• Captain America
    17.6k
    Mnogi su se smijali Červaru zbog izjave da bi uzeo zlato s Japanom :cool:
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    Treba vratit Perkovca.
  • Mr Anderson
    7.8k
    Senf je na tekmi...umjesto da bude večeras na Maksimiru.
  • Time
    855
    Kad duvnjak prestane igrat tesko nama...
  • miro
    4.4k
    Ovo je Dule izvuko na energiju. Ostali se trebaju zapitat za koji k su došli u Pariz
  • 1986-Pl
    192
    Nevjerojatno, Martinović koji je uvjerljivo najgori od prve minute ti ovako rijesi utakmicu, svaka cast
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Sramotno, doslovno pokazatelj koliko se ne vodi briga o reprezentaciji i rukometu opcenito
  • Nolifer
    8k
    Sramotno, doslovno pokazatelj koliko se ne vodi briga o reprezentaciji i rukometu opcenitoIstinaZaDinamo

    Bitno da će na idućem turniru vratit natrag sponzore i to im je to. Baš nemar, mene to smeta.

    Ne kažem da netko namjerno bojkotira našu tradiciju, al pomalo i toga nema, a po tome smo bili poznati, osim po igri...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Bitno da će na idućem turniru vratit natrag sponzore i to im je toNolifer

    Ne znam jesi primjetio ali kod golmana nam je sponzor bio prekriven trakom na donjem dijelu trenirke dok sam mislim kod Duvnjaka vidio da su odljepili sponzora sa dresa, znaci koristi se doslovno stara oprema.
  • ksapi
    2.8k
    Bome sam od Dagura ocekivao puno vise takticki. Napravio je puno rosada od onih kvala za OI kada smo izgledali odlicno.. i cini mi se usrao dosta toga.

    Dule i dalje najbolji prednji na svijetu :love:
  • BBB Baranja
    330
    Previse igre 7 na 6 je bilo, na momente kao da je Cervar bio na klupi
  • IstinaZaDinamo
    2k


    S obzirom da je upravo odluka da se igra 7 na 6 donijela preokret nema se sta tu zamjeriti.
  • Hnlovac
    1k
    Mogli bi mi vrlo lako kiksati s brojem medalja ove godine, očekujem 6 ili manje

    Perkovicka, 1 ili 2 medalje iz veslanja, 1 iz strelicarstva, jedrenje i Srbić

    Ako Bog da još 1 iz vaterpola, kanuing, mihaljevic, mektic i pavic..
  • Fanboy
    2.6k
    Pa kad oduzmete vaterpolsku i rukometnu reprezentaciju, eventualno dvije medalje, mi imamo oko 40-ak olimpijaca što uopće nije puno...
    S tim da nemamo plivače koji mogu uzeti nekoliko medalja iz raznih disciplina, niti trkače...

    Sve nas je manje, Mateša na čelu 25+ godina i prima finu lovu uz nikakva ulaganja u naš sport.

    Žalosno da se na plivanju nije uopće radilo i ulagalo, Mađari kupe medalje, na kraju naša i to doslovno naša Mirna Jukić koja je do 14-te godine trenirala na Mladosi u Zg-u je samo 8 godina kasnije uzela broncu za Austriju...

    Jasno da Ameri i Australci beru medalje, ali tu bi mogli puno bolje, da ne govorim kako imamo dijasporu koju bi mogli vrbovati.
  • Hnlovac
    1k
    1 dan nakon otvorenja OI Pariz ostao bez struje

    Samo se vi rugajte s Bogom, zasad vam odlično ide
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.