• skener
    873
    Polako ljudi, cekamo da medo dođe u ured da vidimo sto mu je danas stiglo na stol
  • sanjinlego
    3k


    Meni nije svetinja, niti će biti. Evo ja mu ne vjerujem ni A, ali da vidimo što će i kako na kraju završiti.
  • Paggini
    19.6k
    je peder po ovome sto je napisao istinu?sanjinlego

    Jel napisao istinu? On je upoznat s potankostima i detaljima dogovoranja? Nekako jebeno sumnjam jer lik laže čim dodirne tipkovnicu.

    Ili je napisao istinu jer čim pišeš negativno o Dinamovim transferima, pišeš istinu?
  • Jurki
    11.6k
    Inace Besiktas ima 6 napadaca u rosteru.. ne znam kaj ce im sedmi.. Turci jesu ludi.. al tolko mislim da ipak nisu.. da trpaju igrace bez uma i razuma.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Meni nije svetinja, niti će biti. Evo ja mu ne vjerujem ni A, ali da vidimo što će i kako na kraju završiti.sanjinlego

    Da, ajmo vidjeti prije nego što počnemo paničariti.

    Nisam ni mislio na tebe, al evo jedan tekst njegov i ekipa je luda. Iako lik inače kaže čim zine. Evo kolega ispod je definitivno zaključio da Carlos ide Turcima.
  • Crni86
    3.5k
    a sta imam vjerovat lesiju boze dragi. Jesmo bili zainteresirani? Jesmo. Jel decko ide u besiktas? Ide.

    Kasnimo, kasnimo i kasnimo. Ak si imao plan prodat brodica i dovest Carlosa. Mogo si ga zakaparit prije mjesec dana, a ne mi konstantno nesto cekamo. Tako i za Pasalca cekamo da prodamo sucica pa kad misko vidi da imamo love cijena bu 7 milijuna eura.

    Cordoba odlucuje vec tjedan dana na koji avion da sjedne.
  • deda
    32.5k
    Da spriječim daljnju histeriju. Carlos nikad nije bio opcija. Novinarsko-managerska naklapanja.
  • dinamo vitez
    294
    Ako igdje imamo opcije, to je na mjestu napadača. Nepopularno, ali mi u ovom trenu teško možemo dovest igrača koji je siguran prvotimac pored Petkovića, Pjace ili Hoxhe. Pogotovo ne za mali novac za koji smo navikli.

    Pašalić, Carlos, Cordoba, sve su to mlaďi igrači koje dovodiš za dugoročno, ne zato jer su sad instant najbolji pojedinci u ekipi. Stoga se i ne treba žuriti već mirno čekati kraj prijelaznog roka i pustiti da tržište odradi svoje, tad će se već naći i neki Mierez ili kapitalac iz lige petice koji dotad nije uspio riješiti angažman, kao recimo Tonel svojedobno.
  • Crni86
    3.5k
    to je onda drugi par rukava.

    Hvala deda na infu.
  • sanjinlego
    3k


    To se slažem. Ako je netko udarao po Dinamu na početku prošle sezone to je bio on. Nema ga, nema ga, pa se pojavi i napiše članak da poljulja sve.
  • Maximo
    490


    Pa koji napadač onda je opcija? NIje carlos; nije Mierez, nije Vipotnik?

    EDIT
    https://www.tportal.hr/sport/clanak/dinamo-odlucio-kojeg-napadaca-zeli-dovesti-ovog-ljeta-20240728

    Ne kužim kak ova ekipa i drugi pišu da je najozbiljnija opcija...da sad opće nije ni bio opcija...
  • Peškaman
    4.2k
    Meni je u početku bilo nerealno da mi drugog/trećeg napadača platimo 2 mil €.
    Sve sam više mišljenja da će treći napadač biti junior ili Emreli koji je bio špica kada je igrao za Legiu.
  • MaliPizdek
    61
    kaj onda, jel stize taj Kevin Carlos il ne?
  • NKDZ86
    1.4k
    Stiže, ali u Istanbul.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Fact-chekanje Lesičkovih idiotarija, čisto radi dojma o kakvom tendencioznom pisanju se radi:

    Turci su bili spretniji i konkretniji. Činilo se kako im je više stalo do igrača koji je u prošloj sezoni zabio 14 golova u 35 nastupa u dresu Yverdona.

    Nisu ni spretniji, ni konkretniji, nit im je više stalo do igrača. Sve i da je klub radio na tome, Besiktas je naprosto brutalno bogatiji.

    Dinamo nije htio svojom ponudom parirati klubu iz Turske

    Besiktas ima 24 igrača s plaćom većom od milijun eura po sezoni, a najbolje plaćeni igrači im imaju po 10 milijuna po sezoni. Nije pitanje želi li netko ili ne želi, Dinamo naprosto ne može ponudom parirati takvim iznosima.

    Ionako im je fokus sada na Marcu Pašaliću iz Rijeke

    Carlos i Pašalić igraju posve različite pozicije i njihovi transferi nemaju nikakve veze jedan s drugim. Mogu doći obojica, može ne doći ni jedan. Ako dođe samo jedan, i dalje tražimo nekoga za poziciju onog drugog.

    Bruno Petković u poziciji da u svakom trenutku može dignuti sidro i otići iz Maksimira...

    Ne može. Sve i da Manchester City dođe sa 100 milijuna eura, on može dignuti sidro i otići iz Maksimira samo ako ga klub pusti.

    Ako se to dogodi, a to je sasvim izvjesna opcija

    Ne da nije, nego je čak izvjesnije da se to neće dogoditi. Da ga je netko htio, kupio bi ga kad je bila aktivna povoljna odštetna klauzula.

    U trenutku kada se napada Liga prvaka, napadačke opcije su jako, jako tanke...

    Napadačka opcija je reprezentativni napadač. Prodali smo njegovu drugu zamjenu, a do play-offa LP ima još više od 3 tjedna. Čudna definicija "jako, jako tankog".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions