• Jos-Optimus
    2.1k
    Bravo Mirane!
  • Peškaman
    4.2k
    Imamo prvu medalju na OI-a ,Maričić Miran.

    FB-IMG-1722248947223.jpg
  • Jaro
    7.3k
    jbg rukomet vode ovi i ovakvi ljudi:

    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/tko-je-napadac-na-vlasnika-garifula-povezivali-ga-s-podzemljem-mlatio-policajca/2586292.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=545328

    Kafić Kvak bio je omiljeno okupljalište rukometaša, što nije neobično jer je Josip Ćurković Ćos član Upravnog odbora Hrvatskog rukometnog saveza i predsjednik Muškog rukometnog kluba Sesvete. Naišli smo na nekoliko tekstova koji uzlet muškog rukometa u Sesvetama pripisuju njemu.

    Krajem prošle godine održan je i božićni domjenak ovog kluba, kojem su, prema pisanju portala Sesvete danas, nazočili najviši dužnosnici Hrvatskog rukometnog saveza: Zoran Gobac i Damir Poljak sa suradnicima, izbornik reprezentacije Goran Perkovac i mnogi drugi. Uz mnoge javne, političke i sportske djelatnike, proslavi je nazočio i saborski zastupnik Ante Deur, HDZ-ovac.
  • Noel
    5.9k
    Červar je smeće od čovjeka ali je doktor rukometa. Od 2003. do danas 21 godinu. Zlata i srebra smo osvajali i samo sa njim.. Zadnje finale smo isto sa njim igrali kad je već senilan bio i nije znao ko se kak zove od igrača. Nisam od Sigurdsona očekivao čudesa u ovo malo vremena ali sam očekivao da Japance i Slovence dobivamo zatvorenih očiju. Sramota.
  • Nolifer
    8k
    Nije Červar smeće od čovjeka, televizija u boji za razliku od ovog. Ovaj ništa za sad nije pokazao. Visimo ko luster i raspadnemo se ko kruške. Igramo bezidejni rukomet i strani trener ništa nije donio noviteta. Opet fali brzine i trke... Da je Lino ovo spušio, bio bi razapet....
  • Papastrumf
    12.2k

    Sramotno je prvenstveno napisati ovako nesto.
  • Noel
    5.9k

    Ma je.. znam dosta privatnih stvari o njemu.. svi koji u rukometu će ti to potvrditi. Ali je stručnjak to mu niko ne osporava.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nemojte pretjerivati nakon jednog poraza.

    Iako, vidim da je kasno to reći.

    Što se tiče trke i brzine nisam siguran da su neki uopće gledali tekmu danas.

    Veli jedan da smo trebali Slovence dobiti zatvorenih očiju.

    O svašta.
  • miro
    4.4k
    Rukometni IQ i sportski bezobrazluk, evo to je ono što fali kronično Hrvatskoj
  • Nolifer
    8k


    Meni dosta da je stručnjak i to mi je veća potvrda nego privatno, to me ne zanima. Ovo do sad kaj je ovaj napravil rekao bih stepenica niže, daj Bože da se varam i da sam u krivu.
  • Noel
    5.9k

    Slovenci rukometna velesila Europa se trese.. Sa Duletom Cindrom Martinovićem zatvorenih očiju Slovence dobit da..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Slovenci rukometna velesila Europa se trese.. Sa Duletom Cindrom Martinovićem zatvorenih očiju Slovence dobit da..Noel

    Kažem, smiješne priče.

    Nisam rekao da su rukometna velesila al da smo bolji toliko da ih dobijemo zatvorenih očiju nismo.
  • ksapi
    2.8k
    Nastavlja Dagur s taktickim glupostima.. ne mozemo ulovit Slovence, a Sipic cuva Janca i Dule sjedi na klupi 2.poluvrijeme . Tuzno, stvarno sam ocekivao puno vise. Jako smo pali od kvalifikacija do sad.

    Bravo za prvu medalju :up:
  • Noel
    5.9k

    Nebi se trebali mučit niti s njima niti Japancima. A kamoli gubit.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nastavlja Dagur s taktickim glupostima.. ne mozemo ulovit Slovence, a Sipic cuva Janca i Dule sjedi na klupi 2.poluvrijeme . Tuzno, stvarno sam ocekivao puno vise. Jako smo pali od kvalifikacija do sad.ksapi

    To s Duletom mi nikak nije jasno, osobito nakon kaj je izvuko tekmu protiv Japana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.