsane su vam chat poruke.

    Ili pisite smislene postove ili preskocite pisanje.

    Sto se tice Carlosa, kao sto je @deda napisao, isti nikada nije niti bio u bilo kakvim kombinacijama. Kad ovdje neki odrastu pa shvate da vecina toga sto pise po medijima nije istina, bit ce im puno lakse u zivotu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Trebalo se odma iskomunicirat to da se ne vode ratovi i panika tjednima oko dotičnog..Noel

    Ne, potpuno pogrešan pristup.

    Nije uloga kluba da reagira na svaku stvar koju mediji napišu ni da ju demantira, pogotovo ako je stvar možda takva da ne možeš demantirati "interes" jer si se možda javio nekom klubu s upitom, kao što se vjerojatno javiš desecima klubova svakog prijelaznog roka.

    Trebalo bi se naučiti da postoje novinari s višegodišnjim stažem laganja i neskriveno tendencioznog pisanja, ovisno o tome od kud im kapa ili ne kapa lova. To je realnost. Čitate vijesti o transferima, jasno, čitam ih i ja. Samo nemojte izvlačiti apsolutne zaključke iz njih jer se radi o šund novinarstvu temeljem kojekakvih dojava i neprovjerenih izvora, a nerijetko i čistih izmišljotina. Tako je bilo i tako će i biti, ne može ni klub otvoreno komunicirati interne stvari nit će se takvi novinari okrenuti ozbiljnom novinarstvu, znači preostaje nam samo da mi sami tome pristupimo malo ozbiljnije, mudrije i iskusnije, a ne da neki skaču kad god Lesi kaže "hop!".
  • blubach
    221
    pa nisam popljuvao nikog niti smatram da je tragedija što nije došao, samo velim da me malo rastužilo to što nismo bar ušli u utrku jer mislim da je to jedna od rijetkih prilika za ugrabit takvog igrača :/
    I da odmah kažem, ja 95% igrača s kojima se povezujemo nisam nikad ni gledao, ono što radim je pogledam par klipova i čitam ljude koji tvrde da ga jesu gledali i na temelju toga donosim zaključak. On je možda i odron od igrača u stvarnosti i ljudi kenjkaju da su ga gledali i da znaju njegove kvalitete, al drugih solucija za moj osobni skauting nemam, zato i je to samo moje mišljenje i uvijek ga treba uzet sa zrnom (ili šakom) soli.
  • mlkaskic
    21
    Zlatan Košćević i Mislav Ćutuk su mladi napadači Dinama, zašto oni ne bi dijelili Brodićevu minutažu? Brodić nikad ne bi igrao utakmicu Lige prvaka od početka, pa valjda neće ni oni. Dinamo bi trebao dati priliku napadačima iz akademije.
  • Izet Hajrović
    2k
    sad kad se retorika okrene na "nesposobnog Marića koji nije zamijetio najboljeg strijelca Švicarske lige koji bi nam bio dostupan, on očito ne zna dalje od HNL-a". :joke:

    Šalu na stranu, 3. napadač se mora dovesti, nikako se ne smijemo osloniti na Ćutuka koji nije niti dobio poziv za pripreme u Austriji.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma sve 5, ništa osobno. Znam da se ljudi osjećaju malo prozvani kad ih se citira, isprika s moje strane ako te bocnulo, samo mi je bilo zabavno koliko se brzo potvrdila moja hipoteza da se demantiranjem interesa ne bi dobilo baš ništa osim rasprave o tome da je trebao postojati interes. :grin:
  • Neki tip
    21.3k
    3. napadač se mora dovestiIzet Hajrović

    Ne smijemo zaboraviti na, po nekom mom mišljenju, desno krilo.
  • Hoxhemo Titulu
    10
    Problem ove teme i nas kao navijača je što se uhvatimo za svaku priču koja iscuri iz kluba ili se pojavi u medijima (ili je netko u cugi dobaci na tribini). A puno ih je. I onda neki najnormalniji posao koji bi se odrađivao u "tajnosti" mjesec dana i bio objavljen dan-dva pred potpis, postane trakavica jer ga pratimo od prvog dana.

    Ili s druge strane, čujemo za 20 igrača koje navodno želimo - dovede ih se 0. Neki propadnu, neki nisu ni bili u planu, neki su pušteni kao probni baloni.

    To sve su najnormalnije situacije u poslu generalno, a pogotovo na nogometnom tržištu gdje je u igri uvijek niz (polu)mutnih tipova i interesnih skupina. A mi zamjerimo svaku takvu situaciju, čak i kada nam se igrač o kojem se pričalo isprva nije svidio kao opcija (npr. Bakrar).

    E i tu prelazimo onda u neku shizo-situaciju jer jednom kad "transfer" propadne, igrač koji nam je bio nepotreban odjednom postaje baš ono što nam fali za korak naprijed i bez njega ne da se nismo pojačali, nego smo još slabiji.

    Ali u suštini, upravo ovaj schizo-element je ono kaj nas drži tu na kraju dana. I kaj nas tjera da listamo X i Instagram profile igrača, menadžera i novinara, da bi iz nečega uspjeli shvatiri dolazi li netko ili ne.
  • sanjinlego
    3k
    Evo, i ja sam za guranje naše djece. Mali Cutuk u napadu? Može! Ali zašto taj Cutuk nije prošao pripreme, zašto nije bio uz prvu momčad u Austriji?

    Ovako si koristio Brodica kroz pripreme, utakmice, i na kraju on ode a ti sada želiš priključiti Cutuka? Okej.
  • Noel
    5.9k

    Krivo si shvatio moj upis. Nisam rekao da reagira klub službeno nego @deda il neko drugi (ko ima info) ovak interno na forumu da se bezveze ne širi histerija.
  • Marcinko
    593
    Ali zašto taj Cutuk nije prošao pripreme, zašto nije bio uz prvu momčad u Austriji?sanjinlego

    Bio na turniru MZ Ljubuški.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions