• MaliPizdek
    61
    medo veli po njegovoj procjeni 3-3,5M za Marca, kaj bi vi pristali na to?
  • Maximo
    490
    Cordoba se već prošli tjedan plakao na oproštajnoj tekmi jer odlazi, a noćas igra opet Cali, hoće morat sve ponovo?
  • Mali Zeus
    12.5k
    To je to, ekipa redovito, ama baš svaki put zaguta udicu i onda nastane opća panika i histerija.
  • Captain America
    17.6k
    Imamo unutarnje rezerve. Ćutuk je spreman ko puška.

    Bitno da smo se Brode lako odrekli...
  • Laugreano
    2.5k
    Ljudi moji mi smo ne tako davno na Sutala, Bockaja i Atiemwena i Jurica potrosili 10,5m €.
  • Jurki
    11.6k
    medo veli po njegovoj procjeni 3-3,5M za Marca, kaj bi vi pristali na to?MaliPizdek

    Nikad pa ni onda.

    Imamo unutarnje rezerve. Ćutuk je spreman ko puška.Captain America

    Zakaj ne? Cemu tolki klinci i ako se naveliko prica kak je talentiran.. pa eto decko ti prilike.
  • građanin
    18
    zna se da Mišković traži 4,5m€ za njega, tako ima zacrtano kao, po pričama, a sad kroz koji model misli to dobit, vidjet ćemo. Postoji šansa da je i malo pala cijena s obzirom da - Marco nije u formi, igra 60 minuta po tekmi, ne smije igrat u kvama za LP itd...

    realna cijena je 2,5-3m€, ako ćemo realno, po trenutnom nekom stanju.
  • skener
    873

    Pa to je super, bitno da se trosi
  • Mlađi referent
    12.3k
    Cordoba večeras ipak igra, daje gol za pobjedu, diže majicu, a ispod piše “Gracias Cali, pero ahora me voy al Dinamo" i uz gromoglasan pljesak napušta stadion.
  • Maximo
    490

    “Gracias Cali, pero ahora me voy al Dinamo"

    I onda poptiše za Al nassr
  • Mlađi referent
    12.3k


    Hahahahha ili to ili vjerojatnije da opet iduću igra za Cali
  • mlkaskic
    21
    Pozdrav, moram se i ja javiti, čitam forum već par dana...

    Jel ne mislite da je čudno što Carlos ide u Besiktas? Ciro Immobile je potpisao, Aboubakar igra tamo i imaju 18-godišnjeg napadača koji je zabio 11 golova u ligi prošle sezone.

    Tko savjetuje takve igrače? Osobno mislim, naravno da nisam potpuno objektivan, da je Dinamo trenutno puno bolji klub za Carlosa.
  • vjeko1701
    7.9k
    Cek, Lesinar napise clanak i opet se tu nadrobi 10 stranica na bazi njegovih jutarnjih buncanja nakon molitve na oltaru bjegunca?
  • Dinaminjo
    926
    hoce unovcit svoj ucinak, ima tatu "soticeka"
  • Maximo
    490


    Kad gledaš imena neobično da

    Rafa
    Second Striker

    Semih Kılıçsoy
    Centre-Forward


    Ciro Immobile Ciro Immobile
    Centre-Forward

    Jackson Muleka Jackson Muleka
    Centre-Forward

    Vincent Aboubakar Vincent Aboubakar
    Centre-Forward

    Mustafa Hekimoğlu Mustafa Hekimoğlu
    Centre-Forward
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions