• Nolifer
    8k


    Da. Durant i LeBron još uvijek na nivou :up: :ok:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Gledao sam utakmicu, nemaju Srbi širinu za nosit se s Amerima. Jokić, donekle Bogdanović, ostalo prosjek. Amerima jedan Durant odigra prvo poluvrijeme samo 8 minuta i zabije 21 koš uz 100% šut. Lebron s 4 banke igra sve, od beka do centra. I još 10 drugih koji mogh uvijek uletit.
  • Petar86
    884
    Amrikancima jedino Kanada mozda moze zaprijetiti ovo ostalo sve 20+ razlike gaze
  • Zagreb1992
    1.7k
    U Kanadu sam najviše nada položio da mogu skinuti Amere ..nadam se finalu USA - Kanada i da vidimo...Ovi ostali nemaju trunke šanse hah
  • Jurki
    11.6k
    Pisu sn da se Tucak zali kak je prehrana na olimpijadi losa. Francuzi im dali pastetu i sir za jesti. Bitno da su milijune i milijune eura skurili na ono sotonisticko otvaranje.
    France merde :vomit:
  • Nolifer
    8k
    Sramotno, doslovno pokazatelj koliko se ne vodi briga o reprezentaciji i rukometu opcenitoIstinaZaDinamo

    I ne samo u rukometu. Mislim da to općenito šteka u savezu..Možda sam u krivu. Ali trebali su bolju opremu sa obilježjima dati sportašima. Primjer eno gledam Martićku i onu Španjolku, pa obje su bile u crvenoj majici i kak da se prepozna koja je čija, ako nema neki natpis ili nešto....
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nego, koji je ovo turnir po redu, da su skoro i istoj opremi ko zadnji put? :lol:Nolifer

    Ista marka ili doslovno ista kao i prošle igre?
  • Nolifer
    8k


    Kolko sam vidio obična crvena majica bez obilježja HR
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pa ne znam, ako sam dobro vidio, trenirke imaju kockice, bijeli i crveni uzorak i grb. Bar ono što sam pratio i uspio uhvatiti. Ili to misliš samo na Donnu Vekić kakvu ima opremu?
  • miro
    4.4k
    Ma Dona ima super opremu :razz:
  • ShanKu
    733
    Se gleda rukomet? :grin:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nosi li Papa kapicu?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Andrej Gaćina izbacio rumunjskog predstavnika Ionescua s 4:1 u setovima
  • austrijanac
    4k
    Slušat Vikija kako komentira rukomet, ubije mi ikakvu volju. Još ponedjeljkom ujutro.
  • Keyser Soze
    10k
    Rukometaši se klasično raspali, nakon Japana i Argentine najgora ekipa na igrama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.